PDA

View Full Version : Когато нещата не вървят...



my_sexy_lover
03-02-2010, 17:38
Здравейте! Моля за съвет и да споделите били ли сте в такава ситуация.
С моя приятел сме заедно от 3 г. и половина. Той е първата ми истинска любов, може би и последната. Преживели сме много хубави моменти, както и не чак толкова...Не сме си вдигали скандали, не сме се обиждали никога. Винаги сме решавали проблемите си с разговор.Ние сме от различни градове - да връзка от разстояние...сега може би ще си кажете - няма начин да няма изневяра..но НЯМА! Сигурна съм, че той винаги ми е бил верен...аз на него също. За мен изневярата означава край. Но... чувствата ми започват да изстиват...Чувствам се празна отвътре..една хладнота...Вече дори казвам "обичам те" машинално...Не искам това..искам да си запазя връзката, защото знам , че имам бъдеще с него..знам, че той ме обича и не искам да го наранявам...От месец се опитвам да си избия това от главата..но щом усетя хладно държание от негова страна ... аз се отдръпвам още повече. В началото можехме да се чуваме по много пъти на ден..сега не е така... Той често забравя за това, въпреки че аз го търся..полагам усилия..но не вършат работа... Не знам какво да направя..ще ме боли без него, но и така се измъчвам. Но има и още... срещнах момче...С него ми е много забавно..отдавна не съм се смяла така... Имам леко привличане към него..но знам , че не е редно и ме боли , че е така..., защото не е правилно спрямо моя приятел. Решила съм да продължа да търпя и да се боря да запазя връзката си...не знам колко дълго ще успея... Моля кажете мнението си... не съм спала снощи..мъчи ме и през деня.. не знам какво да правя ...

Take_That
03-02-2010, 17:45
Не лъжи себе си и приятеля си, че все още чувства има и че се обичате, както преди. По-добре да се разделите и да сте щастливи с други хора, отколкото взаимно да се наранявате. 3 години не са малко време и затова се разделете като приятели, а не като врагове...

pisety000
03-02-2010, 17:52
Най-добре ще е да се разделите... ти сама каза че чувствата ти вече изстиват.Както каза Take_That не лъжи себе си и приятеля си.А и щом си срещнала друго момче което леко те привлича.. защо да не опиташ с него :) Успех :)

wasch0
03-02-2010, 17:55
Не лъжи себе си и приятеля си, че все още чувства има и че се обичате, както преди. По-добре да се разделите и да сте щастливи с други хора, отколкото взаимно да се наранявате. 3 години не са малко време и затова се разделете като приятели, а не като врагове...

vesito13
03-02-2010, 17:59
В повечето дълги връзки винаги се появява един момент на охладняване един към друг, на съмнения, на проблеми, ако наистина искаш да си него бори се отново да се запали онази искра при вас. Преживяли сте толкова много, имало е голяма любов, опитай се да си изясниш нещата. Сама ще разбереш дали е време да се разделите или ще продължиш една дълготрайна и красива връзка. Всичко зависи от теб!

buuu
03-02-2010, 18:11
щом нямаш чувства ко праиш още с него ? :lol: а и стига с тея превземки че е първата и последната истинска любов..сори ама не минават :wink:

ivcheto0o
03-03-2010, 07:39
Според мен ве4е връзката ви се е из4ерпала.Няма какво да направиш.Продължете напред един без дръг,срещаите се с други хора и да и шанс на това другото мом4е.

valdesbg
03-03-2010, 08:06
Баси слабохарактерните хора.... Вие виждали ли сте се изобщо? :-o

3 Години заедно и се огъваш при първата трудност.... Загубено време е било значи всичко.

Faces
03-03-2010, 08:16
Баси слабохарактерните хора.... Вие виждали ли сте се изобщо? :-o

3 Години заедно и се огъваш при първата трудност.... Загубено време е било значи всичко.
100% съм съгласен с адаша :) Авторке няма кво да ми се правиш на много силна чувствата ти изстинали срещнала си друг въпрос на време е или да изневериш или да сложиш край на връзката си.За това просто приключвай с нея и не губи време за нещо умиращо и явно не толкова истинско колкото си си мислила ;)

SoStarstruck
03-03-2010, 09:58
Тъжно е,когато една връзка се изчерпи...

slun4ice_90
03-03-2010, 10:09
Не се насилвай,защото ще нараниш повече него... :-o

XTREMEFREERIDE
03-03-2010, 10:12
Бях така скоро. Разликата е , че ние сме заедно от няма и 2 години , но предполагам това не е от толкова голямо значение. Чувствах същата тая празнота , дори му го казах.. за два-три дни го нараних толкова много.. за тези два-три дни просто направих така , че да не знаем и двамата дали ще продължим. Но си казах , че не може да съм си губила времето толкова дълго и сега просто всичко да приключи. Да , и нашето е връзка от разстояние , аз уча в друг град и се виждаме само през уикендите. Та споразумяхме се един вид за известен период от време да се държим като приятели.. пишехме си , обаждахме си се , пращахме си смс-и , но само по приятелски. Никакви целувки , обяснения в любов и мили думички. Две седмици не се прибирах. Когато се прибрах не издържах просто. Веднага се сгуших в него и от тогава сякаш се влюбих отново. Мисълта ми е , че нещо такова би могло да помогне. Успех, и не проваляй такава връзка заради моментно състояние.

my_sexy_lover
03-03-2010, 17:00
Благодаря много на XTREMEFREERIDE и на всички други ...Тези дни ще говоря с него. А за Faces и valdesbg - преживяла съм доста трудности..всичко съм прощавала..и бих продължила още и още ако го обичах както преди и да виждаме се често...

justwondering
03-03-2010, 17:11
Не лъжи себе си и приятеля си, че все още чувства има и че се обичате, както преди. По-добре да се разделите и да сте щастливи с други хора, отколкото взаимно да се наранявате. 3 години не са малко време и затова се разделете като приятели, а не като врагове...
+1

YouDontKnowMe
03-03-2010, 17:19
Хората си казаха - за 3г. вече ви се е изчерпала връзката (така да се каже). Вие растете, променяте се далече един от друг.