PDA

View Full Version : Той ми каза обичам те а аз....



maimunche1
03-02-2010, 23:22
Здравейте...искам да споделя нещо, което ме притеснява, вчера приятелят ми ми каза, че ме обича...при което аз просто не можах да му отвърна със същото..той знае, че преди него съм имала само несеириозни връзки и не съм обичала никого и ми каза, да не се притеснявам, но въпреки това усетих, че му стана неприятно ии сега се чувствам как да го кажа гузно....Как мислите, дали не трявбаше да му кажа и аз, че го обичам ?! :(

darkPaladin
03-02-2010, 23:37
само не си играй с него ;)

smileforyou12
03-03-2010, 02:18
Ако не го обичаш няма смисъл да го казваш, не се чувствай длъжна да отвръщаш със същото. Когато го почувстваш тогава.

ChessLAB
03-03-2010, 03:29
Не е хубаво да се казват неща които не се чувстват и в които не се вярва постъпила си много правилно спрямо него и спрямо себе си. Няма нищо за което да се притесняваш, нормално е да му стане неприятно. Може да поговорите и да му обясниш как се чувстваш няма смисъл да задържаме нещата в себе си трябва да комъникираме и общуваме това е начина да разрешим пречките които стоят пред и между всички ни (: Радвам се ако съм бил от полза (:

ReachlessGirl
03-03-2010, 05:15
Нормално да му е станало гадно .. само по реакцията му можеш да разбереш, че все пак наистина те обича .. изчакай още време може би и у теб ще се породят такива чувства .. но не го казвай ако не го изпитваш!!!

ivcheto0o
03-03-2010, 07:35
Ако не го обичаш няма смисъл да го казваш, не се чувствай длъжна да отвръщаш със същото. Когато го почувстваш тогава.

xkorem
03-03-2010, 07:40
Ако не го обичаш няма смисъл да го казваш, не се чувствай длъжна да отвръщаш със същото. Когато го почувстваш тогава.

sladkish_14
03-03-2010, 08:05
Евала ! Най - накрая един човек, който не казва `обичам те` само за здрасти или защото друг му е казал. КОгато си готова тогава, спокойно той те разбира и повярвай ми ще отцени това, че не си го излъгала.

Faces
03-03-2010, 08:19
Когато почувстваш че го обичаш му го кажи защото няма нищо по тъпо от това да лъжеш чувствата си ;) А за приятеля ти миии няма как да не му стане тъпо но не е нищо фатално споко :)

SmilezZz
03-03-2010, 08:35
Ако нямаш никакви чувства - най-добре е изобщо да не си играеш с него..Той може да има и сериозни намерения..

По темата - Нормално е да му стане гадно..Но добре си постъпила,когато си му казала предишните ти връзки

pisety000
03-03-2010, 09:10
Ако нямаш никакви чувства - най-добре е изобщо да не си играеш с него..Той може да има и сериозни намерения..

По темата - Нормално е да му стане гадно..Но добре си постъпила,когато си му казала предишните ти връзки

XTREMEFREERIDE
03-03-2010, 09:59
Евала ! Най - накрая един човек, който не казва `обичам те` само за здрасти или защото друг му е казал. КОгато си готова тогава, спокойно той те разбира и повярвай ми ще отцени това, че не си го излъгала.

Luchezara1990
03-03-2010, 10:20
Според мен не че не го обичаш,а точно обратното.Ти казваш че си имала само несериозни връзки преди него и сега когато вече изпитваш нещо повече просто те е един вид страх от чувсвата ти.Моят съвет е следващия път когато се видите не чакай да ти каже че те обича или нещо подобно,а просто му обесни чувствата си и ако той наистина те обича както ти е казал ще изчака за да станеш готова за да му кажеш че го обичаш.А ако той ти каже че не може да те чака то тогава неговото "обичам те" не е било и на половина истинско.Надявам се да съм помогнала и той да те разбере.Успех!

