PDA

View Full Version : Първа прегръдка



Rotate95
03-02-2010, 15:15
Сигурно няма човешко същество, което да може да преброи темите за първата целувка. А спомняте ли си как за първи път се гушнахте с някое момиче/момче? На колко?

Моят дебют беше на 16 декември миналата година, таман деня преди да се навършат 106 години от първия полет на братя Райт. Когато се разделяхме след училище, една приятелка просто попита "Може ли да те гушна?". Отговорих "ОК". Не усетих почти нищо, просто за няколко секунди бях сложил ръце на кръста й. Цялата вечер след това ми беше някакво странно... :smt083 :smt107

justonegirlwithonehope
03-02-2010, 15:23
Ами .. всъщност първата прегръдка не я помня добре, не ми е направила голямо впечатление може би, знам ли .. :D Мисля, че беше в детската градина.Харесвахме се с едно момче ( е то едно харесване беше, ама както и да е ). Та беше преди мн години, но си спомням добре и с това момче и до ден днешен сме приятели.Не се отделя от мен, започнах училище и той се настани в коя клас.Заминах от това училище, смисъл кандидатсвах в друго, той пак дойде в моя клас, голям е преследвач :lol: Ииии харесвахме се с него и той имаше рожден ден, а аз му бях направила картичка, на която бях нарисувала ръката си, понеже това го правих най-добре по онова време 8-) След като духна свещичките му подарих картичката и той ме покани да танцуваме ( в детската градина имаше нещо като ритуал рожденника да танцува с момичето, с което си избере посредата на учебната стая.)И така покани ме, тънцувахме и накрая ме гушна, цунка ме по бузата и ми каза, че ще ми напише любовно писмо, в което да изрази чувствата си.Бил го гледал в някакъв филм и много му допаднала идеята, но не можел да пише и щял да накара сестра си да напише писмото.Спомням си с какво нетърпение го чаках и накрая го получих .. дори още си го пазя :lol: :lol: :lol:

ReachlessGirl
03-02-2010, 17:08
Всъщност не го помня този момент, защото сигурно съм била в детската .. :lol:

pussucetka
03-02-2010, 17:29
Първата ми прегръдка беше през 2008 октомври месец когато тръгнах с милотоо .. И до ден днешен ходим :-) .. Много го обичамм . . и първатаа ми целувка беше тогава .. Бях на 14 и той също .. :-P

hopekiller
03-02-2010, 17:38
Помня точно определени прегръдки, но не и първата...
Едит: Темата е доста приятна. Браво.

3oPuTy
03-02-2010, 17:39
Първата ми прегръдка с момче не я помня ... Била е преди многооо години :)
За сметка на това помня първата ми прегръдка със сегашния ми приятел :) Беше на 12.07.2009год. в басейна на хотел Шумен (в Шумен естествено :D ) ... Водата беше хипер студена,а и по принцип имам страх от дълбочини,но все пак влязох с една приятелка.Да обаче в един момент ми стана адски студено,започнах да треперя и да дишам трудно,а и бях на средата на басейна ... Обзе ме лека паника (заради фобията) и не можех да мръдна на никъде :( Тогава моя ме видя,гушна ме и ми вика "Зори,спокойно,държа те!Върви към стълбичката." ... Обаче не успях да помръдна :? и на края шматката ме вдигна и ме изнесе :-D После ме гушкаше до стаята,защото цялата треперех :-D Еххх кой да предположи,че почти 5 месеца след това ще тръгнем :shock: :-D :-)

SmilezZz
03-02-2010, 17:49
Когато бях в детската градина :lol: :lol:

onestar
03-02-2010, 18:06
Не я помня. Но помня първата с първия ми по-сериозен приятел. :)

vesito13
03-02-2010, 18:22
Такива от детската градина не помня.
Помня първата прегръдка със сегашния ми приятел. Тогава ме беше много срам, стигнах до мястото където трябваше да се видим и вече бях готова да се обърна и да си тръгна, бях решила, че съм луда и нямам работа там :-D Е не си тръгнах, останах леко вцепенена, някак си стигнах до него, цялата трепереща, сърцето ми ще изскочи и той само ме гушна. Почувствах се много сигурна и в същото време си повтарях "Успокой се, стига, спокойно, ще ти литне сърцето. Спри се! :D". Още от тогава много ми пукаше за него, толкова ме беше срам, все едно мъж не бях виждала, ужас :lol:

gabi7u
03-02-2010, 18:25
ами, прегръдки много .. с момчета, с момичета, с кучета - колкот ти сърце иска . :D ние попринцип с всички си се гушкаме за поздрав. :)

