PDA

View Full Version : Родителите и гаджето ... :(



sweetlove
03-02-2010, 17:48
Такамм.. моят проблем е следният. Значи имам сериозен приятел от 5 месеца, обичаме се, прекарваме си страхотно заедно и така нататък. Проблемът е в родителите ми и по точно баща ми..
Първо - той и гаджето ми бяха горе долу добри приятели до преди да тръгнем..
Второ - като проблем той изтъква също и факта, че той е доста по-голям от мен - 6 години (аз на 16, той на 22)
И още баща ми твърди, че откакто съм стова момче много съм се променила... Че си личи че съм лудо влюбена и ще направя някоя щуротия.. Винаги правя каквото си искам и не слушам нашите, закъснявам вечер, много често излизам и т.н.
Много често се карам с нашите заради гаджето. Преди ми даваха зор и да го зарежа, но се отказаха като видяха, че няма да го направя само защото те така искат.
Често пъти и съм била наказвана.. вземане на телфона за няколко дни, спиране на интернета, по малко излизания и т.н.
Както е и в момента. Не ми дават да излизам, постоянно ми се обаждат къде съм, с кой и какво правя... Този път проблема беше, че баща ми ни видя да се натискаме с приятеля ми зад една сграда... знам, глупаво, но тогава имахме много проблеми, за да се съобразявам с това къде съм.. оттогава баща ми се държи много хладно с мен даже тая вечер ми говореше някои неща.. едва ли не аз съм ку*ва вече...
Обичам момчето, но като се замисли човек заслужава ли си да си постоянно в конфликт с родителите си заради някого, който е просто временно в живота ти...
От всички тези проблеми оставих на заден план и учене и приятели и всичко... Понякога си мисля колко много главоболия бих си спестила ако оставя това момче, но като си помисля какво ще бъде без него живота ми :( Не мога и не искам без него... Не знам какво да правя.. Моля за съвети и мнения :-)

sweetlove
03-02-2010, 17:52
Забравих да спомена и това, че гаджето ми е искал да разговаря с нашите, но аз ги познавам добре и знам, че от това няма да има смисъл и може да ми се ядосат още... Ще ми кажат пак, че много се вживявам, в нещо, което не си заслужава.. Ако продължавам да заставам срещу тях зарди него сигурно скоро ще ми кажат да си гледам работата и да си хващам тъпя с него :( Не знам, Не знам ...

clockwork
03-02-2010, 17:55
слушай родителите си.

BloomF
03-02-2010, 18:02
Съобразявай се малко. Не закъснявай, дръж се на положение.

BonbonaBaby
03-02-2010, 18:06
Не моа ти помогна никакси :D

Nakadah
03-02-2010, 18:08
Такамм.. моят проблем е следният. Значи имам сериозен приятел от 5 месеца, обичаме се, прекарваме си страхотно заедно и така нататък. Проблемът е в родителите ми и по точно баща ми..
Първо - той и гаджето ми бяха горе долу добри приятели до преди да тръгнем..
Второ - като проблем той изтъква също и факта, че той е доста по-голям от мен - 6 години (аз на 16, той на 22)
И още баща ми твърди, че откакто съм стова момче много съм се променила... Че си личи че съм лудо влюбена и ще направя някоя щуротия.. Винаги правя каквото си искам и не слушам нашите, закъснявам вечер, много често излизам и т.н.
Много често се карам с нашите заради гаджето. Преди ми даваха зор и да го зарежа, но се отказаха като видяха, че няма да го направя само защото те така искат.
Често пъти и съм била наказвана.. вземане на телфона за няколко дни, спиране на интернета, по малко излизания и т.н.
Както е и в момента. Не ми дават да излизам, постоянно ми се обаждат къде съм, с кой и какво правя... Този път проблема беше, че баща ми ни видя да се натискаме с приятеля ми зад една сграда... знам, глупаво, но тогава имахме много проблеми, за да се съобразявам с това къде съм.. оттогава баща ми се държи много хладно с мен даже тая вечер ми говореше някои неща.. едва ли не аз съм ку*ва вече...
Обичам момчето, но като се замисли човек заслужава ли си да си постоянно в конфликт с родителите си заради някого, който е просто временно в живота ти...
От всички тези проблеми оставих на заден план и учене и приятели и всичко... Понякога си мисля колко много главоболия бих си спестила ако оставя това момче, но като си помисля какво ще бъде без него живота ми :( Не мога и не искам без него... Не знам какво да правя.. Моля за съвети и мнения :-)

или той е некой смотан кретен дето не мое си намери нищо на неговата възраст, или ти си курва...

