PDA

View Full Version : Просто да си излея мъката...



Abigoria
03-02-2010, 19:34
Добре бе, защо се измъчвам, след като съм напълно наясно какво искам? В момента съм на косъм да се разрева (въпреки че не обичам да го правя). Бях сигурна, че не искам да съм с този човек, не защото ми е направил кой знае какво, а просто вече я няма тръпката. И сега кво? Преди малко го видях, говорихме и видях колко страда, но не го показва. Никога не го е показвал, обаче го виждам в погледа му. Бяхме почти 2 години заедно. Никога не сме се карали, но към края просто беше... Еднообразно, скучно ако щете. А аз не съм човек, който издържа на еднообразие. Усещах, че чувствата ми са се променили, не съм сигурна дали го обичах даже... По- скоро бях свикнала с него. Той също беше дръпнат. Нямаше скандали, драми и пр. Просто предложих да се разделим и той се съгласи. Тва беше... Такова страхотно момче!...
Не мога да проумея защо се измъчвам. Винаги зная какво чувствам, правя си равносметки, мисля и вземам решения, за които после не съжалявам. Но защо се чувствам така СЕГА? Не е чесно! В момента не мога да си представя, че бих могла да съм с някой друг... Но не го обичам, поне не мисля. Защото знам, че ако се съберем пак, ще страдаме повече, и двамата. Но не мога да си представя света оттук нататък. Чувствам се като отрепка. Дали постъпих правилно? Дали наистина съм 'прикрито зла'? Дали е имало смисъл? Объркана съм.

Разревах се. Майната му, ще си поплача.

Пиша тук, за да ми олекне. Пиша на вас, очаквайки не утеха, а преценка, и то обективна. Ако сте прочели всичко, благодаря. И се извинявам за хаотичните думички. Не съм чела написаното. Излях си душата на клавиатурата.

Поздрав с The Rolling Stones- Angie...

LadyDi
03-02-2010, 19:44
Поплачи си. Ще ти олекне. После си пусни нещо по-твърдо и не си позволявай да мислиш прекалено много за това.

pisety000
03-02-2010, 19:50
Не си струва да се измъчваш така.Ако все още го обичаш направи всичко възможно за да си го върнеш... Помисли си какво искаш... Ако пък не го обичаш се опитай да го забравиш... с времето болката ще отмине..горе главата :) Успех :grin: :)

Pa3yMeH
03-02-2010, 20:00
И при мен беше нещо подобно. Не се карахме често, но накрая просто свърши. Поплачи си и ще ти олекне до някаква степен. Аз се "утешавах" с мисълта, че има и други момичета :) С времето ще ти мине.
И правилно си направила. Ако не го обичаш, просто няма смисъл да се измъчвате и залъгвате.

SuperBadSuperFresh
03-02-2010, 20:10
Една приятелка имаше подобен проблем.Беше и така да се каже омръзнало с нейния приятел и го заряза.Той почна да я обижда,да и казва ужасни неща,а в момента в който тя поиска да се съберат,той беше съгласен.Сега са заедно,обаче не съм сигурна дали е щастлива.Всичко си е както преди,със старата рутина.

Abigoria
03-02-2010, 20:28
Поплачи си. Ще ти олекне. После си пусни нещо по-твърдо и не си позволявай да мислиш прекалено много за това.
Олекна ми. Но не зная как ще спра да мисля за него в следващите поне няколко дни...

Abigoria
03-02-2010, 20:30
Не си струва да се измъчваш така.Ако все още го обичаш направи всичко възможно за да си го върнеш... Помисли си какво искаш... Ако пък не го обичаш се опитай да го забравиш... с времето болката ще отмине..горе главата :) Успех :grin: :)
Моето не е любов, от оная с пеперудките. Моето е привързаност, все едно обичам брат си (нямам брат де, но сравнението е добро). :)

LadyDi
03-02-2010, 20:34
Поплачи си. Ще ти олекне. После си пусни нещо по-твърдо и не си позволявай да мислиш прекалено много за това.
Олекна ми. Но не зная как ще спра да мисля за него в следващите поне няколко дни...
Няма да спреш. Имах предвид по-скоро, да не се задълбочаваш в тези мисли прекалено. Не се насилвай да си спомняш хубави моменти.

yamaha436
03-02-2010, 20:40
Колкото повече мислиш за преживяното с него и изобщо за него толкова повече ще страдаш...може би ако сега му предложиш да е както преди ако ще иска естествено аре ся да се успокоиш си посни някоя чалга и почвай с кючеците :D :D :D

pussucetka
03-02-2010, 21:47
И аз бяхх такаа . . по едно време незнаех дали го обичахх .. :o .. Но неможах да го зарежаа пък и ние ходим много дълго време и някакси няма да го преодолеяя това да съм без нвгоо .. един вид все едно ми е приятел и неискам да го губяя .. :( :neutral: .. И за сега все още ходимм .. :-k

valdesbg
03-03-2010, 07:29
Ми обективна преценка - имала си силни чувства. Може би за първи път към някого. Не знаеш/не можеш да си представиш какво ще стане, защото никога не ти се е случвало преди. Което само показва че чувствата са били наистина силни и дълбоки.(поне от твоя страна)

Спокойно, мойта първа връзка също беше 2+ години. И аз си мислех подобни щуротии. Съвета ми е да не обръщаш толкова внимание на тези мисли. Ще ти бъдат в главата определено време, след това ще запончат да избледняват и ще се превърнат само в спомени. Идеята ми е да не се вглъбяваш в тях. Приеми че това е затворена страница и се дръж сякаш наистина е така. Доколкото разбирам нямаш желание да се събирате пак с него, така че действай.

Успех!

Take_That
03-03-2010, 09:32
Ако все още усещаш, че го обичаш направи нещо, за да си го върнеш :)

hhaappyy
03-03-2010, 10:05
Не се разкайвай ако направиш грешка ..
Ако този човек още те обича той ще ти помогне да си оправите отношенията.. Човек се учи от грешките си .. :wink: