PDA

View Full Version : Много важна информация за вярващите! (само за момичета!!!)



gandalfepi4
03-02-2010, 15:12
Момичета, знам че много от вас са убедени в правотата на Библията. Току що научих че Господ заповядва в края на менструацията си да жертвопринасяте по две костенурки, за да се изчистите от "греха" си, който е неестествен и внушен от Сатаната като хомусексуалността и онанизма! Надявам се да съм ви помогнал :)

ПП Ако някой случайно си мисли, че съм луд:

What the Bible says about Menstruation
Leviticus 15:19-30
And if a woman have an issue, and her issue in her flesh be blood, she shall be put apart seven days: and whosoever toucheth her shall be unclean until the even. And every thing that she lieth upon in her separation shall be unclean: every thing also that she sitteth upon shall be unclean. And whosoever toucheth her bed shall wash his clothes, and bathe himself in water, and be unclean until the even. And whosoever toucheth any thing that she sat upon shall wash his clothes, and bathe himself in water, and be unclean until the even. And if it be on her bed, or on any thing whereon she sitteth, when he toucheth it, he shall be unclean until the even. And if any man lie with her at all, and her flowers be upon him, he shall be unclean seven days; and all the bed whereon he lieth shall be unclean. And if a woman have an issue of her blood many days out of the time of her separation, or if it run beyond the time of her separation; all the days of the issue of her uncleanness shall be as the days of her separation: she shall be unclean. Every bed whereon she lieth all the days of her issue shall be unto her as the bed of her separation: and whatsoever she sitteth upon shall be unclean, as the uncleanness of her separation. And whosoever toucheth those things shall be unclean, and shall wash his clothes, and bathe himself in water, and be unclean until the even. But if she be cleansed of her issue, then she shall number to herself seven days, and after that she shall be clean. And on the eighth day she shall take unto her two turtles, or two young pigeons, and bring them unto the priest, to the door of the tabernacle of the congregation. And the priest shall offer the one for a sin offering, and the other for a burnt offering; and the priest shall make an atonement for her before the LORD for the issue of her uncleanness.

Leviticus 20:18
And if a man shall lie with a woman having her sickness, and shall uncover her nakedness; he hath discovered her fountain, and she hath uncovered the fountain of her blood: and both of them shall be cut off from among their people.

Ezekiel 18:5-6
But if a man be just, and do that which is lawful and right, and hath not ... come near to a menstruous woman.....

Nam3less3
03-02-2010, 15:18
Стар Завет. Стар.

Naman07
03-02-2010, 16:10
ЕЕЕЕЕееееееееееейййййййй, ганди... добре, че си ти, братле, да ни разясняваш как, кво и къде стои! Цел живот шехме живеем в мъглата на невежеството, деба... :(

gandalfepi4
03-02-2010, 17:01
ЕЕЕЕЕееееееееееейййййййй, ганди... добре, че си ти, братле, да ни разясняваш как, кво и къде стои! Цел живот шехме живеем в мъглата на невежеството, Д**а... :(

^_^ ей благодаря! много е приятно да разнасяш "словото". между другото точно ти ми трябваш-така и не те видях в оная тема за това дето християните можели да правят разни магии... ти си некъв набожен нали-би ли ми казъл какво е усещането да изцелиш болен, като ток да те удари ли как, а какъв е вкуса на цианида, наистина ли е като бадеми и най-вече как се казва "Моля подай ми кърито" на хинду?

Благодаря предварително, понеже съм сигурен, че си отзивчив :)


Стар Завет. Стар.

миии дааа, нооо мензиса е вечен, а там се казва к'во да се прави, след като нема промени това си остава така, точно както и с 10те божи заповеди (нали и те са от стария завет все пак) :D

Naman07
03-02-2010, 17:11
Въплътената отзивчивост съм! Епа, нема как да ме видиш, все пак сме у форумО :Р. Не съм изцелявал болни, не съм опитвал цианид (хахаха, но мирисът действително е като на печени бадеми, но малко хора могат да го усетят, по генетични причини)... за кърито си има речници :д

На теб ти казаха, че има тонове информация и доктрини и есета и направо шведска маса за тези цитати, но ти явно си решил да парадираш с глупостта си :д ...

gandalfepi4
03-02-2010, 17:25
Въплътената отзивчивост съм! Епа, нема как да ме видиш, все пак сме у форумО :Р. Не съм изцелявал болни, не съм опитвал цианид (хахаха, но мирисът действително е като на печени бадеми, но малко хора могат да го усетят, по генетични причини)... за кърито си има речници :д

На теб ти казаха, че има тонове информация и доктрини и есета и направо шведска маса за тези цитати, но ти явно си решил да парадираш с глупостта си :д ...

но как може :shock:

толкова болни, умиращи, обладани от "бесове" хора и тине си използвал магическите си християнски сили за да ги спасиш???