няма друго обяснение за тая връзка!

buuu
03-02-2010, 18:08
покажи им че могат да ти имат доверие и се съобразявай и с тях :wink:

HappyBoo
03-02-2010, 18:10
Притесняват се за теб, и е нормално на 16 си все пак.
Не зарязвай момчето,ще бъде глупаво щом го обичаш..но се стегни. Гледай да не закъсняваш, учи, дръж се добре с тях и им покажи, че имаш малко акъл в главата и можеш да овладееш положението. Трябва да им спечелиш доверието.

onestar
03-02-2010, 18:16
Не искам да ти влиая по някакъв начин, но... аз не бих оставила приятеля си заради родителите ми.

Остани с него, виждам че го искаш. Наред с това, обаче, обръщай внимание и на приятелите си- ще дойде време, в което ще ти потрябват. И не стигай чак до там с родителите си. Прибирай се навреме, съобразявайте се, когато сте навън, бъди малко по-...хм, послушна.
Това може би ще помогне.
Успех... :wink:

DevilWish
03-02-2010, 18:56
Съобразявай се малко. Не закъснявай, дръж се на положение.
Така е ;) нямат ти доверие.Учи ,дръж се добре и излизай по-малко.Не закъснявай.След това ще видят промяната, даже ако питат кажи, че се дължи на него и сте говорили и той ти е казал, че трябва по-често да си в къщи ала-бала.Наистиа не правиш нищо ,за да им спечелиш доверието.Пък и той е по-голям от теб, нормално е да ги е страх за дъщеря им ;) Радвай се, че те обичат.Има родители, дето ще те пуснат да си правиш каквото си искаш - това пак не е най-хубавото повярвай ми ;)

LadyDi
03-02-2010, 19:39
Подреди си приоритетите.
Ако не искаш конфликти с родителите - дръж се отговорно.
И не се натискай зад сгради. Евтино е. Баща ти реагира естествено, като се има предвид че те е хванал едва ли не по бели гащи.
На 16 години вече не си малка и можеш да докажеш на родителите ти, че може да ти се има доверие.

Аз мисля, че проблемът не е в 6-те години разлика между теб и момчето, а в това, че ти не можеш да се държиш зряло и да заслужиш да ти вярват.

XTREMEFREERIDE
03-02-2010, 20:11
Съобразявай се малко. Не закъснявай, дръж се на положение.
Така е ;) нямат ти доверие.Учи ,дръж се добре и излизай по-малко.Не закъснявай.След това ще видят промяната, даже ако питат кажи, че се дължи на него и сте говорили и той ти е казал, че трябва по-често да си в къщи ала-бала.Наистиа не правиш нищо ,за да им спечелиш доверието.Пък и той е по-голям от теб, нормално е да ги е страх за дъщеря им ;) Радвай се, че те обичат.Има родители, дето ще те пуснат да си правиш каквото си искаш - това пак не е най-хубавото повярвай ми ;)

Дам.

pussucetka
03-02-2010, 21:31
Подреди си приоритетите.
Ако не искаш конфликти с родителите - дръж се отговорно.
И не се натискай зад сгради. Евтино е. Баща ти реагира естествено, като се има предвид че те е хванал едва ли не по бели гащи.
На 16 години вече не си малка и можеш да докажеш на родителите ти, че може да ти се има доверие.

Аз мисля, че проблемът не е в 6-те години разлика между теб и момчето, а в това, че ти не можеш да се държиш зряло и да заслужиш да ти вярват.

