PDA

View Full Version : Не искам да живея ;(



sashit0
03-02-2010, 12:30
Не съм изпитвала такава болка от момче. Най- добрата ми приятелка ми го отне докато ме гледаше в очите и ме предаде най - коварно. Не искам да живея, защото тази болка ме убива и не издържам...Помощ :( :( :(

Nestlee
03-02-2010, 13:44
Точно така да се самоубие. Да си гледа кефа. Да не и пука за майка й и баща й и т.н. ... :Х


Така ли ?! Само ти ли ??? :? И аз не искам да живея, но за по- лоши неща. Както се казва "Да ти имам проблемите" . Ти поне си имала приятелка,та която гаджето да ми отнеме, а аз и приятелка нямам, но какво от това ? знам, че има и по зле и това е. (Винаги може и по- зле. Разбира се винаги може и по добре ;д .)

НО колкото и да не ми се живее не съм егоистка (може би за жалост) и до сега не съм се самоубила, защото на мене ще ми е добре, но за мама, тате и всички други от семейството ми какво ще им е ,а ??? :)

SmilezZz
03-02-2010, 14:01
Просто ги забрави..направи се,че все едно не съществуват за теб :-) :-) ..И мене приятелката ми ме предаде по такъв начин,но все още живея...Повярвай ми,след като ги забравиш,ще се чувстваш 1000 пъти по-добре..

xXxSmilexXx
Nestlee
Вместо да спамете,се опитайте да помогнете..Момичето просто не се чувства добре - ако вие сте на нейното място,как ще се почувствате :? ?

NeENormalen
03-02-2010, 15:22
Ох да ви имам проблемите... Дължа 600 лева на кейбълтел, наем имам да плащам, вода не съм плащал 5 месеца, ток 2 месеца, на хора дължа около 100 лв, от предишната квартира дължа 80 лв, живея сам вече 3-та година на 400 километра от родното място... и поуката каква е ... каквото и да се случи Живота продължава

Nestlee
03-02-2010, 15:38
xXxSmilexXx
Nestlee
Вместо да спамете,се опитайте да помогнете..Момичето просто не се чувства добре - ако вие сте на нейното място,как ще се почувствате :? ?

Като и кажа да се самоубие ли ще и помогна ?! Не мисли, че не съм на неиното място ! Ама ако тръгна да си изреждам проблемите пък ще "замрънкате" , че не е същото и т.н. Аз и давам пример, че и има и други хора като нея и както се каза животът продължава. Да се постави на баща й и маика й какво ще им е ? Да не мисли само за себе си. Да си представи, че НЕДАЙ БОЖЕ майка й се самоубие, защото се разделила с баща й (съжалявам, че давам такъв пример) тя как ще се почуства ? :)

xXxSmilexXx
03-02-2010, 16:02
Просто ги забрави..направи се,че все едно не съществуват за теб :-) :-) ..И мене приятелката ми ме предаде по такъв начин,но все още живея...Повярвай ми,след като ги забравиш,ще се чувстваш 1000 пъти по-добре..

xXxSmilexXx
Nestlee
Вместо да спамете,се опитайте да помогнете..Момичето просто не се чувства добре - ако вие сте на нейното място,как ще се почувствате :? ?

Еми аз ш ида при приятелката си и ш я пребия,а колкото до момчето ш му тегля една.. има и др момчета на света : )))))

golf_5_r32
03-04-2010, 10:49
Не съм изпитвала такава болка от момче. Най- добрата ми приятелка ми го отне докато ме гледаше в очите и ме предаде най - коварно. Не искам да живея, защото тази болка ме убива и не издържам...Помощ :( :( :(

Ама ти си на 11 и искаш да умираш, че то ако стане нещо като си на 16 ще си посегнеш наистина айде.. я се освести малко ела на земята излез виж как са нещата навънка.. всичко минава с времето (знам какво е от личен опит ;))

FlowerPower
03-04-2010, 16:20
Няма смисъл да се самоубиваш. След няколко години, ако си жива и здрава, ще погледнеш назад и няма да повярваш, че си искала да сториш такова нещо. Опитай се да си решиш проблемите, ако не стане- стискай зъби, но не прави глупости!

EscapeTheWonder
03-04-2010, 22:36
Еми, ако ти го е отнела,както казваш,гледайки те в очите значи не си заслужава да се нараняваш заради човек ... като нея. Ще срещнеш други приятелки, този път ще са истински, а колкото до момчето, как може да страдаш толкова заради него... той явно е идиот, който иска само бройката, не си мисли, че толкова много харесва това момиче... сигурно още не се е доразвил и незнае, какво испуска, предпочитайки онова момиче, което изглежда доста лесно пред теб, тази на която и пука за него. Негова грешка, а ти просто се успокой, времето лекува. След време ще забравиш и ще си срешнала много по добри хора от тези двамата. :))) Дръж се! И на мен ми се е искало просто да сложа край на всичко по някога, но е имало хора,които да ми кажат, че не си заслужава. Ще ти дам два точни цитата за твоя случай.
1)Да се ядосваш означава да виниш себе си, за грешките на другите.
2)Всеки човек е чудо,което никога до сега не се е случвало и няма да се случи.

