PDA

View Full Version : голям порблем..



wasch0
03-02-2010, 16:39
ох.. първо ще започна с това, че не съм комплексарка пиша само истината..

дебела съм.. е може иб не точно дебела а 'леко пълничка" всички се преструват, че нищо не забелязват и ми се подмазват, но аз го виждам.. просто опитвала съм какви ли не диети, но все излиза нещо (рожден ден,имен ден.. ) Не искам да коментирам годините, защото ще кажете гледай си детството, но .. не е лесно

ПП тренирам лека атлетика, спринтьорка, но не помага :( :(

ImmortalSportFreak
03-02-2010, 16:47
Колко кила си и колко си висока ?
От колко време тренираш лека атлетика ??? [!]

Reaper93
03-02-2010, 16:50
Отиди на фитнес, ще ти направят програма, и виж дали има някакъв резултат.Незнам чакай и други мнения :)

wasch0
03-02-2010, 17:40
ам срам ме е да кажа но..

1,57.. 56 кила :shock:

относно тренировките.. от почти година (миналата година май)

ShowMeHowToLie
03-02-2010, 20:31
Имах 1 съученичка, която меко казано си беше дебела/4-6 клас/...Видях я тази година /8клас/ И не можах да я позная, без паласки, със стегнато тяло...Питах я как, а тя ми каза, че е ходила по какви ли не диетолози, но не помагали и за това се отказала и накрая сама отслабнала...И може би нещо от рода на гледай си детството и спортувай е добре, защото през пубертета всичко се променя, както от слаб можеш да станеш дебел, и обратното :P Просто спортувай :]

ImmortalSportFreak
03-02-2010, 21:46
ам срам ме е да кажа но..

1,57.. 56 кила :shock:

относно тренировките.. от почти година (миналата година май)
виж.. ти си спринтьорка
Съответно мускулната маса ти е доста(на краката главно).
Няма за какво да се притесняваш тъй като мускулите тежат повече от сланините.Тежестта ти е от мускулната маса.

Също.. поздравявам те за готиния спорт който тренираш.И аз тренирам същото. :grin:

Успех!

wasch0
03-03-2010, 13:37
Благодаря ви, че ме карате да се усмихна..

До части е от мусколната маса, но си имам и сланинки.. правих какви ли не диети, по седмици (най-много месец) но нe става и не става.. :?

Abigoria
03-03-2010, 14:40
Бас че си на 11- 12- 13 мах.

Отново: С ДИЕТИ НЕ СЕ ОТСЛАБВА! Диетата е хранителен режим, при това здравословен. Диетите прочистват организма моментно. Главно изгубеното тегло е вода, не мазнини. Пък и В ПУБЕРТЕТА НЕ се пазят диети, увреждат стомаха и самата перисталтика на червата. Тренирай си, спорта помага за поддържане на фигурата. И стига мрънкоти по форумите, че си дебела. Всички имат подкожна мазнина, така ти е устроено тялото.

А откъде, викаш, знаеш, че теглото ти не е от костите ти и от мускулната маса? ...

zoreto
03-03-2010, 15:39
Благодаря ви, че ме карате да се усмихна..

До части е от мусколната маса, ноа си имам и сланинки.. правих какви ли не диети, по седмици (най-много месец) но ен става и не става.. :?


остави ги тези диети- най-много да си докараш някоя беля на главата.Виждам ,че спотруваш- продължавай,може само да не ядеш мазни храни като чипс и роднините му , а сладко си набавяй повече от плодове ,но може и шоколад да ядеш все пак при такова натоварване надали ще попречи.
Аз също те поздравявам,че си избрала спорта ,пред това да седиш у вас и да цъкаш по цял ден на компютъра :)

sugargirl94
03-03-2010, 18:40
Нали ги знаеш тия боклучета от Топ Шоп ? Не мился че имаш от нужда от диети и др такива глупости.НЕ ти трябва много за да имаш хубаво тяло.Отиди във фитнеса.Отиваш на бягащата пътека и слагаш някъф вибрираш колан.

Ще има ефект !! :)