DevilWish
03-03-2010, 11:03
Нормално да му е станало гадно .. само по реакцията му можеш да разбереш, че все пак наистина те обича .. изчакай още време може би и у теб ще се породят такива чувства .. но не го казвай ако не го изпитваш!!!
+ 1

justwondering
03-03-2010, 16:30
Здравейте...искам да споделя нещо, което ме притеснява, вчера приятелят ми ми каза, че ме обича...при което аз просто не можах да му отвърна със същото..той знае, че преди него съм имала само несеириозни връзки и не съм обичала никого и ми каза, да не се притеснявам, но въпреки това усетих, че му стана неприятно ии сега се чувствам как да го кажа гузно....Как мислите, дали не трявбаше да му кажа и аз, че го обичам ?! :(
Приятел? Значи сте гаджета. Но ти не го обичаш? Тогава защо си с него по дяволите?
Има момичета, които си имат гаджета само за да се мляскат с тях. Ако и ти си от тях, няма какво да говорим. Ако не си, защо си с него при положение, че не го обичаш?

SpOrTs_GiRl
03-03-2010, 16:31
Ако не го обичаш няма смисъл да го казваш, не се чувствай длъжна да отвръщаш със същото. Когато го почувстваш тогава.

maimunche1
03-03-2010, 16:39
Здравейте...искам да споделя нещо, което ме притеснява, вчера приятелят ми ми каза, че ме обича...при което аз просто не можах да му отвърна със същото..той знае, че преди него съм имала само несеириозни връзки и не съм обичала никого и ми каза, да не се притеснявам, но въпреки това усетих, че му стана неприятно ии сега се чувствам как да го кажа гузно....Как мислите, дали не трявбаше да му кажа и аз, че го обичам ?! :(
Приятел? Значи сте гаджета. Но ти не го обичаш? Тогава защо си с него по дяволите?
Има момичета, които си имат гаджета само за да се мляскат с тях. Ако и ти си от тях, няма какво да говорим. Ако не си, защо си с него при положение, че не го обичаш?

Да гаджета сме и извинявай но разсъжденията ти са доста глупави..да не би ти още от самото начало на някаква връзка да обичаш човека, с когото си ?! Това става с течение на времето ....

YouDontKnowMe
03-03-2010, 17:13
Здравейте...искам да споделя нещо, което ме притеснява, вчера приятелят ми ми каза, че ме обича...при което аз просто не можах да му отвърна със същото..той знае, че преди него съм имала само несеириозни връзки и не съм обичала никого и ми каза, да не се притеснявам, но въпреки това усетих, че му стана неприятно ии сега се чувствам как да го кажа гузно....Как мислите, дали не трявбаше да му кажа и аз, че го обичам ?! :(
Приятел? Значи сте гаджета. Но ти не го обичаш? Тогава защо си с него по дяволите?
Има момичета, които си имат гаджета само за да се мляскат с тях. Ако и ти си от тях, няма какво да говорим. Ако не си, защо си с него при положение, че не го обичаш?
Може да е влюбена, той да я привлича сексуално, но да не е привързана и да не го обича. Последните две рядко възникват в първите месеци.
По темата : обясни му , че не изпитваш такива чувства. Попитай го дали той е сигурен в това което казва.

tItEufFf
03-03-2010, 17:45
Нормално е да му стане гадно на момчето. Но със сигурност ще се почувства страхотно, когато му го кажеш. Защото тогава ще знае, че наистина имаш чувства към него, наистина го обичаш.

wasch0
03-03-2010, 17:49
Евала ! Най - накрая един човек, който не казва `обичам те` само за здрасти или защото друг му е казал. КОгато си готова тогава, спокойно той те разбира и повярвай ми ще отцени това, че не си го излъгала.