Annihilati0N
03-05-2010, 00:40
Аз имам чувството, че сте някакви малоумни същества. Колкото и да си наранена не трябва даже и да си го помисляш това да се самоубиваш. Гледай си живота ! Не те знам на колко си години, но нито това момче е единствено, нито приятелката ти е единствена. Ще срещнеш още доста хора в живота си ! Don't Warry, Be Happy !

danibebi
03-05-2010, 22:31
Имаш много причини поради които да живееш.Например заради семейството си и другите си приятели.Забрави тези предатели,,ще срещнеш наистина добро и стойностно момче което да те обича. :)

TedisSs
03-06-2010, 19:55
помисли си добре....защо да се разтройваш толкова много за това..??? ами просто няма смисал...момичето което си наричала приятелка просто ти е завиждала, а и това неможе да стане ей така да ти гепа гаждето под носа имам предвит, че момчето с което си ходила е изпитвало нещо към нея неможе просто да те остави и да тръгне с бившата ти приятелка

sbm2
03-08-2010, 20:02
nedei go pravi, edin pat za malko 6tqh i az da napravq tazi glupost, no ne si zaslujava, prosto nedei. Ako vse o6te ima6 dostoinstvo ne gi poglejdai v o4ite, a otkade znae6 4e ne go pravqt da te draznqt ili toi ne haresva nito edna ot dvete vi

krisko977
03-12-2010, 14:08
Искам да ти отговоря сериозно и ас е чуствам по сащия начин обаче сам момче и мене ме прецакаха така и ас сам на 13 за тожа се отказах от момичетата да не си тарся гадже а когато доиде времето то само ще доиде при мен.

6wiskey6
03-12-2010, 15:30
споко .. не трябва да се гръмнеш заради една "приятелка"... доста лошо е посъпила .. виж всичко ще мине .. и бъди сигурна няма да искарат много .... :) за нищо на света не се напивай и напушвай ... А ЗА САМОУБИЙСТВО НЕ СИ И ПОМИСЛЯЙ!!!! .. пусни си лубимата музика и се излегни на креватчето ... вземи си любима книга и не мисли за това ...

creativemax
03-12-2010, 15:34
Просто няма смисъл! Не се ядосвай чак толкова. Просто избягвай такива приятели. Това е живота :)
Пък и за едно момче не трябва да си слагаш край на живота, защото има и много други.

twilightHeart
03-12-2010, 15:45
АБЕ КАК НЯМА ДА ЖИВЕЕШ?!?!?!? Ще живееш заради себе си и заради бъдещето. Вярно, че едно такова разочарование боли, но това не означава, че е последното момче или живота ти. Може и да ти липсва, може и да е хубав, обаче по дяволите ти си по-важна и не трябва да се оставяш от една раздяла или изгубена "приятелка" да рухнеш. Бъди силна, продължавай напред намери си нови хора, ново момче. Забивай се с някой, но недей да посягаш на живота си..

LittleCuteStar
03-12-2010, 18:02
АБЕ КАК НЯМА ДА ЖИВЕЕШ?!?!?!? Ще живееш заради себе си и заради бъдещето. Вярно, че едно такова разочарование боли, но това не означава, че е последното момче или живота ти. Може и да ти липсва, може и да е хубав, обаче по дяволите ти си по-важна и не трябва да се оставяш от една раздяла или изгубена "приятелка" да рухнеш. Бъди силна, продължавай напред намери си нови хора, ново момче. Забивай се с някой, но недей да посягаш на живота си..

Само така ! 8)

HRaBr0TyYKeBaPcHe
03-13-2010, 13:36
Кво само и се лигавите :? заради такива лигавщини е така зле.
Ти явно си слаба в главата(нищо лично, но...).Какво като те е зарязъл заради приятелката ти?Теглиш им една майна и да пътуват.А може да им отмъстиш.А и си още лапе(доколкото разбрах), на 11???Това е нищо, ти ако за такива глупости ще се самоубиваш че занапред трябва не само да се самоъбиваш ами нз още кво.Ще става по-зле и по-зле.Може някой ме оплюват по-доло но си е така няма кво да се лъжем.Ако някой ти каже като пораснеш ще стане по-лено-еми ще те излаготи много яко.
Та бии си 2 шамара и са осъзнай къде си.Аз не съм изпитвал такива чувста.Като ме зареже мн ма е*е.Има и други.Макар съм забелязъл че момичетата се разтройвам много повече.Но специално аз ако почна да си викам че ще се самоубия защото ме е зарязъла някоя наистина ще си тегля ножа, но не защото сме скъсали, а защото съм си помослил такава глупост. :?
Така че не хвърчи из облаците а стъпи на земята #-o

