PDA

View Full Version : приемане в болница



mucunka98
03-02-2010, 15:24
От няколко дни съм болна и днес сутринта нашите извикаха лекар. Прегледа ме и каза, че имам пневмония и се налага утре да вляза в болница :( Лекарката ни е позната и майка ми я пита какво да си взема. Тя каза, че нямало нужда от пижама, защото щяла да пречи като ме преглеждат :? Някой бил ли е скоро в болница и знае ли дали трябва да съм без дрехи под чаршафа?
На 11 г. съм

Reaper93
03-02-2010, 16:10
Бил съм в болница, преди 5 години някъде...Да знаеш че храната е гадна,някой да ти купува, ако не ти хареса там.Вземи си някви кръстословици, списания, нещо да се занимаваш.За пижами не се сещам, който както си иска :)

mucunka98
03-02-2010, 19:00
За храната и списанията - ясно. Питам за дрехите, защото ще си умра от срам, ако съм без нищо :oops:

xkorem
03-02-2010, 19:45
Ако беше така щях да стана лекар...
Несе притеснявай взимай си пижама няма проблем....

mucunka98
03-02-2010, 19:54
Все пак аз ще бъда в детското отделение
Много ясно, че ще си взема,ама лекарката каза, че сестрите ги мяхат, защото им пречели при прегледите и изследванията

milicap
03-02-2010, 20:23
Аз съвсем скоро бях по прегледи и прекарах една нощ в болница. Макар че съм по-голяма, като ме приеха по спешност, ме сложуха на една маса и сестрите ме съблакоха съвсем... няма от какво да се срамуваш, те постоянно виждат голи хора и надали обръщат внимание

Biskfitka
03-02-2010, 20:58
:shock: Е как постоянно ще си гола.Била съм като по-малка в болница,ама такова нещо нямаше... :-o

ImmortalSportFreak
03-02-2010, 21:30
Ако беше така щях да стана лекар...

:razz:

иначе за авторката-бързо оздравяване и кратък престой в болницата желая ;)

sexita
03-03-2010, 19:02
Все пак преди вашите да те запасят със 100 килограма храна нека първо да изчакаш сестрата да ти определи диетата, защото после няма да можеш да ядеш всичко.

batkodoki
03-05-2010, 00:43
От няколко дни съм болна и днес сутринта нашите извикаха лекар. Прегледа ме и каза, че имам пневмония и се налага утре да вляза в болница :( Лекарката ни е позната и майка ми я пита какво да си взема. Тя каза, че нямало нужда от пижама, защото щяла да пречи като ме преглеждат :? Някой бил ли е скоро в болница и знае ли дали трябва да съм без дрехи под чаршафа?
На 11 г. съм

твоята ОПЛ е за НОбеловка щом на стесткоп хваща "пнвмония"при 11годишен пациент..

FlowerPower
03-05-2010, 07:32
Аз съм боледувала от пневмония като по- малка и нито веднъж не са ме карали да се събличам гола :shock: За изследванията сигурно ще ти поставят едни залепящи се слушалки на гърдите, но от кръста надолу нямат работа :D И никаква диета не са изписвали, наште ми носиха манджа :)

girlche
03-05-2010, 07:34
Ако беше така щях да стана лекар...

:razz:

иначе за авторката-бързо оздравяване и кратък престой в болницата желая ;)
:)

Sigrina
03-05-2010, 14:44
Кажи на майка си да говори с някой от болницата и да ти направят рентгенова снимка, защото само на слушалка пневмонията трудно ще се чуе. И си носи пижама :)