PDA

View Full Version : Забременяване от предеякулационна течност.



YouDontKnowMe
03-01-2010, 21:08
Добре, има вероятност за забременяване от нея. Макар и малка. От чисто любопитство питам- знаете ли за такива случаи ? Тийновете масово си правят секс без предпазни мерки, но не си спомням някой да се е оплакал, че така му се е появило бебче.

hahavteen
03-01-2010, 21:19
И аз и сестра ми сме правени с "Аз ще те пазя" :D Иначе във форума на бг-мама бях чела преди време такава тема и имаше супер много които бяха забременели от предеякулационната течност. :)

Wrathchild
03-02-2010, 08:51
Плезльо, ти защо не вземеш да се информираш малко. Че като те гледам, си част от това 'ново (неограмотено) поколение'.
Да, може да се забременее от предеякулационна течност. Все пак в нея се съдържат сперматозоиди, макар и малко на брой. Достатъчно е само един-единствен да е по-упорит.
Колкото до това, че някои и със свършване не успяват да забременеят, ще си позволя да те цитирам за халвата. Все пак и овулация трябва да се нацели, не я ли нацелиш, просто и 300 пъти да свършиш в нея, няма да помогне.

MakeMeLaugh
03-02-2010, 09:54
Изтрих идиотските мнения

MakeMeLaugh
03-02-2010, 09:59
При всеки е индивидуално, също зависи и от възбудата.
Понякога може да се появи още докато се целувате, понякога докато го прави, може и почти да няма, може и докато се опипвате и т.н.

yuyuto
03-02-2010, 11:49
Абе има си ги случаите...