PDA

View Full Version : Черен списък...



nasty_f
03-02-2010, 21:15
Здравейте!
Отдавна не съм писала тук и реших най-сетне и аз да попиша малко,и по-точно,да споделя терзанията си.Хаха,знам какво си казвате докато четете,поредната "блудкава" и банална тема... може и така да е,не искам да уточнявам каква е,Вие сами преценете,ако Ви се чете :wink: Само ще помоля,без упреци,имам нужда от съвет,а дори да не приема съвета- поне да разбера мнението на други хора за случващите се с мен неща и един вид да падне от сърцето ми няква тежест,която всъщност е невъзможно да падне...
Пристъпваме към същинната част на проблема,срещам се с мъж,който е по-възрастен от мен,да кажем че е на около 33 години... та този въпросен мъж има жена и дете.Има слава на женкар,курварин или там какъвто го наричате... От отдавна ми харесва,но никога не съм се осмелявала да направя нещо и винаги съм подтискала желанието да съм с него,въпреки че се познаваме отдавна.Не е нещо особено,има свой уникален чар,както всеки човек,но напоследък така ми замая главата.В смисъл такъв,не вярвам на приказките му,вече не мога да вярвам на "красиви думи",на 19 години съм,предишната ми връзка се крепеше точно на такива измислици.Но ми е адски хубаво с него,а не сме правили секс.И проблема е в това,че знам,че не е редно да се виждаме поради хиляди причини,едно че е женен и има дете,второ,че славата му не е много добра,не само на женкар,но и отделно се занимава с други глупости,негови глупости... друго че разликата ни е доста фрапираща и въобщеее . няма нито един плюс в наша полза,всичко е в разрив с всякакъв морал и ценности,но човек не може да забрани на сърцето си,нали?!А това,че продължаваме да се виждаме,вече от 2 месеца,още повече задълбава нещата и съм омазала цялата картина.Искам да разбера просто мнението ви,какво бихте направили Вие,ако нещо подобно Ви се бе случило... не искам упреци,а да се поставите на мое място и да изразите мнениелБлагодаря Ви предварително

speedemon5
03-02-2010, 21:21
Човека си има семейство и дете.Съветвам те да не ги разделяш.Не е лесно да се разделиш с някого когото обичаш,но моя съвет е да направиш точно това.Едва ли ще промени нещата много тъй като го определяш като "женкар" по поне ще ти е чиста съвестта

pussucetka
03-02-2010, 21:25
Аз щях да се одръпна колкото и да съм станала близка с негоо .. Поне щяхме да си останем приятели .. :) Защотоо той има семействоо .. Семейство с дете , което трябва да бъде с майка си и баща си .. Те да го обичат и да го обгрижват .. Аз не бих разбила едно семейство .. По-добре спрете да се срещате ако взаимотноошенията ви не са приятелскии .. :) Има и други мъже .. които са свободнии .. ще изчакаш малко и ще дойде и твооето време .. ще срещнеш подхощия .. ще създаддете семейство .. :) . . представи си на тебе това да ти се случии ?? Как ще реагирашш ? :?

nasty_f
03-02-2010, 21:31
Аз не го обичам,та ние се виждаме едва от 2 месеца,но имам чувството че започвам да се влюбвам,поради простата причина,че отдавна не ми се е случвало да се събудя с усмивка,да не обръщам особено внимание на ежедневните проблеми.. и .. знаете какво е да си влюбен.А това за разделянето,дори не съм си го и помисляла,да го разделям с жена му,първо-защото това и Мис Вселена не е способна да направи,второ-че и да приемем,че е възможно,аз нямам бъдеще с него,защото всичките ми роднини без изключение ще се отрекат от мен.И става точно като в сапунен сериал хах,Аз знам че накрая само аз ще страдам от цялата ситуация.Не му вярвам,знам че ме лъже,за да ме види в леглото си,то и реално погледнато и двамата си знаем положението и няма какво повече да изискваме един от друг,но ми е хубаво,когато се виждаме,хубаво ми е когато ме прегръща и ми казва мили думи.До къде съм стигнала,че да предпочитам да си затварям очите и да се правя,че вярвам в лъжите на някой си,само за да имам някого до себе си.Напоследък имам толкова мн проблеми и сам човек ги понася мн тежко,а когато имаш някой до себе си,някой когото да ти обръща внимание по онзи-другия начин,да търсиш нежност..нз и аз ...