Mimchy
03-03-2010, 17:54
Здравейте...искам да споделя нещо, което ме притеснява, вчера приятелят ми ми каза, че ме обича...при което аз просто не можах да му отвърна със същото..той знае, че преди него съм имала само несеириозни връзки и не съм обичала никого и ми каза, да не се притеснявам, но въпреки това усетих, че му стана неприятно ии сега се чувствам как да го кажа гузно....Как мислите, дали не трявбаше да му кажа и аз, че го обичам ?! :(
Приятел? Значи сте гаджета. Но ти не го обичаш? Тогава защо си с него по дяволите?
Има момичета, които си имат гаджета само за да се мляскат с тях. Ако и ти си от тях, няма какво да говорим. Ако не си, защо си с него при положение, че не го обичаш?
Ти к'во?Да не би да си обичал до сега всичките си приятелки ? Това ,че не го обича незначи ,че е с него само за да "се мляскат" !

fogdog
03-03-2010, 18:15
Евала ! Най - накрая един човек, който не казва `обичам те` само за здрасти или защото друг му е казал. КОгато си готова тогава, спокойно той те разбира и повярвай ми ще отцени това, че не си го излъгала.

Офф мразя даскалоо :lol: :lol:

aboutme
03-03-2010, 18:24
Евала ! Най - накрая един човек, който не казва `обичам те` само за здрасти или защото друг му е казал. КОгато си готова тогава, спокойно той те разбира и повярвай ми ще отцени това, че не си го излъгала.

+1 :)

happylove
03-03-2010, 20:14
казвала ли си някога на някого думата обичам те имам впредвит че може самата дума да те стряска аз например казвам обичам те страшно трудно не че не го чувствам а просто не мога да го изрека помисли си точно защо не си му отварнала дали защото не го обичаш наистина или просто защото не можеш да изказваш чувствата си :-D

justwondering
03-04-2010, 09:23
Здравейте...искам да споделя нещо, което ме притеснява, вчера приятелят ми ми каза, че ме обича...при което аз просто не можах да му отвърна със същото..той знае, че преди него съм имала само несеириозни връзки и не съм обичала никого и ми каза, да не се притеснявам, но въпреки това усетих, че му стана неприятно ии сега се чувствам как да го кажа гузно....Как мислите, дали не трявбаше да му кажа и аз, че го обичам ?! :(
Приятел? Значи сте гаджета. Но ти не го обичаш? Тогава защо си с него по дяволите?
Има момичета, които си имат гаджета само за да се мляскат с тях. Ако и ти си от тях, няма какво да говорим. Ако не си, защо си с него при положение, че не го обичаш?

Да гаджета сме и извинявай но разсъжденията ти са доста глупави..да не би ти още от самото начало на някаква връзка да обичаш човека, с когото си ?! Това става с течение на времето ....

Всеки има право на мнение и не искам да те обидя, но според мен е тъпо да си с него ако не го обичаш. И да, бих станала гадже само с човек, когото обичам. За мен така е правилно, но както казах всеки си има мнение. Не съм искала да те обидя и извинявай ако е станало така. Просто всеки ден виждам гаджета, които се търсят да се целуват, а всъщност са заедно само за да покажат "Вижте ме колко съм готин, аз си имам гадже и се целуваме постоянно". :)

FromAutumToAshes
03-04-2010, 09:27
Като не го изпитваш защо да лъжеш човекО ... :-o

gret4ety
03-04-2010, 11:43
ЕмИ тъпа работа :? кфо като не го обичаш ... ще го заобичаш. Казваш му че го обичаш, виждаш го че е доволен и си готова... 8-)

BlueParadise
03-04-2010, 11:50
Ако не го обичаш няма смисъл да го казваш, не се чувствай длъжна да отвръщаш със същото. Когато го почувстваш тогава.
+

ScionOfStorm
03-04-2010, 12:20
Ми той ще си те изчака предполагам, за да се зародят чувства в теб. Те другите казаха това, което и аз бих казал - когато, тогава (: Понякога нас ни чакат, понякога ние чакаме другия да каже тези думи.

