PDA

View Full Version : Barclays bank..?



JoNsS
03-02-2010, 14:40
Имам един странен въпрос.. Незнам дали е за този раздел.. Значи брат ми получи странен Email от някаква банка.. или нещо подобно.. и му казаха че е спечелил някакви пари.. Има посочени телефони всичко.. Той лично е проверил дали съществува такова нещо и се оказа,че има.. Сега наскоро му пратиха някаква декларация или нещо такова за попълване .. Таа въпроса ми е някой да знае или да е чувал за нещо такова..?? И ако може да ми даде някаква информация,търсих в Google,но не ми помогна особенно.

Petrow
03-02-2010, 14:56
За мен това е или спам или някаква измама .. :?

doomkillerr
03-02-2010, 15:00
На мен така преди време бяха ми пратили мейл, че съм победителя в някаква "китайска" лотария... :shock: Наградата беше около 500 000 британски паунда... 8) Имаше си сайт "уж" на тази игра, в който беше обяснено много на кратко за нея. След това ми пратиха друг мейл, че са ми направили служебна регистрация в техния сайт и до колкото си спомням трябваше да избера начина по който да ми пратят наградата, но за целта трябваше да преведа някакви пари "уж" за превода на наградата... - Първоначалоно бях много се "зарибил", като видях сумата на наградата, но в последствие се разубедих, че това е някакъв вид ИЗМАМА!!! :x

П.С. - Имай в предвид, че никъде не съм се регистрирал да участвам в подобен род лотария... :?

JoNsS
03-02-2010, 16:07
Еми за сега не са искали пари.. Просто са пратили email че точно неговия адрес е избран и е спечелил..