PDA

View Full Version : ...Моля ви за помощ...



yamaha436
03-02-2010, 12:45
Хора преди време със една от нашия клас бяхме гаджета преди около 2години но я зарязах защото все едно бяхме приятели само се разхождахме не се прегръщахме просто нищо...Сега искам да сме гаджета но тя е била със някъф друг 1година и неможела да го забрави някфи такива имала с него най хубавите моменти пък ми вика той като го зарязах един път ми вика немога без твоите целувки ли нещо такова каза.Моля ви помогнете сега искам да сме гаджета но незнам тя ми говори само за оня че искала да бъде само с него... помогнете дайте идея как да я впечатля или нещо от типа.

HappyBoo
03-02-2010, 12:52
На колко сте?
Щом е била година с другото момче предполагам ще го забрави трудно.
Бъди до нея, бъди търпелив, покажи разбиране и изчакай историята с бившия да свърши напълно,
за да не останеш разочарован.

Mimchy
03-02-2010, 12:52
ако наистина си харесва него ,или има чувства някакви към него няма да вземе много присърце каквото и да направиш,за да я впечатлиш,най-много да й станеш досаден. Щом ти е казала,че неможе да го забрави и иска да е с него (ако наистина е така де ) не се мъчи .,няма смисъл . ;)

yamaha436
03-02-2010, 13:00
Еми много неща е писала в Skype ... Писала ми е не те харесвам миналото си е минало просто искам да съм само с ***** и никой друг набий си го в главата. Това ми писа но немога да го приема... :? Моля помогнете какво да направя освен това което ми казахте... В момента те не са гаджета а тя му предложила да станат той и отказал заради друга...

soul1199
03-02-2010, 13:37
Еми много неща е писала в Skype ... Писала ми е не те харесвам миналото си е минало просто искам да съм само с ***** и никой друг набий си го в главата. Това ми писа но немога да го приема... :? Моля помогнете какво да направя освен това което ми казахте... В момента те не са гаджета а тя му предложила да станат той и отказал заради друга... eми тя хар друг примири се

yamaha436
03-02-2010, 14:07
Не разбираш харесвам я много многоо...И се опитвам да стане нещо нз..

justonegirlwithonehope
03-02-2010, 14:11
Примири се, няма как.Имал си я, постъпил си глупаво - загубил си я.Няма начин да си я върнеш и още по-малко щом има чувства към друг.Това женската гордост е голямо нещо, от мен да знаеш ! ;)

yamaha436
03-02-2010, 14:19
Благодаря на всички които се включиха в темата но все пак беше забавно.До някъде.. :cry:

justonegirlwithonehope
03-02-2010, 14:26
Чак забавно не ти е било, но .. примири се, не всичко в живота е лесно и хубаво.Ще срещнеш по-добра от нея, въпрос на време е, спокойно.Само не се отчайвай :)

ReachlessGirl
03-02-2010, 16:07
Пропуснал си шанса ..

pussucetka
03-02-2010, 16:24
Щом не те харесва .. поне и бъди приятел ... така няма да ти липсва .. подкрепяй я .. искай само най-доброто за нея .. бъди с нея в добри и лоши моментии .. Някой ден тя това ще го оцени .. :)

onestar
03-02-2010, 19:18
^^ Трудно ще останат само приятели като се има в предвид, че момчето изпитва нещо повече към нея. По-добре да прекратят всякаква комуникация.

Иначе... откажи се, бе. Момичето ти е казало в прав текст, че иска другия, ти пак се втикаш - не ставай нахален!

yamaha436
03-02-2010, 20:34
Човек тя му предложила той и отказал .... Хах да видим до кога ще го харесва тоя урод мазен ... пффф ай ся да не го бият че жал ме е :D

DevilWish
03-03-2010, 11:06
Примири се, няма как.Имал си я, постъпил си глупаво - загубил си я.Няма начин да си я върнеш и още по-малко щом има чувства към друг.Това женската гордост е голямо нещо, от мен да знаеш ! ;)
И аз съм на това мнение ;)

bloody04
03-03-2010, 16:55
изпуснал си влака пич.. нямаш шансове.. зарежи я и си намери друга :?

yamaha436
03-03-2010, 18:12
Пфф ако исках щях да си намеря друга ама искам нея ;) Всеки ден тя преглежда тая тема ама нищо не пише щото нз как да си напрай acc :D