HexGirl
03-04-2010, 12:23
Тоав ми напомня на момента когато моя приятел ми каза обичам те и аз останах трясната 8-) и седя и нз какво да кажа защото знаех че го обичам и че трябва да кажа нещо но просто замръзнах 8-)
Може и при теб да е така ..
ако не е просот недеи да си с него
без любов нищо не става

nikity9926
03-04-2010, 16:41
Абе, момиче, като не го обичаш просто го остави. Иначе мисля, че е трябвало да му кажеш същото, ако го обичаш. И виж, ако не го обичаш, не се мотай с него.
п.п. На колко си години всъщност? 8-)

pussucetka
03-04-2010, 16:55
Ако те обича ще те разбере и ще те изчака и ти да му отвърнеш със същото .. :-)

soul1199
03-04-2010, 18:46
е ся не се притеснявай,когато го почувстваш ще му го кажеш,насила нищо не става

maimunche1
03-04-2010, 18:49
На 16 години съм...и какви са тези глупости да го оставям...аз харесвам приятеля си, но вие едва ли не казвате, че или трябва да обичате човека до вас или да го оставите..а момента когато се появява любовта къде отива ?! Просто досега съм имала само несериозни и повърхностни връзки, а сега е различно и може би ме е страх, че изпитвам някакви по силни чувства защото това не е обичайно за мен ако мога така да се изразя, винаги ме е плашела прекалената близост и обвързване...

justwondering
03-04-2010, 19:08
Здравейте...искам да споделя нещо, което ме притеснява, вчера приятелят ми ми каза, че ме обича...при което аз просто не можах да му отвърна със същото..той знае, че преди него съм имала само несеириозни връзки и не съм обичала никого и ми каза, да не се притеснявам, но въпреки това усетих, че му стана неприятно ии сега се чувствам как да го кажа гузно....Как мислите, дали не трявбаше да му кажа и аз, че го обичам ?! :(
Приятел? Значи сте гаджета. Но ти не го обичаш? Тогава защо си с него по дяволите?
Има момичета, които си имат гаджета само за да се мляскат с тях. Ако и ти си от тях, няма какво да говорим. Ако не си, защо си с него при положение, че не го обичаш?
Ти к'во?Да не би да си обичал до сега всичките си приятелки ? Това ,че не го обича незначи ,че е с него само за да "се мляскат" !
1. Момиче съм. 2. Досега не съм имала гадже, но едва ли ще съм с него ако не го обичам. 3. Не съм казала че е с него затова. Казвам, че познавам такива двойки и че е тъпо. Но в случая не виждам друга причина. Ако не съм права, супер. Дано не. Защото ми писна от гаджета , който са заедно само за "вижте ме колко съм як".

vesito13
03-04-2010, 19:17
Напълно нормално е на момчето да му е станало гадно. Но щом не се чувстваш така, че да кажеш обичам те, то не го прави. Не е нужно да го заблуждаваш. А и понякога дори да обичаш, просто е трудно и страшно да го кажеш. Спокойно, когато ти дойде от вътре, ще го кажеш :)

TalasamchoOOD
03-04-2010, 19:21
Здравейте...искам да споделя нещо, което ме притеснява, вчера приятелят ми ми каза, че ме обича...при което аз просто не можах да му отвърна със същото..той знае, че преди него съм имала само несеириозни връзки и не съм обичала никого и ми каза, да не се притеснявам, но въпреки това усетих, че му стана неприятно ии сега се чувствам как да го кажа гузно....Как мислите, дали не трявбаше да му кажа и аз, че го обичам ?! :(

Молии се да е зрял и умен ... иначе дупе да ти е яко !

sasha_90
03-04-2010, 19:24
Ще кажеш обичам те,когато го чувстваш.По-добре ли е да го лъжеш?

blackydesign
03-04-2010, 19:41
На 16 години съм...и какви са тези глупости да го оставям...аз харесвам приятеля си, но вие едва ли не казвате, че или трябва да обичате човека до вас или да го оставите..а момента когато се появява любовта къде отива ?! Просто досега съм имала само несериозни и повърхностни връзки, а сега е различно и може би ме е страх, че изпитвам някакви по силни чувства защото това не е обичайно за мен ако мога така да се изразя, винаги ме е плашела прекалената близост и обвързване...

