PDA

View Full Version : апффф. ;xx пак прецаках всичко ;xx



bananjanet
03-02-2010, 14:32
Така .. с най-добрия ми приятел ( поне го мислих за такъв ) се скарахме .. всичко започна от тва, че той разбра, че аз пуша и ми се ядоса адски много .. каза ми, че не бил толкова ядосан, че пуша, а че не съм му казала .. и така .. той ми се разсърди и нашата компания сега не ми говорят :( .. толкова гадно ми става .. а него го усещах като много .. много добър приятел .. него не го знам за каква ме е мислел .. като му звъня не ми вдига .. и днеска се засякохме в центъра .. и той дори не е поздрави .. а го видях, че ме погледна :( :(

meganet
03-02-2010, 19:51
х , ами кажи му че имаш право на личен избор, неси му казала - така си сметнала за добре, а пък и к'во толкова нали трябва да имаш личен живот бе момиче .. ти ако трябва да споделяш на всеки всичко няма да имаш такъв .. моя съвет е да правиш каквото си поискаш с себе си защото то е за теб - твоя избор в живота.. и не е задалжително да знаят другите за да го направиш

silwinka
03-02-2010, 21:05
живей за себе си,не за другите.
квото ти прави кеф,тва прави..
все пак той не може да ти определя живота,кво да правиш и кво не.
ще ти се отсърди,когато му потрябваш-бъди спокойна.
ако говорим за истински/фалшив приятел,и в двете страни спада.
щом те обича приятелски,ще ти прости и няма да се сърди за глупости.
извини му се,напиши му нещо,измисли..действай..

FlowerPower
03-02-2010, 21:54
Не се кахъри, скоро ще му писне да ти се сърди, ако само цигарите са му проблемът :-D А ти можеш да се опиташ да говориш с него, да си кажеш мнението и ако искаш- да му се извиниш или накараш, че ти се сърди за глупости. ;)

nIkEnCeTy_bE
03-02-2010, 23:45
В крайна сметка не за другите, за себе си живееш. Явно се е засегнал, защото е мислил, че си споделяте всичко, а ти не си му казала. Загрижен е. Това да пропушиш нее хубаво, смисъл почнеш ли рядко се отказваш, въпрос на психика. Обясни му, че така си сметнала за добре.

Pustinqchka
03-03-2010, 07:23
На колко си?

bananjanet
03-03-2010, 20:08
На колко си?

15 :)