PDA

View Full Version : Грешка но неизбежна ;(



raia338
03-02-2010, 18:23
Получи се гадна работа.Ходя с момче с което за пръв път се ряазбирам и не се караме ,той държи на мен не е като останалите използвачи.Но напоследък съм в мн изнервено положение така от доста време и се караме и му викам може би по някога без причинно..Вече нямам огромно желание да се виждаме да излизаме ,просто чуствам ,че започвам да охладнявам а не е моментно състояние.Проблема е ,че той е мн влюбен и няма да ме разбере ще ме вижда всеки ден и няма да му е лесно да ме забрави.Заради това ,че тръгнах с него спрях да си контактувам с 1момче,което ми е нещо като тръпка,харесва ми и мн ме привлича.Може би той е ми помага да охладнея към момчето с което знам ,че няма да страдам но в никакъв случай не съм тръгнаал да зарязвам свястното момче ,заради някой си ... Сдаденото момче което ми е тръпка отношенията ни малк оса се променили преди си пишехме сега вече не чак толкова често,усеюам понякога някъкви сигнали но все пак не е достатъчно само едно чатене ..предлагам ми е преди да излезем аз му казах ,че съм сагласна само да има време и от тогава нищо не ми е споменал.не знам до колко е сериозен?!
В много лошо състояние изпаднах и знам,че е грешка да отхвърлям любовта но вътрешното ми аз иска да предпочита да съм сама ..

buuu
03-02-2010, 18:25
ти не знаеш ко искаш или по точно с кой искаш да си... :)

HappyBoo
03-02-2010, 18:28
Щом не го обичаш, няма смисъл да продължаваш да лъжеш и него и себе си. Ако смяташ, че сама ще ти е по-добре му обясни как стоят нещата. ; )

IndependentGirl
03-02-2010, 18:33
Не знаеш какво искаш.. пф..
Изясни се със себе си..! :]

doomkillerr
03-02-2010, 18:37
Още едно потвърждение на тезата ми, че момичетата не знаят какво искат - или по-точно малко са тези които знаят! 8)

hopekiller
03-02-2010, 18:37
Вътрешното ти аз иска да бъде само, обаче в резюмето разкзваш и за друго момче, с което би тръгнало в дадени обстоятелства. Последното изречение е напълно излишно. А що се отнася до проблема ти - кажи му. Кажи му, че нещата са се променили и му го кажи не за твоя изгода, а за да го предпазиш. Защото е по - добре да го разбере, възможно по - рано, за да не страда толкова. Дали ще му го кажеш сега, след месец, или година зависи само от теб. Но помисли и за него. Пак казвам, колкото по - рано, толкова по - добре. Успех, надявам се да съм помогнал.

DevilWish
03-02-2010, 18:40
Щом не го обичаш, няма смисъл да продължаваш да лъжеш и него и себе си. Ако смяташ, че сама ще ти е по-добре му обясни как стоят нещата. ; )
Taka e. Правиш гадно и на теб и на него.Ако го оставиш сега по-малко ще страда от колкото след време.

Nakadah
03-02-2010, 18:58
Още едно потвърждение на тезата ми, че момичетата не знаят какво искат - или по-точно малко са тези които знаят! 8)

де да беше само твоя тази теза ;)

BlueParadise
03-02-2010, 19:12
Еми като искаш да си сама бъди сама

ioioioioioioioio
03-10-2010, 18:15
Мммм, да се изкажа и аз по темата. Последната ми връзка беше много подобна на твоята, само че нямаше второ момче, което да ми е "тръпка"/"изкушение" . Та, казах на въпросното момче, с което бях, че вече нещата са се променили и съм доволна, че го направих, за да може той да е наясно с това, което мисля и чувствам. Но, ной-вече - замисли се как ще се чувстваш най-добре и реши сама :p