pussucetka
03-02-2010, 21:34
Дори и да не го обичашш сегаа ... като се срещатее след няколко месеца вечее ще е такаа .. и тогава само ти наистина ще страдашш .. с женени мъже не се разправяйй .. :? .. знам колко трудно е да се разделиш с човек който ти е приятно да бъдеш с негоо .. но не си заслужаваа простоо ! :?

nasty_f
03-02-2010, 21:35
Да,найстина има и други,не съм бързала да стане нещо и то точно с него,с възможно най-неподходящия.. повярвайте ми,не съм искала да става така,но така се случи... чувствам се виновна и гузна,но найстина не съм искала да се случи така

nasty_f
03-02-2010, 21:39
Понякога завиждам на момичетата,които могат да бъдат кучки,тези,които взимат максималното от един мъж и го оставят без да им мигне окото... аз съм по-емоционална и това е огромен минус

pussucetka
03-02-2010, 21:42
Много добре те рзбирамм .. :) И аз не съм от онези така наречени `` кучки `` ... Личи си , че не си искала така да станее .. но трябва да се примиришш .. :)

SoStarstruck
03-02-2010, 21:45
Значи .. От такава "връзка" или както там го наричаш нищичко няма да излезе .. :? :? И мисля,че сама може да се сетиш. Това,че си чувствителна не е минус,а плюс. Няма причина да те е яд,че не си гадна кучка. Напротив,трябва да си горда с това,но явно още не си го осъзнала. Както и да е,след време надявам се ще разбереш ..
Другото което е,щом виждаш,че няма да се занимаваш сериозно с него заради семейството му,има ли смисъл сама да се унижаваш и то заради секса с някакъв чичко. Не мисля дори,че той е нещо особено,просто ти е кофти в момента,както сама каза си в труден период и той ти е най-близък (поне така го чувстваш) .. Въобразяваш си,че това привличане е любов и може наистина да прерастне в това. Затова трябва да бъдеш внимантелна и още отсега да се отдръпнеш от него. Незабавно,никакви отлагания!! Бива ли такова нещо,младо момиче си. Та той може да ти е баща. Има красиви и мили момчета куп,не се занимавай с него. Можеш само да страдаш,че и да съсипеш едно семейство,независимо дали го искаш или не. Ако и той се влюби в теб и иска да зареже всичко и всички ще оставиш едно детенце без баща. Помисли върху това ...

nasty_f
03-02-2010, 21:47
Ще обмисля,обещавам.Благодаря

pussucetka
03-02-2010, 21:49
Значи .. От такава "връзка" или както там го наричаш нищичко няма да излезе .. :? :? И мисля,че сама може да се сетиш. Това,че си чувствителна не е минус,а плюс. Няма причина да те е яд,че не си гадна кучка. Напротив,трябва да си горда с това,но явно още не си го осъзнала. Както и да е,след време надявам се ще разбереш ..
Другото което е,щом виждаш,че няма да се занимаваш сериозно с него заради семейството му,има ли смисъл сама да се унижаваш и то заради секса с някакъв чичко. Не мисля дори,че той е нещо особено,просто ти е кофти в момента,както сама каза си в труден период и той ти е най-близък (поне така го чувстваш) .. Въобразяваш си,че това привличане е любов и може наистина да прерастне в това. Затова трябва да бъдеш внимантелна и още отсега да се отдръпнеш от него. Незабавно,никакви отлагания!! Бива ли такова нещо,младо момиче си. Та той може да ти е баща. Има красиви и мили момчета куп,не се занимавай с него. Можеш само да страдаш,че и да съсипеш едно семейство,независимо дали го искаш или не. Ако и той се влюби в теб и иска да зареже всичко и всички ще оставиш едно детенце без баща. Помисли върху това ...

