PDA

View Full Version : Пффф тая кво й има ?



ilko0214
03-02-2010, 18:02
Абе хора с бившата се разделихме и от тогава тя всеки ден непрестано ми пиши по скайп,прави ми намеци,но когато и кажа все още имам чуства тя ми вика "Емммм не знам" ? После пак пише..няколко пъти я рязах,но тя просто не спира..каних я да излизаме тя ми отказва,твърди,че обича друг,но неспира и неспира да ми пиши,аз я режа..казвам й че неискам да имам нищо общо вече че всичко е минало и да си гледа живота а аз моя,но тя продалжава..и по-яко почнах да я режаа но неспира просто неспира и блоквал съм я и сично но все намира начин да продалжи искам да се спре просто да ми признае че има чуства (ако има)или да ме остави..но нито едното неправи :-x

buuu
03-02-2010, 18:05
ТИ КОЛКО ТЕМИ ШЕ ПУСНИШ ВЕ ПРЪШЛЯК :shock: :booooomb: :booooomb:

Nakadah
03-02-2010, 18:06
Абе хора с бившата се разделихме и от тогава тя всеки ден непрестано ми пиши по скайп,прави ми намеци,но когато и кажа все още имам чуства тя ми вика "Емммм не знам" ? После пак пише..няколко пъти я рязах,но тя просто не спира..каних я да излизаме тя ми отказва,твърди,че обича друг,но неспира и неспира да ми пиши,аз я режа..казвам й че неискам да имам нищо общо вече че всичко е минало и да си гледа живота а аз моя,но тя продалжава..и по-яко почнах да я режаа но неспира просто неспира и блоквал съм я и сично но все намира начин да продалжи искам да се спре просто да ми признае че има чуства (ако има)или да ме остави..но нито едното неправи :-x

опитва се да те накара да си и малкото кученце...

HappyBoo
03-02-2010, 18:11
Кво очакваш от нас?

Блокирай я като не ти е приятно да ти пише и точка.

BloomF
03-02-2010, 18:12
Я вземи я питай и предстани да пускаш 50 еднакви теми...

doomkillerr
03-02-2010, 18:34
Не зная какво си пишете с момичето, но може в момента ти да си човека, който използва, като "кошче за душевни отпадъци"... :?

DevilWish
03-02-2010, 18:37
Абе хора с бившата се разделихме и от тогава тя всеки ден непрестано ми пиши по скайп,прави ми намеци,но когато и кажа все още имам чуства тя ми вика "Емммм не знам" ? После пак пише..няколко пъти я рязах,но тя просто не спира..каних я да излизаме тя ми отказва,твърди,че обича друг,но неспира и неспира да ми пиши,аз я режа..казвам й че неискам да имам нищо общо вече че всичко е минало и да си гледа живота а аз моя,но тя продалжава..и по-яко почнах да я режаа но неспира просто неспира и блоквал съм я и сично но все намира начин да продалжи искам да се спре просто да ми признае че има чуства (ако има)или да ме остави..но нито едното неправи :-x

опитва се да те накара да си и малкото кученце...
Absolutly