Тва са простотии ;) "Обичам те" е изключително силна фраза, която хората започнаха да използват твърде често! Аз лично съм го казвал само на 1 момиче... Има 2 варианта...наистина да те обича или просто да си мисли, че те обича :) Думите не са толкова важни, има къде-къде по-важни неща ;) На 16 си... хакуна матата :P

NiksSsSs
03-04-2010, 20:20
само не си играй с него ;)

Бъди искрена с него и най- вече със себе си ...

egois74e
03-04-2010, 20:41
мм винаги съм си мислела какво е да обичаш..има мн различни мнения и становища по темата.. но не може да се опише с думи.И така след като не можеш да го опишеш, как да разбереш дал и го чувстваш.. дали всичко не е едно прекалено силно привързване? нз.. стига с лиреческто отклонение :D По темата.. когато смяташ, че го обичаш, тогава ще му го кажеш :-)

krem4et0
03-04-2010, 21:15
Две години чаках заветното "обичам те". Да, беше ми гадно, чувствах се зле, самообвинявах се, че не полагам достатъчно усиля, за да чуя тези 2 думи. Когато той стана готов ми ги каза. Сега знам, че са искрени и от цялото му сърце. Оценявам честността му, въпреки че много ме болеше. Все едно ми забиваше нож с мълчанието си. Но беше честен - не каза нещо, което не е чувствал. Не се насилвай щом не го усещаш така. Това е правилната позиция и вярното решение в случая. Не е нужно да казваш каквото и да е, защото с всяка дума ще нараниш още повече половинката си. В този случай мълчанието е злато, а всяко оправдание или обяснение излишно и болезнено.

justwondering, да обичаш някого не е задължително условие, за да сте заедно. Поне до един определен момент. Аз казах обичам те на 3-тия месец от нашата връзка и от позицията си 5 години по-късно считам, че просто съм го харесвала много. Това не е фраза, която се казва току-така и значи много повече от харесвам те, приятно ми е с теб, хлътнал съм, влюбен съм, искам да сме заедно.
И понеже доста месеци не съм го обичала, а той мен не ме е обичал 2 години (поне не толкова силно, че да го каже), вече 5 години и половина сме заедно. Ама то е само заради мляскането ще знаеш.
Само човек, чиито чувства не са били споделени толкова време, може да оцени какво значи "обичам те" от устата на любимия човек, придружено с искрен поглед и нежна целувка. Това е много, много силна фраза.

YYY
03-04-2010, 21:22
Здравейте...искам да споделя нещо, което ме притеснява, вчера приятелят ми ми каза, че ме обича...при което аз просто не можах да му отвърна със същото..той знае, че преди него съм имала само несеириозни връзки и не съм обичала никого и ми каза, да не се притеснявам, но въпреки това усетих, че му стана неприятно ии сега се чувствам как да го кажа гузно....Как мислите, дали не трявбаше да му кажа и аз, че го обичам ?! :(
Приятел? Значи сте гаджета. Но ти не го обичаш? Тогава защо си с него по дяволите?
Има момичета, които си имат гаджета само за да се мляскат с тях. Ако и ти си от тях, няма какво да говорим. Ако не си, защо си с него при положение, че не го обичаш?
Доста плоско мислене имаш..