Много правилноо .. ! Наистина си помисли .. ! :)

onestar
03-02-2010, 21:51
Отстрани изглежда различно... друго е да си вътре.

Мнението ми е че най-правилното решение ще е да излезеш от живота му. Ако нямаше жена и дете - щеше да е различно... сега е сложно. Той действа бавно, когато те види в леглото си веднъж, ще го поиска отново и докато се осъзнаеш вече ще бъдеш любовницата му в пълния смисъл на думата.

А докато това става ти ще се привързваш все повече и повече към него, докато накрая няма да се събуждаш с усмивка а със тъга, защото ще знаеш, че си втора цигулка в цялата тази работа.

Не те чака нищо добро. Освен това... ти не искаш да разваляш семейството му, но точно това е възможно да се случи, ако жена му случайно "надуши" нещо. И тогава? Ти си черната овца останала сама и чувстваща се виновна, наред с това жена остава без мъж, а дете без баща. Спести си тези евентуални главоболия.

FancyGirl
03-02-2010, 21:53
Спри докато все още можеш ..
Защото нещата могат да станат ужасно сложни.
Успех :)

nasty_f
03-02-2010, 22:04
onestar,прав/а си от една страна,но от друга не,защото аз не се уточних.Те не са от моя град,той идва често тук,познава почти всички,но с жена си са от друг град,наблизо до моя.Нея съм я виждала 2 или 3 пъти,а тя мен сигурно даже не ме е забелязвала...

SoStarstruck
03-02-2010, 22:07
onestar,прав/а си от една страна,но от друга не,защото аз не се уточних.Те не са от моя град,той идва често тук,познава почти всички,но с жена си са от друг град,наблизо до моя.Нея съм я виждала 2 или 3 пъти,а тя мен сигурно даже не ме е забелязвала...Това не е от значение колко пъти те е виждала. Ние жените сме много подозрителни,само да усети,че има нещо,лесно ще разучи коя си. :wink:

montana6
03-03-2010, 05:45
Така, като гледам се е заформил конфликтът разум (морал) - сърце. Проблемът е, че не си наясно със себе си и не можеш да избереш едно от двете. Решението е следното: правиш избор и си налагаш силна воля. Звучи лесно, но за мен това е единственото решение. В този случай, ако бях на твое място, бих избрал морала, защото това мимолетно влечение може да те въвлече в доста проблеми. Вярно е, че човек трябва да слуша най-вече сърцето си, но аз си мисля, че понякога си има някакви граници. :)

Shadowsogirl
03-03-2010, 05:51
В началото историята ми приличаше точно на тоя на майка ми и баща ми .Тя е била на 19, а той на 32 май като се запознали и почнали да излизат... Въпреки голямата разлика в годините обаче се обичаха, вярваха си, а-у.. Сега обаче щом казваш, че е женен и има детенце по-добре се отдъпрни. Защото после е страдаш много повече отколкото, ако сега си тръгнеш от него.

nymphadora
03-03-2010, 06:55
А после защо жените били курви.. :)
Има жена и ДЕТЕ,пък ти си тръгнала да обесняваш,че те привличал?
Има си граници,спазвай ги!

FantaMen
03-03-2010, 08:12
Вижда се че не си малко момиче.. а напротив доста осъзната жена... мисля че сама знаеш отговора и просто искаш подкрепа... ти знаеш какво да направиш най добре...но трябва да бъдеш сигурна че това е правилният избор

П.п доста добри мнения видях в темата радвам се че още не е омазана от неосъзнати лапетии .. :)

valdesbg
03-03-2010, 08:24
Пристъпваме към същинната част на проблема,срещам се с мъж,който е по-възрастен от мен,да кажем че е на около 33 години...

А дефакто на колко е?



но човек не може да забрани на сърцето си,нали?!

Естествено че може :) Обаче да вярваш че не може е по удобно.