но първата прегръдка с приятеля ми помня. Беше на 31.12 последобед . Цяло лято си я чаках и после ми беше едно такова хубавко и топличко (въпреки, че то и без това си беше доста топло навън за декември месец)

ef4etyYy
03-02-2010, 18:49
никакъв спомен за първата точно, сигурно и мойта е била в детската 8-) иначе имам някаква снимка, на която съм на около 4-5 и с някакво момче сме се награбили и той ме целува :shock: :lol: :lol: :lol: :lol: :booooomb:

gret4ety
03-02-2010, 18:55
хахах аз помня първата прегръдка с момче :D :D Казваша се... Ремзи май :lol: Бяхме излизали някаде навън и като се разделяхме и той ме гушна и ми каза чао :lol: 8-)

smile2
03-02-2010, 19:11
Първата си прегръдка не помня .. Но помня първата си прегръдка с приятеля ми. Беше ма 20.08.09 :) беше страшно хубаво и тази прегръдка беше най-дългоочакваната и мечтана до сега :)

BloomF
03-02-2010, 19:17
Помня само първата прегръдка с момчето, в което сега съм влюбена. И то беше баси прегръдката - както си вървим трябваше да се разменим местата и взехме, че се блъснахме. 8-) 8-)

DevilWish
03-02-2010, 19:46
Помня точно определени прегръдки, но не и първата...
Едит: Темата е доста приятна. Браво.
И аз така.Наистина хубава тема :) Най-сетне нещо свястно, а не боза =))
А със сегашният ами вчера беше първата.Бяхме в колата му. . говорихме си вече часове и той по-едно време "уф много си сладка" и ме гушна =))

ShtrudeL
03-02-2010, 20:45
Аз пък помня! Беше на 17 март 2008 някъде към обяд <3 И до днес гушкам същия човек и го обожавам <3

lipsvashh_mi
03-02-2010, 20:52
е как да не я помня-супер комичното беше понеже момчето тръгна да ме гушка още за здрасти на първото ни виждане,а аз стоях като пън и в общии линии не зацепих как толко бързо скъси разстоянието помежду ни...е,не беше кой знае каво прегръдката,защото и човека няма да остави особена следа в живота ми..за сметка на това ,след това съм имала супер много незабравими прегръдки-особено сега ми е на сърцето една от вчера :-) :-D

XTREMEFREERIDE
03-02-2010, 21:18
Помня точно определени прегръдки, но не и първата...
Едит: Темата е доста приятна. Браво.

gabi_94
03-02-2010, 22:28
Ми първата прегръдк с момче ще да е била мнооого отдавна... щом имам снимка като малка как налитам на некво момченце, а съм била на 2г. :D Но първата съществена прегръдка с човек, в който мисля, че съм влюбена беше преди 5 месеца....Гушкахме се тоооолкова дългоооооо....жалко че не станаха нещата между нас...както и да е

SoStarstruck
03-02-2010, 22:33
Първата като цяло не я помня,но помня първата от значение за мен. :smt007
Бях на 13 и беше с един многоценен човек в живота ми,който все още е такъв и такъв ще си остане завинаги. :)

Assshley
03-03-2010, 10:18
Най-първата ми не я помня.Помня първата ми прегрътка с един точно определен човек.

SpOrTs_GiRl
03-03-2010, 18:16
За първата целувка съм разказвала, но за първата прегръдка ..
Хмм.. спомням си с кой беше, но нямам идея как е било ..

Но пък си спомням първата прегръдка с приятеля ми.. беше най-прекрасната, все едно докосваш някое друго измерение.. Оф, спирам да мисля за това......

DarknessAngel
03-03-2010, 21:36
Лятото на 2009 - бях луда по него. :-o
Дивотии на поразия, не знам защо го направих. :?

soul1199
03-04-2010, 19:58
Всъщност не го помня този момент, защото сигурно съм била в детската .. :lol:

DarthLord
03-04-2010, 20:16
миии на 10 или 11 години бях....

sasha_90
03-04-2010, 20:30
Първата ми прегръдка с момче беше на 14.

BlueParadise
03-04-2010, 20:32
Първата определено не я помня,но определениии :oops: някои няма как да се забравят ...

Междо другото (дори и на най-добрите си приятели не съм казвал това,просто защото не е ставало много на въпрос де) 2008 година лятото на морето с едно момиче се имахме за 1-2 дена :D но най-сладкото нещо което няма да забравя...всъщност са две нещата,таа няма да забравя една прегрудка за лека нощ когато си утивахме по стаите...просто като се сетя колко хубаво се почувствах и бих дал всичко за да върна мига :). И другото беше когато се разделяхме, тя ми подари едно тигърче - онова от Мечо Пух :) ... хубави времена бяха :)

ТЕМАТА Е СТРАХОТНА,ВЪРНА ХУБАВИ СПОМЕНИ В МЕН !