PDA

View Full Version : .... кво да правя?



DqVoLsKoJeLaNiE
03-02-2010, 15:44
Здравейте на всички! Имам си гадже, което преди харесваше една тъпа кифла и ся като тръгнахме тая и най-добрата и приятелка постоянно го викат при тях, да излизат и т.н.
Вчера бяхме на някво тържество на 1-2 клас (някви малки там...) в читалището и седнахме с гаджето ми назад да си говорим, нямахме намерение да гледаме и тия двете кифли- при нас... А той им се кефи и си говори с тях едната се пробва да я опипва, а аз се чувствах много тъпо да седя и да го гледам...
В даскало пак са същите...облягаме се с него на парното в коридора, а те от м**на си райна идват при нас и той само като ги види ме игнорира някъде си.
Днес следобед трябваше да излезем само двамата и аз- в бойна готовност на му "нашокам рЕпата"(страшен израз 8-) ) и отивам на мястото на срещата и к`во да видя.. нашия го няма.Чакам 10 минути, няма го, макам 20 минути, писва ми и му звъня... Телефона му-изключен. Прибрах се в нас звънях на брат му, на майка му и двамата ми казват: "Е, той не е ли с тебе?", при което аз откачам... понеже съм на VIVACOM към 3.30 получавам смс, ме номера вече е достъпен, звъня му, той ми вдигна и аз съм се развикала: "`Що не ми вдигна, днеска те нямаше изобщо, к`во става тука?" а той:"`Що не си е*ете майката сичките?"- и ми затвори. После пак ми звъни и казва:"Днеска бях със Мимето и Ели (тия двете се казват така) и затва не дойдох, трябваше да ти се обадя, сори..."- и в тва време до него се чува:"Още ли не си я скъсал тая нали ми обеща?" (едната кифла)....
Аз се изнервех и му набих червената слушалка...моля ви се кажете к`во да правя...

TheMasterOfKrakomobila
03-02-2010, 15:57
Хах, зарязвай го. Тоя не струва. Само да си късаш нервите с него няма смисъл. Намери си някой който те заслужава, пък нека твоя да си се вайка с тия две кифли. То и той кат тях :? :wink:

BonbonaBaby
03-02-2010, 16:07
Хахаха :razz: :razz: :razz: ох лелеее ще е с тебе и пред теб ще опипва други ... :lol: :lol: те тва е ! Ми кво да прайш .. спираш да се занимаваш и тва е ти трябва да си няква луда (слабо казано) ако се надяваш на нещо и продължиш да го търсиш ЗАКЛЕВАМ СЕ !!! 8-)

pussucetka
03-02-2010, 16:19
Здравейте на всички! Имам си гадже, което преди харесваше една тъпа кифла и ся като тръгнахме тая и най-добрата и приятелка постоянно го викат при тях, да излизат и т.н.
Вчера бяхме на някво тържество на 1-2 клас (някви малки там...) в читалището и седнахме с гаджето ми назад да си говорим, нямахме намерение да гледаме и тия двете кифли- при нас... А той им се кефи и си говори с тях едната се пробва да я опипва, а аз се чувствах много тъпо да седя и да го гледам...
В даскало пак са същите...облягаме се с него на парното в коридора, а те от м**на си райна идват при нас и той само като ги види ме игнорира някъде си.
Днес следобед трябваше да излезем само двамата и аз- в бойна готовност на му "нашокам рЕпата"(страшен израз 8-) ) и отивам на мястото на срещата и к`во да видя.. нашия го няма.Чакам 10 минути, няма го, макам 20 минути, писва ми и му звъня... Телефона му-изключен. Прибрах се в нас звънях на брат му, на майка му и двамата ми казват: "Е, той не е ли с тебе?", при което аз откачам... понеже съм на VIVACOM към 3.30 получавам смс, ме номера вече е достъпен, звъня му, той ми вдигна и аз съм се развикала: "`Що не ми вдигна, днеска те нямаше изобщо, к`во става тука?" а той:"`Що не си е*ете майката сичките?"- и ми затвори. После пак ми звъни и казва:"Днеска бях със Мимето и Ели (тия двете се казват така) и затва не дойдох, трябваше да ти се обадя, сори..."- и в тва време до него се чува:"Още ли не си я скъсал тая нали ми обеща?" (едната кифла)....
Аз се изнервех и му набих червената слушалка...моля ви се кажете к`во да правя...

Абе тояя май несщо те разиграваа ... Най-добре му кажи това което написа тук и кажи , че това е много важно за теб ..! Питай го какво е правил с тях когато е излезнал и не ти е казал .. Защо му е бил изключен телефона .. ! Поговорете .. кажи му това което те измъчва ... Ако не предприема някакви мерки,то значи другите момичета са по важни явно за него и има някаква връзка с тяхх . :? И ще е по-добре да го зарежешш .. следващият път ! :) Успехх :-)

buuu
03-02-2010, 17:02
абе я освен червената слушалка му набий 2 бича :lol: махай го тоя не те заслужава ! да ходи с онея ..имаш право на по добро нещо от него :-D

stern
03-02-2010, 17:29
олеле какъв идиот..., не му говори и думичка!!!!ще си намериш по-добър
:)

clockwork
03-02-2010, 17:35
порасни.

onestar
03-02-2010, 17:44
Я спри да се унижаваш и му "бий шута". (Даже не знам, какво има да му мислиш, този ще те прави на две стотинки, а ти ще го търпиш... ужас).

fenastz
03-02-2010, 17:46
Шастливец...

wasch0
03-02-2010, 17:48
Я спри да се унижаваш и му "бий шута". (Даже не знам, какво има да му мислиш, този ще те прави на две стотинки, а ти ще го търпиш... ужас).

bog4eto
03-02-2010, 17:50
кви разговори бе ,то е ясно,че не я взима на сериозно :-o махай го

vesito13
03-02-2010, 17:54
Няма какво да говорите. Трябваше да си се отървала от него отдавна :? Бий му шута.