PDA

View Full Version : Чувствам се странно



bonbon4e_to
03-03-2010, 08:36
Здр-те.Напоследък се чувствам мн странно.Виждам някак замъглено,но не точно.Причернява ми..Някак се чувсвам замаена..сякаш очите ми са тежки.Уж пия и центрум а се чувствам така...някой знае ли защо> :С

ImmortalSportFreak
03-03-2010, 08:55
От колко време е това състояние?
Премери си кръвното.

bonbon4e_to
03-03-2010, 09:14
Ами с кръвното съм добре,но това нз на какво се дължи.Днес съм така и понякога пак ми се случва. :(

zoreto
03-03-2010, 10:43
важно е какво ядеш в смисъл каква храна и дали приемаш витамини ама не Центрум ,а истински витамини ? е в тая тема си изложих мнението за те витамини http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=322774 :-o

ImmortalSportFreak
03-03-2010, 11:47
Недоспиване?
Много седене пред компа?
Недояждане?
Липса на витамини и полезни хранителни вещества на организъма ти тоест непълноценно хранене??
Обездвижаване?
Анемия ?

Зарежи Центрум-а.Яж много плодове за да си набавиш нужните витамини.
На много неща може да се дължи това замайване.Излез на чист въздух и се поразходи.Ако продължава още 2-3 дена можеш да се консултираш с ОПЛ-то си да ти пусне едни изследвания за всеки случай.
Успех! :)

ChessLAB
03-03-2010, 12:17
Пролетна умора, всички са се вманиачили на тема центрум :О пийте си го но излзиайте на разходки на чист въздух тичайте хранете се редовно спете редовно и в нормални часове мислете позитивно върху проблемите и не се притеснявайте излишно всичко е комплексно не е просто защото не ядем. Седмица искарах само на вода и се чувствах добре проблема не винаги е във витамините и хранителните вещества може да има и нещо което те тревожи в живота ти, което не си осъзнала че ти влияе по този начин ...