PDA

View Full Version : витамините Центрум



ThisIsMe
03-03-2010, 08:38
Някой ползва ли витамините Центрум.Има ли ефект,защото аз ги пия,а не усещам кой знае каква разлика от преди.НА вас как ви действат??ефикасни ли са според вас?

pisety000
03-03-2010, 09:33
Една моя приятелка ги ползва и казва че е мн доволна и че има ефект. Аз лично не съм ги ползвала досега :)

zoreto
03-03-2010, 10:40
според мен,точно тези витамини (не горовя за марка ,а по начало изкуствените витамини) са боклуци.А пък от къде са взети? нали пак от растения? За мен истинските витаними са в плодовете и зеленчуците. Сега ще спорим ,че има ГМО ама дали в тея хапчета (витамини няма?) Ако те са полезни съм сигурна ,че са поне 2 пъти по вредни,кой нормален вместо да изяде една ябълка ,ще пие хапчета :-o

ImmortalSportFreak
03-03-2010, 10:42
Това е лекарствен продукт.Пие се при липса на витамини а н когато ти хрумне че искаш организъмът ти да се снабди с повече витамини.Яж пълноценна храна и много плодове и така ще си набавяш истински витамини.
Казваш че не усещаш разлика от преди.Какъв е проблемът и каква разлика искаш да усетиш?Усилване на имунната система или какво... ?? :-o

ChessLAB
03-03-2010, 11:58
според мен,точно тези витамини (не горовя за марка ,а по начало изкуствените витамини) са боклуци.А пък от къде са взети? нали пак от растения? За мен истинските витаними са в плодовете и зеленчуците. Сега ще спорим ,че има ГМО ама дали в тея хапчета (витамини няма?) Ако те са полезни съм сигурна ,че са поне 2 пъти по вредни,кой нормален вместо да изяде една ябълка ,ще пие хапчета :-o

Напълно съм съгласен с теб (; след като пиеш витамини центрум и всички останали не може да очакваш някакви осезаеми промени в настроението и физическото си здраве. Излзиаш тренираш 3 4 часа здраво храниш се редовно и здравословно и ще почувстваш разлика от преди и сега ;)) няма магически хапчета

KumchoValcho
03-03-2010, 12:04
E ти каква разлика искаш да усетиш? :-o