:)

bezobraznica
03-03-2010, 07:27
Трябва да се съобрязаваш с две страни.. ;) знам какво е.. Приятелят ти иска да си постоянно с него, а родителите ти искат да си вкъщи, в стаята си и да учиш..
Разпредели си деня.. Аз лично така направих и вече нямам кой знае какви проблеми.. Само гаджето ми дето му става гадно като понякога се виждаме за по 1 час.. Но се опитва да ме разбираа.. ;)

kremen4eto
03-03-2010, 08:43
Такамм.. моят проблем е следният. Значи имам сериозен приятел от 5 месеца, обичаме се, прекарваме си страхотно заедно и така нататък. Проблемът е в родителите ми и по точно баща ми..
Първо - той и гаджето ми бяха горе долу добри приятели до преди да тръгнем..
Второ - като проблем той изтъква също и факта, че той е доста по-голям от мен - 6 години (аз на 16, той на 22)
И още баща ми твърди, че откакто съм стова момче много съм се променила... Че си личи че съм лудо влюбена и ще направя някоя щуротия.. Винаги правя каквото си искам и не слушам нашите, закъснявам вечер, много често излизам и т.н.
Много често се карам с нашите заради гаджето. Преди ми даваха зор и да го зарежа, но се отказаха като видяха, че няма да го направя само защото те така искат.
Често пъти и съм била наказвана.. вземане на телфона за няколко дни, спиране на интернета, по малко излизания и т.н.
Както е и в момента. Не ми дават да излизам, постоянно ми се обаждат къде съм, с кой и какво правя... Този път проблема беше, че баща ми ни видя да се натискаме с приятеля ми зад една сграда... знам, глупаво, но тогава имахме много проблеми, за да се съобразявам с това къде съм.. оттогава баща ми се държи много хладно с мен даже тая вечер ми говореше някои неща.. едва ли не аз съм ку*ва вече...
Обичам момчето, но като се замисли човек заслужава ли си да си постоянно в конфликт с родителите си заради някого, който е просто временно в живота ти...
От всички тези проблеми оставих на заден план и учене и приятели и всичко... Понякога си мисля колко много главоболия бих си спестила ако оставя това момче, но като си помисля какво ще бъде без него живота ми :( Не мога и не искам без него... Не знам какво да правя.. Моля за съвети и мнения :-)

или той е некой смотан кретен дето не мое си намери нищо на неговата възраст, или ти си к***а...

няма друго обяснение за тая връзка!

Аййде бе! ... Да не почваме с лекциите за тези връзки, че много се е изговорило. На нейната възраст съм и съм с човек 8 години по-голям. Не съм курва, не ми прилича и той на кретен :-x

А иначе момиче аз по тая причина не съм им казала и предполагам, че като им кажа реакциите ще са същите. Единствения съвет, който мога да ти дам е да се опиташ да съчетаеш мещата :) ... Не заставай срещу тях, не го и зарязвай ... ще съжаляваш

UNITED
03-03-2010, 09:06
Съобразявай се малко. Не закъснявай, дръж се на положение.
Така е ;) нямат ти доверие.Учи ,дръж се добре и излизай по-малко.Не закъснявай.След това ще видят промяната, даже ако питат кажи, че се дължи на него и сте говорили и той ти е казал, че трябва по-често да си в къщи ала-бала.Наистиа не правиш нищо ,за да им спечелиш доверието.Пък и той е по-голям от теб, нормално е да ги е страх за дъщеря им ;) Радвай се, че те обичат.Има родители, дето ще те пуснат да си правиш каквото си искаш - това пак не е най-хубавото повярвай ми ;) Мхм,да :)

ef4etyYy
03-03-2010, 15:25
трябва просто да избереш кой ти е по-ценен, родителите или момчето...
ии знай, най-добрият начин да излезеш от тунела е просто да минеш през него..
аман от родители бе 8-) :booooomb:

babybyme
03-03-2010, 15:43
^ горното девойче е много ограничено, само за протокола :D

Мацка, направи си равносметката, ти ако имаш дъщеря в същата позиция, би се тревожила за нея, нали ;)
Според мен, всички съвети, които ти дадоха да седнеш да учиш, да им помагаш за разни неща (дори да слагаш масата), биха били от полза.
Извинявай, с мен баща ми се заяжда от типа "О, имаш да учиш, хм... виждам, че скоро си се лакирала, много хубав цвят"
:shock:
Родителите искат най-доброто ти. :) За да ти е спокойно, пробвай, ако видиш, че не става, ами момчета - бол, ще намериш друг, с когото няма да имаш проблеми рано или късно. Успех! :-)

justwondering
03-03-2010, 15:52
Подреди си приоритетите.
Ако не искаш конфликти с родителите - дръж се отговорно.
И не се натискай зад сгради. Евтино е. Баща ти реагира естествено, като се има предвид че те е хванал едва ли не по бели гащи.
На 16 години вече не си малка и можеш да докажеш на родителите ти, че може да ти се има доверие.