защо криеш това от света? защо не използваш този си дар за да лекуваш? какво би казал иисус за някой, който не цели болните въпреки, че може :-x

Naman07
03-02-2010, 17:41
Теб какво те грее, не мога да зацепя, след като не си вярващ :Р. Г-н "Атеист" тръгнал да ми обяснява кое как е. Дано в близките моменти осъзнаеш какъв жалък образ изграждаш тук и сега (и не, и на мен не ми пука, че не ти пука какво изграждаш тук :д). В някоя от темите те питаха дали наистина искаш да знаеш или просто си чешеш езика... Е, аз не обичам да споря с очевидното :Р

Cheers!

gandalfepi4
03-02-2010, 17:56
Теб какво те грее, не мога да зацепя, след като не си вярващ :Р. Г-н "Атеист" тръгнал да ми обяснява кое как е. Дано в близките моменти осъзнаеш какъв жалък образ изграждаш тук и сега (и не, и на мен не ми пука, че не ти пука какво изграждаш тук :д). В някоя от темите те питаха дали наистина искаш да знаеш или просто си чешеш езика... Е, аз не обичам да споря с очевидното :Р

Cheers!

първо-не съм точно атеист а дълбоко вярващ. ще питаш "и в к'во" ми вярвам, че стават много неща от които си нямаме и понятие КОЕТО автоматично включва възможността Библията да Е словото на Бог :)

второ-питаха ме и отговорих-да! искрено се интересувам от това, което мислите и вярвате :) (не. не за да си правя ташак. от любопитство, наречи го проучване или просто интерес)

трето-изобщо не виждам защо трябва да спорим за каквото ида е тъй като аз явно докато говорим приемам (дори и да е хипяотетично) че това, което ми се казва е вярно и винаги давам конкретни аргументи за това(най-често от библията) икото казвам и не ви споря а искам ако може да ми отговорите на прости конкретни въпрои

това ми напомня-защо не използваш магическите си сили дадени от бог за да лекуваш а си седиш на гъза ипишеш с вълшебните си пръсти по форумите вместо да ги използваш за да лекуваш?

и най-вече защо аджиба като ти задм въпрос ми се нахвърляш сякаш съм те напсувал на майка :(

...да не би да се чувстваш заплашен...


та затова се интересувам-Защо не лекуваш, богоизбрани?

Naman07
03-02-2010, 18:03
Попитай както трябва, не иронизирай и не използвай сарказъм във въпросите си ако са искрени. Тогава може и да ти отговоря защо не лекувам болни :д
Но все пак трябва да си идиот, за да приемеш горната ти формулировка на въпроса за нещо по-различно от "ташак"... сладкодумецо 8-)

gandalfepi4
03-02-2010, 18:15
Попитай както трябва, не иронизирай и не използвай сарказъм във въпросите си ако са искрени. Тогава може и да ти отговоря защо не лекувам болни :д
Но все пак трябва да си идиот, за да приемеш горната ти формулировка на въпроса за нещо по-различно от "ташак"... сладкодумецо 8-)

Извинявам се искрено за сарказма и иронията, които са те обидили.

Би ли ми казал, ако обичаш, защо не си излекувал някого? :)

Naman07
03-02-2010, 18:35
Далеч си от това да ме обидиш, друже :д. Просто така зададен въпрос, не вещае по-различен отговор :Р

Навярно, понеже все още не изпитват тъй наречената любов (агапе, както са я наричали римляните) към Бог, чисто духовната любов - щедра, неегоистична, алтруистична, безусловна... Чак такъв лъжец не съм, за да кажа, че я притежавам. Също така, въпреки, че вярвам в Бог, аз не притежавам онова "синапово зрънце вяра" :Р ... все още де, надявам се да го добия. Самият аз съм в процес на преоткриване и ще е малко идиотско да тръгна да правя "магии" на всеки срещнат :д
В края на краищата, на 20 (има/нема) години, няма как да ударя с ръка по масата и да се самоназова християнин, атеист, будист и прочие. Нито съм достатъчно начетен, камо ли мъдър, а интуитивното ми "Аз" съвсем не е достатъчно съзряло. За това ти казах, чети, интересувай се, медитирай ако щеш, но да си правиш този "ташак" тук, дори и да го отричаш, наистина е глуповато и жалко :д
С 1 дума, не изцерявам хора, понеже не съм достатъчно вярващ (за жалост, за сега така стоят нещата). Но пък кой съм аз да казвам :Р ...
Много добре постна Данаил в другата тема - "1 Corinthians 2:14 Но естественият човек не побира това, което е от Божия Дух, защото за него е глупост; и не може да го разбере, понеже, то се изпитва духовно", съвсем не сме съзряли духовно, а и съвременният свят изобщо не предлага "удобна атмосфера", за развитие :д. Но това са си само оправдания дори и за слепия.

Със здраве.

gandalfepi4
03-02-2010, 18:38
^ благодаря за отговора :)