krem4et0
03-04-2010, 21:31
justwondering, миличка, позволи ми да кажа някои неща от позицията на жена на близо 25 години. Обичта идва с времето. Трябва сериозно опознаване, споделяне, много време и преживявания заедно...абе с 2 думи да изядете 1 торба сол, за да решите обичате ли се или не. Може да се харесват много, да сте влюбени, да искате непрекъснато да се награбите и прочие, но това не е любов, а още по-малко обич. Това е привличане, страст, хормони. И не става така - видях го на кафе 3 пъти и го обичам. Харесвам го, влюбен съм - ок,но не и обичам. Няма как да обясня необяснимите неща като човешките чувства, но това е смес от привързаност, приятелство, нежност, страст, разбирателство и разбиране на другия, доверие, споделяне, близост, интимност. Неа, за които трябва време. Преди години казах на момче, в което бях силно влюбена "обичам те". Сбърках. Дори и преди 5 години казвайки след 3 месеца връзка "обичам те" сбърках. Пак бях силно влюбена. Сега от позицията на времето, на годините, на отношенията ни мога смело да кажа, че обичам и съм обичана. Но това не значи, че преди не ми е било хубаво с него, че не съм искала да сме заедно, че не ме е привличал. Обичта е нещо, което идва с течение на връзката, а не е предпоставка за нея.

Annihilati0N
03-04-2010, 22:37
Попринцип бях чел за някакви си проучвания, че на мъжете им трябва доста повече време отколкото на жените, за да кажат "Обичам те!". Само дето не знам до колко е вярно, защото все повече се използва тази фраза от деца, за да се замаже положението ...

m1nich3t0
03-05-2010, 07:27
Кажи му, че го обичаш само ако си сигурна в това, което чувстваш.Няма смисъл да се подиграваш с момчето. Когато си готова тогава. :)

justwondering
03-05-2010, 07:29
justwondering, миличка, позволи ми да кажа някои неща от позицията на жена на близо 25 години. Обичта идва с времето. Трябва сериозно опознаване, споделяне, много време и преживявания заедно...абе с 2 думи да изядете 1 торба сол, за да решите обичате ли се или не. Може да се харесват много, да сте влюбени, да искате непрекъснато да се награбите и прочие, но това не е любов, а още по-малко обич. Това е привличане, страст, хормони. И не става така - видях го на кафе 3 пъти и го обичам. Харесвам го, влюбен съм - ок,но не и обичам. Няма как да обясня необяснимите неща като човешките чувства, но това е смес от привързаност, приятелство, нежност, страст, разбирателство и разбиране на другия, доверие, споделяне, близост, интимност. Неа, за които трябва време. Преди години казах на момче, в което бях силно влюбена "обичам те". Сбърках. Дори и преди 5 години казвайки след 3 месеца връзка "обичам те" сбърках. Пак бях силно влюбена. Сега от позицията на времето, на годините, на отношенията ни мога смело да кажа, че обичам и съм обичана. Но това не значи, че преди не ми е било хубаво с него, че не съм искала да сме заедно, че не ме е привличал. Обичта е нещо, което идва с течение на връзката, а не е предпоставка за нея.
Значи аз не съм разбрала още от началото смисъла на темата и въпроса и благодаря ти, че ме "светна", така да се каже. Ако съм обидила някого, извинявам се. :)

girlche
03-05-2010, 07:29
Кажи му, че го обичаш само ако си сигурна в това, което чувстваш.Няма смисъл да се подиграваш с момчето. Когато си готова тогава. :)
;-) :wink: Много малко хора останаха,които казват обичам те ,защото го мислят :wink:

antifashionshit
03-05-2010, 08:10
да се чувстваш влюбен, любов, обич и думите 'обичам те' са всъщност различни неща, които доста хора приемат като синоним на едно и също нещо...
към авторката: няма нужда да му го казваш. ако си искрена с него ще бъде много по-добре. искреността се иска за да изградите по-дълбоки чувства един към друг :)

Stan4o123
03-05-2010, 08:21
Ми доста трудно се казват тези думи...ако не ги чувстваш,тогава вече е направо непоносимо тежко,ако си свестен човек де...да гледаш човека с/у себе си в очите и да го излъжеш,по този начин е умопомрачително жестоко...така че,по-добре,че не си го излъгала :).

dontcare
03-15-2010, 22:06
Ми доста трудно се казват тези думи...ако не ги чувстваш,тогава вече е направо непоносимо тежко,ако си свестен човек де...да гледаш човека с/у себе си в очите и да го излъжеш,по този начин е умопомрачително жестоко...така че,по-добре,че не си го излъгала :).

