PDA

View Full Version : защо??



ecstazy
03-02-2010, 19:12
защо винаги се засягам от най-малките неща?защо седя и гледам как всички си правят кефа като ЛУЗЪР? защо винаги обичам дадена приятелка и съм готова да дам всичко за нея а на нея и е през .... за мен? защо аз за дадена приятелка съм насреща винаги, за каквото и да било,а тя не? ЗАЩО съм устроена така, че притичвам за помощ на човек, на когото съм безразлична... защо в момента седа рева и пиша тая шибана тема като знам че като натисна Прати и ще цъфнат поне 10293012 коментара от големите разбирачи които ще ми кажат колко съм тъпа?!наистина много ми се насъбра, не споделям с никого защото може и това да са глупости, но мене адски много ме боли...нямам търпение да си легна , да се нарева, утре не съм на даскало-перфе, няма да ми скапат деня... имах нужда да си излея малко, айде юруш!почвайте със своите коментари колко съм зле,депресирана,тъпа.... :cry:

ако някой ме е разбрал как се чуствам нека даде някакъв съвет, има ли хора които също много се засягате от най- дребнавите и незначителни неща, какво правите... плз дайте съвет просто ще се съсипя..

Zarity
03-02-2010, 19:22
самочувствие му е майката...

meganet
03-02-2010, 19:37
Пусни си хубава музика или филм не мисли за такива неща

hiphopy0
03-02-2010, 19:37
и следващия път някой кат та помоли нещо ш откажеш кво толкоз
или там некоя приятелка кат ти поиска нещо ти и кажи: Ами ти кво ш ми дадеш ? или: Ти кво ш напрайш за мен (според зависи ква е услугата)
..... ааххуаухауахаух ей тва ми е съвета .. 8)

FlowerPower
03-02-2010, 21:43
Ти сама виждаш проблема и заедно с това- решението. От тебе ще излезе страхотна приятелка, ще ми се повече хора да бяха такива. Проблемът не е в тебе, а в лицемерчетата, с които се сблъскваш, но тъй като не можеш да ги промениш, то поне не им помагай. Самочувствие ти трябва, което не се придобива с думи, но си на прав път- преди съмване е най- тъмно ;)

SoStarstruck
03-02-2010, 21:52
Защото такъв е животът.

GLaDOS
03-02-2010, 22:05
Такива приятели не ти трябват! Винаги готов за помощ а накрая или не ти помогнат когато си в нужда или отбиват номера!
Да,напрежението в даскало е голямо ,всеки гледа да изпъкне и понякога се забравят приятелите!Лично на мене много често ми се случва да разчитам на някой и той/тя да ме зареже когато може да ми помогне и нищо не му струва .Както казаха по-горе пусни си любимата музика ,изгледай някой филм ,почати в скайпа малко .Стискаш зъби и другия път теглиш майната ,и работата оправена . :) Не си струва да им ревеш .

nIkEnCeTy_bE
03-02-2010, 23:42
Така е като допускаме хората твърде близо до себе си и допускаме да ни нараняват и пак ние страдаме накрая ;)

Sibel1990
03-03-2010, 07:32
същата съм и аз забравям за себе си и давам всичко възможно за приятелките си еи?? те какво ми връщат... "нищо"
като се замисля само за тях аз какви ли не глупости съм правила... и мисля кай е виновен аз, те или съдбата
:? Мисля си, че всички са такива, но в този сайт наистина има истински хора :) еми какво да правим и тях тъй ще ги търпим... жалко,че в класа сме само 4 момичета и те всички са някакви надуфки едната вика, че ще си пробие ухото, другата завижда на дупетата на хората незнам си кфо :( :( просто е ужасно :( :(

ivcheto0o
03-03-2010, 07:45
Ох и аз съм така и много си се нервя....Добре 4е ве4е е малко по-добре.Просто свикни да отказваш и се опитаи да не допускаш хората толкова близо и не позволяваи да говорят само за техните си проблеми.

ecstazy
03-03-2010, 09:14
искрено много ви благодаря за съветите, радвам се че се отзовахте така бързо...

п.с. честит ви 3ти март :)

iPurple
03-03-2010, 13:12
и аз съм по същия начин! и колкото и да ми казват "кво ти пука", "да не ти пука" .. не мога да го променяя.. :(

UnForgettableDream
03-03-2010, 13:49
И аз съм така и дори няма с кого да изляза, да споделям или някой, на когото да разчитам. Винаги правя всичко за всеки и съм много наивна, а накрая се оказва, че никой не го интересува за мен. Аз мисля, че по-добре е да не се занимавам с такива хора или някои тръгнали по лошия път, а да се погрижа за бъдещето си. По-добре сама, отколкото с големи ''приятели''. Всичко с времето - вярвам, че има приятели точно като за мен, които скоро ще намеря и всичко ще е супер. :)
FlowerPower искам да благодаря за коментара ти. Накара ме да се зарадвам и се надявам да си права.. :)

П.П. Честит 3-ти март на всички!!! :-)

Pa3yMeH
03-03-2010, 18:37
Ти сама виждаш проблема и заедно с това- решението. От тебе ще излезе страхотна приятелка, ще ми се повече хора да бяха такива. Проблемът не е в тебе, а в лицемерчетата, с които се сблъскваш, но тъй като не можеш да ги промениш, то поне не им помагай. Самочувствие ти трябва, което не се придобива с думи, но си на прав път- преди съмване е най- тъмно ;)

Напълно съгласен, няма какво да се допълни :)