PDA

View Full Version : Помогнете ми!



sashit0
03-03-2010, 08:48
Амии... Вижте сега... Аз съм лудо влюбена в едно момче с 3 години по - голямо от мен, което мисля, че малко харесва една от най - добрите ми фр.Като си помисля за него ми става странно чувство, от което мога да направя всичко, но като си помисля за него и моята фр. почвам да плача. Аз съм малка за да изпитвам това, но вече съм готова на всичко за него, но не и да го изгубя. Най - лошото, е че тя е готова да ми го отнеме даже миналия ден бях на гости у моята фр. и прочетох в дневника и, че не е искала да ми даде скайпа му :( Не мога да повярвам, но вече ми се превръща във враг! Аз искам той да ме харесва повече от нея. Аз съм себе си когато говоря с него, а тя се прай на няква :x :x :x Като почна да ми разказва миналия ден просто ми идваше да се разплача (тя го направи нарочно). Знам че е нарочно, защото се ме кара да дразня една фр. (и разбира се не го правя). Искам помощ от вас, защото може би някой ще ме разбере :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: 8-[ 8-[ 8-[ 8-[ Мерси предварително ! :cry:

s7ank0
03-03-2010, 11:31
Не се давай лесно говори си със него и други работи лично му поискай скайпа ... а щом и приятелката ти го харесва тогава той ще избере :)

wizard9
03-03-2010, 12:37
Ами поискаи му скаипа лично и започни да се опознаваш с него това мн помага повярваи ми тествал съм го.

Paramour
04-07-2010, 19:34
Ако твоята така наречена приятелка не иска да ти дава Скайпа му вземи си го сама. :)

nIkEnCeTy_bE
04-07-2010, 19:38
Значи тя изобщо не ти е приятелка. Заеби я, и се запознай с момчето, дано стане нещо. :)

bebity92
04-08-2010, 18:00
Прекрати приятелството си с нея,тя не е истиска приятелка.Може да започнеш да излизаш с момчето,но БЪДИ СЕБЕ СИ,недей да се превземаш.Той ще види,че си естествена.Може би имаш шанс,не го изпускай!Успех :) :) :)