Аз мисля, че проблемът не е в 6-те години разлика между теб и момчето, а в това, че ти не можеш да се държиш зряло и да заслужиш да ти вярват.

:)

Съгласна.

SpOrTs_GiRl
03-03-2010, 16:37
Ха ... "временно в живота ми" .. Значи явно си приела, че рано или късно ще се разделите, явно нямаш намерение да си винаги с него, явно за теб той е заменим. .. Тогава какво правиш с него, след като ти създава толкова безумно много проблеми?!

whocaress
03-03-2010, 22:16
Ако баща ми ме види, първо него ще убие, после мен ;D добре си си ти.. д;

addicted97
03-04-2010, 11:38
Момиче.. Не напразно ти говорят.Родителите знаят кое е най-добро за тяхното дете.Слушай ги !

nikity9926
03-04-2010, 14:23
Такамм.. моят проблем е следният. Значи имам сериозен приятел от 5 месеца, обичаме се, прекарваме си страхотно заедно и така нататък. Проблемът е в родителите ми и по точно баща ми..
Първо - той и гаджето ми бяха горе долу добри приятели до преди да тръгнем..
Второ - като проблем той изтъква също и факта, че той е доста по-голям от мен - 6 години (аз на 16, той на 22)
И още баща ми твърди, че откакто съм стова момче много съм се променила... Че си личи че съм лудо влюбена и ще направя някоя щуротия.. Винаги правя каквото си искам и не слушам нашите, закъснявам вечер, много често излизам и т.н.
Много често се карам с нашите заради гаджето. Преди ми даваха зор и да го зарежа, но се отказаха като видяха, че няма да го направя само защото те така искат.
Често пъти и съм била наказвана.. вземане на телфона за няколко дни, спиране на интернета, по малко излизания и т.н.
Както е и в момента. Не ми дават да излизам, постоянно ми се обаждат къде съм, с кой и какво правя... Този път проблема беше, че баща ми ни видя да се натискаме с приятеля ми зад една сграда... знам, глупаво, но тогава имахме много проблеми, за да се съобразявам с това къде съм.. оттогава баща ми се държи много хладно с мен даже тая вечер ми говореше някои неща.. едва ли не аз съм ку*ва вече...
Обичам момчето, но като се замисли човек заслужава ли си да си постоянно в конфликт с родителите си заради някого, който е просто временно в живота ти...
От всички тези проблеми оставих на заден план и учене и приятели и всичко... Понякога си мисля колко много главоболия бих си спестила ако оставя това момче, но като си помисля какво ще бъде без него живота ми :( Не мога и не искам без него... Не знам какво да правя.. Моля за съвети и мнения :-)

или той е некой смотан кретен дето не мое си намери нищо на неговата възраст, или ти си к***а...

няма друго обяснение за тая връзка!

Аййде бе! ... Да не почваме с лекциите за тези връзки, че много се е изговорило. На нейната възраст съм и съм с човек 8 години по-голям. Не съм к***а, не ми прилича и той на кретен :-x

А иначе момиче аз по тая причина не съм им казала и предполагам, че като им кажа реакциите ще са същите. Единствения съвет, който мога да ти дам е да се опиташ да съчетаеш мещата :) ... Не заставай срещу тях, не го и зарязвай ... ще съжаляваш

Дам +

MiChKoO
03-04-2010, 15:19
Била съм в същото положение - да ужасно е , питаш се кога целия този ад ще приключи , кога ще спрат да ти се месят в живота ..
Аз скъсах с момчето преди 9 месеца ... и днес аз продължавам да го обичам... Изживей любовта си 8) :)

SkiCatA
03-04-2010, 15:44
Де да беше толкова просто да се разбере с родителите си - бъдете реалисти - родителите никога няма да я остават докато не скъса с него !!! :o :o :o :-o

soul1199
03-04-2010, 16:54
Притесняват се за теб, и е нормално на 16 си все пак.
Не зарязвай момчето,ще бъде глупаво щом го обичаш..но се стегни. Гледай да не закъсняваш, учи, дръж се добре с тях и им покажи, че имаш малко акъл в главата и можеш да овладееш положението. Трябва да им спечелиш доверието.