PDA

View Full Version : Зов за помощ: Помогнете на Еди...



prostouser
03-02-2010, 21:16
Здравейте,
понеже сте един от най-големите форуми в България, реших да пусна зов за помощ за брат ми и в този форум.

Става дума за тежко пострадало момче от престъпление и нуждаещ се от определена сума за операция.
Повече инфо:
http://helpforedi.hit.bg/


Не бях сигурен в кой раздел да го пусна - моля да го преместите, ако не е правилен.
Благодаря Ви от името на Еди и неговото семейство!


Местя темата в по-посещаван раздел и я вдигам като важна.
kalpazanka

stelit0
03-03-2010, 08:12
Много съжелявам за брат ти и се надевам да се оправи.За жалост нямам възможност за дарение но поне мога да предложа нещо.За не се обадите в телевизията .Сигурна съм 4е много хора ще дарят пари по сметката.А и може да се направи нкаква кампания с SMS-и.Защото 1 лев всеки може да дари.Мисля че по този начин ще се съберът повече средства. :cry: Много ме развълнува историята и много се натъжих.

prostouser
03-15-2010, 09:30
Темата нагоре,
събрани са едва 680 лева :(

Abigoria
03-15-2010, 19:44
Ще пробвам да направя нещо, за да помогнем някак си... :) Винаги има начин, надявам се да успея да задействам нещо. Брат ти е изключително силен човек с голяма воля, както сте и вие със семейството ти!

prostouser
03-16-2010, 22:23
http://vbox7.com/play:1048a6cf

Abigoria
03-29-2010, 18:58
Писах ти ЛС :)

velma
04-09-2010, 20:36
Виж си ЛС

prostouser
04-13-2010, 23:34
темата нагоре :(

ScionOfStorm
04-14-2010, 19:48
същия ни беден и изстрадал народ масово е по моловете, има пари за цигари от 5 кинта и притежава по 1 или 2 коли на семейство.

ситуацията е тотално абсурдна просто. на бедните е противопоставена представата за 'гражданин на България, смазан от данъците, цените, инфлациите, орязванията на <еди какво си>', който обаче...

...не спира да пазарува! и не говоря само за богаташките курви и мутри, правещи фурор из първия и третия молов етаж.

за медиите съм съгласен, но ако си бачкаш нямаш проблеми да отделиш 1-2 кинта за такива случаи.

най-малкото вместо да се купят обувки на Саламандър, Фред Пери или някаква друга <примерна> марка може да се намалят разходите оттам ако е толкова закъсало положението.