PDA

View Full Version : Неприятен мъх



kamelchety
03-02-2010, 15:43
Гледах една реклама по телевизия Евроком за някакъв уред който премахва неприятния мъх над устните и под брадичката моят е рус но много ме дразни и искам да го махна а този уред ми хареса но неможах да си запиша телефона или сайта от който мога да си го поръчам някои сеща ли се за името му или сайта ? Или ако имате други предложения как да го махна и да не се появява повече

brokeninside13
03-02-2010, 15:47
Еми няма как да не се появява повече, освен с лазерна епилация (мисля **не съм много запозната с този вид**) но можеш да си го махаш с лентички. Аз ползвам на Дева лентичките и съм много доволна, но ако не ти се забелязва както казваш не си го пипай най-добре :)

Иначе за този уред...Не се доверявай много много :? Поне аз така смятам. Не съм ползвала подобно нещо..

kamelchety
03-02-2010, 15:48
казват ми че не се забелязва но аз като знам че го има и постоянно го виждам а знаеш ли колко струва с лазер ?

brokeninside13
03-02-2010, 15:51
Пак ти казвам не съм много запозната, но някъде четох че е 25 кинта.. и доколкото знам се ходи 4-5 пъти.

MissHouse
03-02-2010, 17:58
абе лентите му е майката пробвай с тях и съм чувала че намалявали(мъхчетата) . А за лазра една фр си направи и не беше много траийно зависи от качеството

magiiito
03-02-2010, 18:22
е и аз го имам този мъх, всеки го има и според мен не е чак такъв проблем, поне на мен не ми пречи :)