PDA

View Full Version : една по-различна история



Housemusikk
03-02-2010, 13:50
Благодаря за съветите на всички :-) :-) :-) :-) . Взех своето решение по въпроса , моля модераторите да изтрият темата :P

h0usel0ve3r
03-02-2010, 13:57
Лично за мен това момиче е доста объркано ... а и ти също.Разделете се напълно за няколко седмици и разберете чувствата си ... щом не севиждате,чувате и нямате никакъв контакт ... то само ще проличи ако си липсвате един на друг значи има някаква изкра между вас.Ако ли не,обаче се отдръпни,защото може би наистина си я наранил доста и тя не може да ти прости.Нито историята е сбъркана нито героите в нея. ... Просто се разделете за малък период от време и си изяснете чувствата.
Късмет с мацката ! 8) :-o

NeENormalen
03-02-2010, 14:07
такаааа Историиката наподобява една моя , но без някой неща... човече и двамата грешите, но повярвай тя е по грешна... нз на колко годинки е, но повярвай тя незнае кво иска... по добре започни да живееш в свят в който тя не съществува (знам, че ще ти е трудно. Ще се чувстваш сякаш полувината мозък ти го няма, но съм сигурен че ще успееш с много воля) потърси си щастието някъде другаде (паркове, площади и т.н.) върви с усмивка на лицето и ще видиш колко момичета ще те заглеждат и ще ти се усмихват... ПРОСТО Я ЗАБРАВИ!!!


Успех с момичетата в живота ти след моите думи(ако се всушаш в тях) =; =; =; =; =;

justonegirlwithonehope
03-02-2010, 14:08
Според мен не е редно да продължаваш да се унижаваш и да и бягаш след гъза.Едно момиче, какво толкова.Разбирам, че я обичаш, а обичта не се забравя лесно, но опитай да не мислиш за нея, да я отбягваш, да не я виждаш и прочие и ще видиш, че ще я забравиш по-лесно.Не знам, но лично за мен няма смисъл да продължаваш да се връзваш на акъла на това момиче, а и тя ясно ти казва и показва, че не иска да си до нея.Защо и се натискаш ? :? Я си вдигни главата гордо и продължи напред, покажи и че не е единствена ! :)

Take_That
03-02-2010, 14:41
Проблемът не е в теб, а в нейния детски акъл и незнание какво и как точно го иска... Горе главата

moomoo
03-02-2010, 15:14
Според мен тя иска внимание, и вмомента и го даваш като й тичаш след 'дупето'. Тя не знае какво иска. Продължавай напред. :)

darkPaladin
03-02-2010, 15:20
от де я намери тая да те прави на маймуна

ти какво си мъж или леке което реве по гъза на няква дето не знае какво иска?

на 16г режете вени не можете да живеете един без друг

дааа бе можеш и още как

само едно ще ти кажа там където си ти аз вече съм минал връзката ви няма бъдеще осъзнай го(което вече си го направил според мен)

pussucetka
03-02-2010, 15:48
Лично за мен това момиче е доста объркано ... а и ти също.Разделете се напълно за няколко седмици и разберете чувствата си ... щом не севиждате,чувате и нямате никакъв контакт ... то само ще проличи ако си липсвате един на друг значи има някаква изкра между вас.Ако ли не,обаче се отдръпни,защото може би наистина си я наранил доста и тя не може да ти прости.Нито историята е сбъркана нито героите в нея. ... Просто се разделете за малък период от време и си изяснете чувствата.
Късмет с мацката ! 8) :-o

:)

Luchezara1990
03-02-2010, 16:09
Историята наистина е малко объркваща .Според мен и двамата трябва да решите какво чувствате един към друг,но всъщност без да сте далече един от друг,а да говорите направо,защото ако тя не чувства същото към теб и ти я чакаш седмица,две или повече,така на края ти ще останеш разочарования.Била съм горе-долу в същото положение и не е хубаво.
Но не и се моли и не и казваи чувствата си преди тя да ти е казала свойте,защото доколкото прочетох в историята ти,ти винаги си потъпквал своята гордост,за да не потъпка тя нейната.Това е моя съвет.

Успех!

hopekiller
03-02-2010, 16:14
Даваш ми малко информация - нямам как да ти помогна. Освен да ти кажа, че трябва да го кажеш това на нея - не на нас, мисля, че би я накарал да се замисли. Ако ме запознаеш с повече детайли, вероятно бих могъл да бъда по - полезен. Но има неща, които си остават само между вас. Ако сметнеш, че е по - добре така, не се труди да отговаряш на поста ми.
П.С: Успех!

anonimchetou
03-02-2010, 16:22
честито направиха те на шматка!! Как може да се остаиш на няква 14 годишна най-вероятно да си играе с теб че и да плачеш за нея !?>