М да,определено съгласна.моян приятел ми го каза още на втората седмица а аз седях като ударена,казах му,че не съм сигурна и ми е още рано.но ето сега вече не минава и ден,в който да не му го напомня няколко хиляди пъти.и това е най-прекрасното.Когато-тогава. :wink: :smt007

uBuTo
03-16-2010, 14:59
обич е силна дума! добре е че си наясно с чувствата си. няма лошо че не си му отвърнала със същото. по-добре е от това да го излъжеш. :)

Eliii
03-16-2010, 16:39
Разбира се... че НЕ ...
Щом не го чувстваш, ще бъде по-гадно да му го кажеш, а всъщност да не го изпитваш.
Кажи му го, когато го почувстваш... ! :)

valdesbg
03-16-2010, 17:05
За к'во вадите умрели теми?

xNiKx
03-16-2010, 19:50
Ако не го обичаш, не го лъжи. Кажи му истината.

Phantom93
03-17-2010, 06:05
И аз да съм на негово място ще ми стане гадно, но след време когато си сигурна, че го обичаш и му го кажеш той ще знае, че наистина го чувстваш и ще го оцени. :)

LofYou
03-17-2010, 07:08
Може и да му е станало гадно, но за теб, а дори и за него е по добре когато го казваш (Обичам те) да е истинско и да го чувстваш :)

EdinBulgarin
03-17-2010, 07:18
;-) :wink: Много малко хора останаха,които казват обичам те ,защото го мислят :wink:

Не + 1 .. ами + 1000 ;\ всеки видян на улицата ще потвърди :( :?

gir
03-17-2010, 07:43
Не е хубаво да се казват неща които не се чувстват и в които не се вярва постъпила си много правилно спрямо него и спрямо себе си. Няма нищо за което да се притесняваш, нормално е да му стане неприятно. Може да поговорите и да му обясниш как се чувстваш няма смисъл да задържаме нещата в себе си трябва да комъникираме и общуваме това е начина да разрешим пречките които стоят пред и между всички ни (: Радвам се ако съм бил от полза (:

+1

gLypChenCee
03-17-2010, 08:03
Да станало му е тъпо, но ако те обича както казва, ще те разбере. :)

alex4o
03-17-2010, 08:40
Кажи му, че го обичаш само ако си сигурна в това, което чувстваш.Няма смисъл да се подиграваш с момчето. Когато си готова тогава. :)
;-) :wink: Много малко хора останаха,които казват обичам те ,защото го мислят :wink:

За голямо съжаление си много права! Вече всеки казва "обичам те" по задължение,защото са гаджета примерно... Изгуби се целият смисъл на тези думи!..

yuyuto
03-17-2010, 13:35
После ще има да си спомняш за такива моменти, когато е бил мил към теб, а ти не си отвръщала подходящо, и ще ти е гадно, че си пропуснала такива възможности.
Поне с мен стана така последния път. Още ме е яд за някои мои излишни капризи, скандали и моменти, в които едва ли не съм се срамувала, че ми го казва пред всички. Ама уви. Трябвало е да си взема тоя урок.

BebYlzZz
03-17-2010, 16:24
кажи му го когато ти дойде отвътре да му го кажеш...

AnzaRe
03-17-2010, 16:32
Никога не казвайте "Обичам те!" ако не го чувствате!

NeverTheSame
03-17-2010, 17:16
По-добре да се чувстваш гузна,от колкото да усещаш,че си го излъгала.Това което си направила между другото е най-доброто [в случая това,което не си],защото сега той поне знае,че си честна.

Amiable93
03-17-2010, 17:54
По-добре е, че си постъпила така!
По-лошо от това да не отвърнеш на казаното "Обичам те" е да излъжеш!
Просто му го кажи, когато го чувстваш и тогава ще е истинско, и ще го зарадваш :)