Надявам се осъзнаваш че си поредната му заигравка. Поставям се на неговото място и ти казва че е така, поставям се и на твоето и разбирам защо го правиш.

На твоя място изобщо не бих започвал нещо подобно, защото знам че нещата ще завършат зле. Но не за него или за когото и да било друг, а за мен. Поради факта че ти вече си започнала пристъпваме към 2 фаза.

Ако желаеш да ти разбият света, сърцето и всичко което имаш на малки парченца - продължавай в същия дух. Ако вярваш че ти си подвластна на чувствата а не те на теб(предвид че ти ги създаваш) отново - продължавай.

Ако обаче вярваш че си личност и можеш да взимаш съзнателни решения, ако смяташ себе си за човек с поне малко достойнство и искаш да имаш щастлив живот и нормална връзка - отдръпни се. Тотално, без никакви вратички.

Кой път ще избереш?

nasty_f
03-03-2010, 09:14
Благодаря,наистина,успяхте да ме убедите в нещото,което и аз самата знаех,но ме беше страх да го предприема.
Наистина,по-добре да го оставя, аз знаех че няма никакво бъдеще,знам че е безсмислено... Срещнахме се на неподходящо място,в неподходящо време с неподходящи обстоятелства... Всичко е супер

lentinko
03-03-2010, 09:19
съгласен съм със speedemon5

Take_That
03-03-2010, 09:23
Най-добре да го забравиш. За негово и най-вече твое добро.

nasty_f
03-03-2010, 09:28
Ще имам доста работа тези дни,трябва да обмисля много добре как и кога да му го кажа... и какво ще му кажа.. дано ме разбере,страх ме е само да не си помисли,че не съм имала чувства към него.Той по принцип и така мисли,защото не веднъж ми е казвал,че само му бягам,че е влюбен в мен,за разлика от мен и чувствата ми към него... Аз наистина когато се виждаме се държа по-дистанцирано,а той си вади погрешни изводи

LadyDi
03-03-2010, 09:35
Ще имам доста работа тези дни,трябва да обмисля много добре как и кога да му го кажа... и какво ще му кажа.. дано ме разбере,страх ме е само да не си помисли,че не съм имала чувства към него.Той по принцип и така мисли,защото не веднъж ми е казвал,че само му бягам,че е влюбен в мен,за разлика от мен и чувствата ми към него... Аз наистина когато се виждаме се държа по-дистанцирано,а той си вади погрешни изводи
А как очаква да се държиш с него? При условие, че знаеш, че вкъщи си има жена и дете.
Теб до някаква степен те разбирам... не разбирам мъжете като него.
Какво се случи с обещанието "до живот". И защо вече един човек не може да ни бъде достатъчен... Не разбирам...
Това са си мои мисли :)

По твоя проблем, хубаво е, че си решила да се разделите. Хубаво е, че не искаш да нараниш неговите чувства, но ти си по-важната в случая. Ти винаги си по-важната, в която и да е връзка, сама за себе си трябва да си най-важното нещо. Така че направи това, което считаш правилно за себе си. На него ще му мине. Щом е стигнал до момента да изневери на жена си, значи е наясно с изборите, които прави и едва ли ще го преживее твърде тежко.

XTREMEFREERIDE
03-03-2010, 09:54
19 годишно момиче обръща внимание на мъж , който все още не иска да приеме , че трябва да издържа семейство и да има отговорност към него. Не влюбен , ами незнам какъв трябва да е в теб. Звезди трябва да ти сваля. А ти според мен постъпваш глупаво. Както каза Влади , емоциите са подвластни на теб до тогава , до когато не избереш лесния начин и не кажеш , че не можеш да заповядваш на сърцето си.
onestar , мнението ти все едно аз съм го писала.

