PDA

View Full Version : Гаджета!!!



pisencety53
03-02-2010, 19:26
Проблемът е че харесвам едно момче и той ме харесва станахме гаджета но скъсахмме...нашият клас са мн заядливи и ще падне якото подиграване но ако не станем гаджета скоро мисля...не не мисле а то ще стане така и чуствата му ще утихнат...(?) :( :( Незнам какво да правя... :?

cveti92113
03-03-2010, 19:18
Проблемът е че харесвам едно момче и той ме харесва станахме гаджета но скъсахмме...нашият клас са мн заядливи и ще падне якото подиграване но ако не станем гаджета скоро мисля...не не мисле а то ще стане така и чуствата му ще утихнат...(?) :( :( Незнам какво да правя... :? neka ne te trevoji tova 4e klasa ti shte se smee 4e si bez gadje

xkorem
03-03-2010, 21:17
Проблемът е че харесвам едно момче и той ме харесва станахме гаджета но скъсахмме...нашият клас са мн заядливи и ще падне якото подиграване но ако не станем гаджета скоро мисля...не не мисле а то ще стане така и чуствата му ще утихнат...(?) :( :( Незнам какво да правя... :? neka ne te trevoji tova 4e klasa ti shte se smee 4e si bez gadje
хаха,класа ще й се смее че е без гадже.... :? :razz: смях в залата..
Няма да ти се смеят,просто пий 1 студена вода..

stoenski965
03-04-2010, 19:07
Проблемът е че харесвам едно момче и той ме харесва станахме гаджета но скъсахмме...нашият клас са мн заядливи и ще падне якото подиграване но ако не станем гаджета скоро мисля...не не мисле а то ще стане така и чуствата му ще утихнат...(?) :( :( Незнам какво да правя... :?

кфо те интересува ко ще каже класа ти еби ги отзад .. :D

momi4etokotka
03-19-2010, 22:20
prekaleno ti pyka za mnenieto drygite i az predi bqx taka i ako s1m na tvoe mqsto xich nqa mi pyka za t1pite im mnenie vseki ima takia momenti v jivota kogato e sam ;-)

pamii
03-20-2010, 08:21
И ко та бърка тебе ? :x .. че сте зле ](*,) Да ви имам тревогите вее ^^ :?