PDA

View Full Version : Моли Денс-кастинг



tonie__
03-02-2010, 12:50
Вчера в топмодел.бг видях обява на МОЛИ ДЕНС за водеща на някакво ново младежко шоу,свързано с мода и реших да участвам.обаче тъй като нямам много опит с тея неща имам няколко въпроса:

1)първия и най-важен някой знае ли как работи съответната фирма?разрових се и разбрах,че са доста добри в правенето на музика,пък и не само(ако съдя по сайта им).

2)не пише вида на кастинга,т.е как би следвало да се облека?от мен се иска да им пратя и-мейл с мерките ми,СВ и разни такива детайли,но се чудя примерно ще се изисква ли да съм по бански или нещо подобно или си се обличам както реша.

3)някой има ли идея какво ще се очаква от мен и колко ще продължи интервюто? 8-) ясно ми е,че ще искат от мен да говоря правилно и отчетливо,но нещо по-специално?


кастинга е на 21,т.е след 3 седмици.нещата наистина много ем вълнуват-точно това търсех;и искам да съм максимално добре подготвена :)

Infinity
03-02-2010, 13:21
Заинтригува ме! :-o
Звучи доста интересно , ама я да те питам - в Пловдив ли и каснигна или ще се провежда във всички по-големи градове.. ? :-o
Или направо ще дадеш ли линк към обявата. :)
Защо пък да не ме одобрят :D , моито мерки са дори по-перфектни от твоите :D . Хах, шегувам се , но иначе е така. 8-)

ShowMeHowToLie
03-02-2010, 13:22
Заинтригува ме! :-o
Звучи доста интересно , ама я да те питам - в Пловид ли и каснигна или ще се провежда във всички по-големи градове.. ? :-o
Или направо ще дадеш ли линк към обявата. :)
Защо пък да не ме одобрят :D , моито мерки са дори по-перфектни от твоите :D . Хах, шегувам се , но иначе е така. 8-)


http://molly-dance.com/BG/konkursi/tv-vodesht.html

tonie__
03-02-2010, 13:24
в София ще е на 21.03 в 10 часа.ето я обявата :

http://molly-dance.com/BG/konkursi/tv-vodesht.html

аз определено ще отида,но пък нямам големи очаквания,като се има предвит,че ще вземат някой квалифициран и по-голям,но нз..мога само да се надявам :D аз определено мисля да поработя по мерките до тогава,все пак 3 седмици 'ич не са малко :D това,което искам е от 65 на талия да стегна до 60,другото си ми е добре :-D

tonie__
03-02-2010, 13:25
Infinity дай снимка,нещо,може да се засечем :-D

billytalent
03-02-2010, 13:25
Накрая ще вземат някой,който има връзки-винаги така става 8-)

tonie__
03-02-2010, 13:26
е,аз и на друго залагам-ако ми кажта какъв талант имам ще им попея там малко,пък може да ме вземат,ама за певица 8-)

ShowMeHowToLie
03-02-2010, 13:30
е,аз и на друго залагам-ако ми кажта какъв талант имам ще им попея там малко,пък може да ме вземат,ама за певица 8-)

:D Хм...И на мен ми стана интересно, но като гледам Тони на аватара...0 шавс :D Нече съм няква ЧАк толкова грозна, де..Просто съм дребна и изобщо нямам нищо общо с представата за тийнейджър xD

tonie__
03-02-2010, 13:34
е,аз и на друго залагам-ако ми кажта какъв талант имам ще им попея там малко,пък може да ме вземат,ама за певица 8-)

:D Хм...И на мен ми стана интересно, но като гледам Тони на аватара...0 шавс :D Нече съм няква ЧАк толкова грозна, де..Просто съм дребна и изобщо нямам нищо общо с представата за тийнейджър xD

преувеличаваш :-D

иначе мен ме е яд точно заради височината-висока съм,краката ми са дълги,ама мамка му не стигам до 1,70.1,67 съм от години и не мърдам...аз ще кажа в СВ-то,че съм 1,70,те 3 см не са толкова забележими :D

tonie__
03-02-2010, 14:24
ъп

tonie__
03-02-2010, 16:39
p vi75vg

just_bg
03-03-2010, 06:05
Само дето трябва да си платиш за кастинга, мисля, че беше 50 кинта. И първото което е изобщо не ми се вярва да е легитимен този кастинг, първо защото навсякъде по света обявите за кастинга се пращат на агенциите с които работи фирмата, с изисквания за визия и идеята с която се прави кастинга, а след това букерите на агенциите подбират момичетата които отговарят на изискванията и ги пращат на кастинг. Второ никои продуцент на което и да е Тв предаване не би направил пубичен кастинг за намиране на водещи или нови лица!!! И какво е това CV за модел :shock: :razz: На кастинг се ходи с book!!!! На място ти вземат мерки и ти правят polaroid-ни снимки!