slun4ice_90
03-03-2010, 10:04
Пилешки ти е акъла,я го остави преди той да те е заебал... :-o :? Ех,тоя свят няма да се оправи. 8)

cherinka
03-03-2010, 11:50
Виж сега, и аз съм в твоето положение... всичко е 1:1, 33 годишен, аз на 19, той женен, но не с едно, а с две деца:) Женкар, менкар, дрън-дрън, глупости, с това се занимава, с онова се занимава. Готин като цяло и всичко най най най. :D
Той си има свой собствен живот. Постигнал е някакви цели до момента - оженил се е, създал е потомство, завъртял е свой собствен бизнес... Ти също имаш отделен от неговия живот, но просто в един момент пътищата ви се пресичат. :) Готино ти е с него, на него също с теб. :) Излизате си, предразполага те към разговор, говорите си за живота, има какво да научиш от него, той от теб също и така:) Забавлявате се, излизате по купони, той никога не говори за семейството ти, просто седи и се наслаждава на моментите с теб. :)
Защо си мислиш, че се влюбваш? Ниастина това е един от първите етапи за създаване на връзка, но силно вярвам, че го възприемаш само като приятел, и просто мислено си представяш какъв би бил животът ти ако бъдете заедно:)
Знаеш... между по-такивата взаимоотношение и приятелството границата е изключително малка и тънка...
Не знам защо отдаваш такова голямо внимание на случващото ти се... занапред знаеш ли още колко такива контакти с такива мъже ще създадеш?
Само ще те посъветвам никога да не искаш да се запознаваш с жена му и детето му, ама никога!
Ако искаш да не го загубиш като човек, приятел и т.н бъди колкото се може по-приятелски настроена към него. Вярвай ми, вътрешно знаеш и си убедена на 100%, че не може да се получи нищо между вас, просто дръж си го като приятел...
Аз, например, с "моя" човек никога не съм си вглъбявала нещо повече, нито съм си позволила да изпитвам някакви по-такива чувства. Просто пекан човек е, кво като имаме некви си години разлика там... не е важно на колко си, а какво имаш в главата...:)))))

За всички други писали в темата - не очаквайте, че един ден като се задомите, партньорът ви ще ви бъде верен изцяло. Пак ще ви обича, да, но нещата далеч няма да са като по приказките и американските романтични бози. :)

cherinka
03-03-2010, 11:55
знам че ме лъже,за да ме види в леглото си,
Повярвай ми ако беше само за единия секс, нямаше да си играе два месеца с теб... а отдавна щеше да е спал с теб:)

stern
03-03-2010, 12:16
значи кат първо тоя ми се вижда голям идиот, да си има семейство, жена, деца и да се занимава с 19годишна....но comment!а ти помисли малко, наистина ли искаш да направиш живота ад на жена му, но най вече да разделиш едно дете от баща си?! не го прави, зарежи го!тоя си играе само с теб!!!

scanadal
03-03-2010, 12:56
Не се занимавай с подобни псевдо мъже.На него му е приятно така-вечер си ляга при жена си,правят секс,а когато му се прииска флирт търси и омайва теб.Мисля,че заслужаваш много повече от един такъв кретен.Осъзнай се докато е време.
Аз пък ще ти кажа да не мислиш за жена му и детенцето,а да помислиш преди всичко за СЕБЕ СИ.Реши дали искаш да си губиш времето и най-хубавите години с такъв плужек.А той,ами ще си намери някоя нова звездичка,която да омае.Повече от ясно е,че не му пука за съпругата и детето му.Успех и много щастие ти пожелавам ;)

SpOrTs_GiRl
03-03-2010, 18:41
Да се поставим на твое място ли?!
Ами не .. разумно момиче няма да излиза с възрастен, женен мъж, който има дете и, най-малкото, много лоша репутация.