EdinBulgarin
03-13-2010, 13:45
Без да чета мненията до тук ти пожелавам това да не те убие и да намериш сили да гледаш през всички заблуди. В крайната сметка ще получиш много повече от колкото мислиш ако си потъгуваш малко и накрая кажеш майната му - просто после ще ти е по-лесно да го казваш - всеки трябва да мине през тва' 8)

YourBrutalNightmare
03-14-2010, 09:38
НЯМА ДА ЖИВЕЕШ ?
Момиче, ти луда ли си ?
Това е просто едно момче ... на което явно изобщо не му е пукало за теб щом се е поддало така лесно на тази, която наричаш "приятелка".
Вдигни глава и продължавай напред и за напред бъди по-внимателна.
Това мога да те посъветвам.

simi4ka
03-16-2010, 09:14
И какво ?! Ше се самообиваш заради един олигофрен ?! Ти у ред ли си бе момиче :shock: Мъжете не са просто мъже. Те са ДОЛНИ ЖЕНИ!!! А и си още на 11 , ако не се лъжа .Аз например, съм на 14 и много сериозно пе перат хормоните, обаче и през ум не ми е минавало да тръгна да се самоубивам .Нищо няма да постигнеш с това ! Тегли им една майна и на двамата и да се спасяват...

EdinBulgarin
03-16-2010, 10:32
Самосъжалението е много лошо нещо. Доста хора го мразят и не обичат да се срещат с него независино дали в други хора или в тях самите. Попринцип няма нищо лошо в чувствата, но те трябва да работят само когато... има файда' от тях :D . През останалото време трябва човек да не е подвластен на тях а на разума. Така се оцелява по-лесно ; )

Barrmana
03-19-2010, 05:17
Предлагам на всеки на който не му е проварвяло в любовта да се самоубива и тва е..тва ли е решението ? :-x

pagoschee
03-19-2010, 18:07
:smt018 не бива да говориш тей..на никой не му е леко,но ако всеки на твоето място се самоубие колко хора ще останат по света? и аз съм супер зле,по-зле от теб,ама си казах ''НЕ'' и просто реших да продължа,получих хиляди удари,но промених сама гледната си точка,започнах на чисто и си пооправих живота.Абе помни,какъвто си го направиш - такъв ще е живота ти.

vilito2589
04-23-2010, 13:22
ти нормална ли си да се самоубиеш заради някав идиот и на мен ми се случи сащото и то миналата седмица знам как боли. всеки ден отивам на даскало с фълшива усмивка права се на щаслива а отватре плача искам да не ме боли но разбери просто не си струва да сложиш край на живота си заради едно момче и заради тва че приятелката ти е тръгнала с него оставиги кажи им майната ви не им обращай внимание намери си някво супер красиво гадже и им се изфукай тва е :)

ParisSlava
04-23-2010, 14:10
Ле-ле,преставям си, че ти до 12 ще доживеш ли.Писнало ми е такива като тебе лигли тип "Емо" с бритонче вече и голяма работа.Вземи се в ръце бе,писнало ми е да ги гледам такива дето на 11 дори в пубертет не са влзезнали ми се мляскат по коридорите в училище. :lol:

dypencity
04-24-2010, 09:50
:lol: :lol: :lol: :lol:

spopi
04-25-2010, 10:54
и аз така се чуствах в началото :wink:
Но живота продължава :-D
Сега съм си много добре макар че се промених и никои не може да ме познае :grin: :-P

rebeccaa
04-27-2010, 18:42
Точно така да се самоубие. Да си гледа кефа. Да не и пука за майка й и баща й и т.н. ... :Х


Така ли ?! Само ти ли ??? :? И аз не искам да живея, но за по- лоши неща. Както се казва "Да ти имам проблемите" . Ти поне си имала приятелка,та която гаджето да ми отнеме, а аз и приятелка нямам, но какво от това ? знам, че има и по зле и това е. (Винаги може и по- зле. Разбира се винаги може и по добре ;д .)

НО колкото и да не ми се живее не съм егоистка (може би за жалост) и до сега не съм се самоубила, защото на мене ще ми е добре, но за мама, тате и всички други от семейството ми какво ще им е ,а ??? :)


МНОГО си права аз съм в същото положение като авторката и също като теб нямам приятелки, но живота е радост и тъга и каквото и да става живота продължава главата само напред, и нагоре. :)