Изобщо не се вързвайте на такива глупости, правят кастинга за да си съберат малко парички от безумни наивните момиченца и момченца.
Момичетата по - ниски от 173 см да си избият от главата да бъдат манекенки

tonie__
03-03-2010, 10:26
какво манекенство те гони-нито ще ставам манекенка,нито това е за манекени.нормално за водещ да се иска СВ..

giveupbitch
03-03-2010, 10:29
давааай Тони,покажи им кой е шефът 8)

just_bg
03-03-2010, 10:47
какво манекенство те гони-нито ще ставам манекенка,нито това е за манекени.нормално за водещ да се иска СВ..
и все пак не се вързвай на кастинги на които трябва да си платиш за да се явиш, компанията която заявява кастинга плаща на кастинг агенцията.
Още повече че щом става въпрос за модно предаване водещата трябва да е перфектна от към визия и не само, във всяко едно отношение. Едва ли ще си губят времето да прослушват тинейдърки със поп - фолк визия.
Продуцентите знаят каде да си търсят новите водещи, и не биха рискували току-така... Ще ти дам за пример актьорите от "Забранена Любов", които повечето са модели, някой случайно да разбра за кастинга на който са се явили, или пък да са си платили за да се явят на него?

iveto90
03-03-2010, 12:22
хмммм заинтригувахте ме....и аз мисля да отида,на мен пък най малкия проблем са пропорциите на тялото...аз съм 93/60/90 :) нооо мисля че неистина по скоро ще вземат някой с връзки и много пари :-x но се пак ще се пробвам 8)

tonie__
03-03-2010, 12:44
какво манекенство те гони-нито ще ставам манекенка,нито това е за манекени.нормално за водещ да се иска СВ..
и все пак не се вързвай на кастинги на които трябва да си платиш за да се явиш, компанията която заявява кастинга плаща на кастинг агенцията.
Още повече че щом става въпрос за модно предаване водещата трябва да е перфектна от към визия и не само, във всяко едно отношение. Едва ли ще си губят времето да прослушват тинейдърки със поп - фолк визия.
Продуцентите знаят каде да си търсят новите водещи, и не биха рискували току-така... Ще ти дам за пример актьорите от "Забранена Любов", които повечето са модели, някой случайно да разбра за кастинга на който са се явили, или пък да са си платили за да се явят на него?


1)не се плаща
2)определено нямам поп-фолк визия ;) нито си ме виждал/а на живо,нито нищо..какво разбираш под поп-фолк визия?

tonie__
03-03-2010, 12:53
висока съм,слаба съм,имам перфектните мерки,хубава кожа,коса,знам как да се обличам-това ли е поп-фолк за теб?никога не съм се обличала като тупалка,дори не слушам тази музика освен на купони,високи обувки нося рядко...абе как можете да говорите изобщо за мен като дори не ме познавате..!!особено нови потребители..

just_bg
03-03-2010, 12:56
виждам ти аватара, т.е. стария.
Момичетата в Бъглария нямата никаква идентичност що се отнася до визия, всичките сте почти еднкави. И да, безумно наивни сте, а трябва да сте реалисти защото много боли като осъзнаеш че си се борил с някакви въздушни кули

И никак не съм нов, друг е въпроса, че не съм толкова активен в писането. Просто някакси ми е много далечна българската реалност и темите които ме засягат пряко. Извинявай, че взех отношение по темата ти просто исках един вид да те предпазя да не се опариш. Но вся пак ти решаваш :))

tonie__
03-03-2010, 13:00
по една снимка,която м/у другото си беше чиста лиготия и е единствената такава не можеш да разбереш каква съм.определено не мисля,че съм като другите млади чалга звезди и адски много ме обижда това,че някой ме сравнява с подобна.

http://prikachi.com/images.php?users/toniekochos/24C.jpg

http://images.ibox.bg/2008/03/21/aqh/519x779.jpg

да,определено съм тупалка ;)

just_bg
03-03-2010, 13:17
аз работя за форд
http://www.facebook.com/FordModels
виж снимките на "колежките" и сама си направи изводите за какво говоря :)

Ebullience
03-03-2010, 13:34
Не знам какво да кажа. Т.е. не знам откъде да започна.

1.Попринцип на какъвто и да било кастинг ключът е да си приветлива, в приличен външен вид, усмихната, адекватна, спокойна и отзивчива към всичко, каквото се изисква от теб. Много е важно да говориш на правилен български език, никакви меки Т-та и Д-та, и никакво мйечене.. :D . Хубаво е да говориш с диафрагма.

2.Отделен е вечр въпросът дали имаш данните и дали изобщо от друга страна си струва. Нищо лично, но от снимката ти, въпреки че не те познавам, добивам идея, че не си това IT-girl, което се търси.
От друга страна пък като се замисля.. в България.. има ли изобщо дори едно адекватно предаване, дори български САЙТ за мода/стил.. :? :? :?
Толкова хляб имаме да ядем, че... но първо трябва населението да се "пречисти" от паплач. :?

Ebullience
03-03-2010, 13:38
аз работя за форд
http://www.facebook.com/FordModels
виж снимките на "колежките" и сама си направи изводите за какво говоря :)
Вие говорите на различни езици.
Бду от Бг ли си?

just_bg
03-03-2010, 13:41
^ подкрепям мнението ти. Не не живея тук по принцип

При нас кастингите за тв старс се правят в колежите по журналистика и театралните школи, рядко се прибягва до модните агенции