YouDontKnowMe
03-03-2010, 18:47
Искам да разбера просто мнението ви,какво бихте направили Вие,ако нещо подобно Ви се бе случило... не искам упреци,а да се поставите на мое място и да изразите мнениелБлагодаря Ви предварително
Ако бях на твое място щях да се отдам на течението , пък каквото стане. Всеки има право да бъде щастлив. Жена му щом не го прави такъв, по-лошо за нея. Но връзката е хубаво да остане в тайна, защото в случая има намесено дете, което не трябва да страда заради грешките на родителите си .

nasty_f
03-03-2010, 19:50
Да отговоря на коментарите от 2ра страница-той не бяга от отговорност,защото има достатъчно пари да издържа семейството си,както и жена му.И пак ще кажа,вече започнах да се повтарям-детето му няма как да пострада от случващото се,защото не са от моя град едно,и защото той има други любовници от доста време.А за репутацията му-лоша,защото много хора му завиждат,като приятел и човек е много точен.И Ви помолих да не ме съдите,а само да напишете как бихте постъпили Вие,помолих за съвет,но както и да е... Наясно съм с нещата,уж се води,че съм разумна,но тук отново ще се повторя- неподходящи обстоятелства.Никой не е съвършен,всеки е имал своите грешки,всеки е имал издънки и всеки ги понася по различен начин.Има доста гледни точки в случая,но отстрани е най-лесно да се критикува,нещата ще са други ако си в проблема.Най-лесно винаги е било и ще остане да се търсят лошите страни в човека,защото всеки ги има и бързо се разконспирират,но по-трудно е да се опиташ да опознаеш дадена личност.

angel4eto966
03-03-2010, 21:08
ми мога да ти кажа само да се поставиш на мястото на жена му. защото като казваш каква му е слвата и с тебе ака тръгне едва ли ще се промени и ти винаги ще знаеш че най-вероятно има друга

Assya
03-03-2010, 21:24
Чичката се мисли за голям плейбой...но накрая май самичък ще си остане..моя съвет е да стоиш далеч от такива..не е единствен ;)

villytooOo
03-04-2010, 14:28
Аз щях да се одръпна колкото и да съм станала близка с негоо .. Поне щяхме да си останем приятели .. :) Защотоо той има семействоо .. Семейство с дете , което трябва да бъде с майка си и баща си .. Те да го обичат и да го обгрижват .. Аз не бих разбила едно семейство .. По-добре спрете да се срещате ако взаимотноошенията ви не са приятелскии .. :) Има и други мъже .. които са свободнии .. ще изчакаш малко и ще дойде и твооето време .. ще срещнеш подхощия .. ще създаддете семейство .. :) . . представи си на тебе това да ти се случии ?? Как ще реагирашш ? :?




+1 =; :) :)

SkiCatA
03-04-2010, 15:38
Значи .. От такава "връзка" или както там го наричаш нищичко няма да излезе .. :? :? И мисля,че сама може да се сетиш. Това,че си чувствителна не е минус,а плюс. Няма причина да те е яд,че не си гадна кучка. Напротив,трябва да си горда с това,но явно още не си го осъзнала. Както и да е,след време надявам се ще разбереш ..
Другото което е,щом виждаш,че няма да се занимаваш сериозно с него заради семейството му,има ли смисъл сама да се унижаваш и то заради секса с някакъв чичко. Не мисля дори,че той е нещо особено,просто ти е кофти в момента,както сама каза си в труден период и той ти е най-близък (поне така го чувстваш) .. Въобразяваш си,че това привличане е любов и може наистина да прерастне в това. Затова трябва да бъдеш внимантелна и още отсега да се отдръпнеш от него. Незабавно,никакви отлагания!! Бива ли такова нещо,младо момиче си. Та той може да ти е баща. Има красиви и мили момчета куп,не се занимавай с него. Можеш само да страдаш,че и да съсипеш едно семейство,независимо дали го искаш или не. Ако и той се влюби в теб и иска да зареже всичко и всички ще оставиш едно детенце без баща. Помисли върху това ...

Много правилноо .. ! Наистина си помисли .. ! :)

И аз мислех да напиша собствен отговор, но този който цитирам описва подробно и моето мнение :) :) :) .

soul1199
03-04-2010, 17:06
едно ще ти кажа-не му разваляй брака,не съсипвай семейството му,просто го остави и не се терзай с такива неща,чудя се,как може и дете да има и да не си седне на гъза,мога да ти кажа,че рано или късно жена му ще разбере и ще стане много кофти,а и ти си млада-живота е пред теб,ще имаш толкова много