PDA

View Full Version : Юлия...



DekoDenev
03-03-2010, 08:51
Така се казва момичето което пробърна света ми с главата надолу... познаваме се от 2 години вначалото бяхме приятели тъй като аз си имах гадже..на мен ми беше ясно че това е момичето за което съм мечтал и беше въпрос на време да оставя приятелката си и даи се отдам напълно ..така и стана през декември беше началото на нашата връзка всичко вървеше идеално ....до момента в който не преспахме заедно за 1 път тя беше девствена и като че ли това че загуби девственоста си се отрази зле на отношенияята ни според нея вече нищо не е същото ...вчера дори ми каза че не съм момичето от което се нуждая и да си намеря по достойна ...
дори не ми дава да я докосвам по така...както ми даваше преди не мога да спя спокойно постоянно мисля за нея може би това че избързахме със секса е било грешка...???според вас къде е проблема какво да направя за да си бъдем както преди ...

valdesbg
03-03-2010, 08:54
Нещо си оплескал и девойката се е стреснала. А предвид че ти си и първия.. това влияе на доста неща. Май.. няма какво да направиш вече :)

Опитай се поне да разбереш къде си сбъркал, за да не повтаряш същата грешка отново.

djeini
03-03-2010, 08:56
Purvo se izvinqvam,che ne pisha na kirilica no takiva sa obstoqtelstvata.
Po temata mislq,che seksa ne moje da promeni neshtata kum losho,ako obichash nqkoi tova e vishata stepen da mu go pokajesh,zadai vuprosa si kum neq govorete vuobshte za vsichkite si problemi ,po mejdu si tva e edinstveniq nachin vruzkata ti da vurvi dobre :) pone taka si mislq az :p

buuu
03-03-2010, 08:58
в нейните очи може да изглежда че си искал само да спиш с нея ..не знам ..от колко време ходите и кога спахте за 1ви път?

valdesbg
03-03-2010, 09:00
Джени - секса сам по себе си не може, така е. Обаче в комбинация с други фактори, точно секса е това което обира пешкира. Защо - трудно е да се обясни, но това е единственото нещо, което един път сторено оставя белег/спомен завинаги. Макар че пробелма се корени далеч от него :)

Take_That
03-03-2010, 09:27
Поговори с нея и се опитай да разбереш къде точно е грешката ти.

Mimchy
03-03-2010, 09:39
Когато преспиш с някого и особено това да ти е за първи път - или се привързваш адски много към човека, или обратното-отдръпваш се.Привързването е ясно,но да се отдръпнеш може да има много причини за това,може да се чувства засрамена,може да се чувства употребена,може да мисли ,че просто си искал да спиш с нея.. решението е да поговорите и да я предразположиш да ти кажи как стоят нещата в действителност,а не да ти се измъква с отговора"намери си по-достойна"

XTREMEFREERIDE
03-03-2010, 10:20
Нещо си оплескал и девойката се е стреснала. А предвид че ти си и първия.. това влияе на доста неща. Май.. няма какво да направиш вече :)

Опитай се поне да разбереш къде си сбъркал, за да не повтаряш същата грешка отново.

DekoDenev
03-03-2010, 13:18
sled 2 meseca vruzka ni beshe purviqt put ...tq mnogo dobre znae che vuobshte ne sum zasexa s neq pokazval sum i go bezbroi puti ... moje bi prichinata e drugade a tq samata mi e kazvala cheiska da sum i purviqt i ne moga da razbera kakvo stana

Take_That
03-03-2010, 14:02
sled 2 meseca vruzka ni beshe purviqt put ...tq mnogo dobre znae che vuobshte ne sum zasexa s neq pokazval sum i go bezbroi puti ... moje bi prichinata e drugade a tq samata mi e kazvala cheiska da sum i purviqt i ne moga da razbera kakvo stana

Просто поговорете като големи, разумни хора. И да си блъскаш главата смисъл няма

justwondering
03-03-2010, 16:35
Поговори с нея и се опитай да разбереш къде точно е грешката ти.
+1

ScarletBite
03-03-2010, 16:57
Гадничко.
А убеден ли си, че не те къса, защото подсъзнателно е разкъсвана от любопитство и иска да опита и с други? :-o

Възможно е и да не е останала особено доволна от креватните ти способности, но дори и да е така, съм на 100% сигурна, че не би бил способен да допуснеш такава мисъл близо до себе си :-D

YouDontKnowMe
03-03-2010, 17:06
Когато преспиш с някого и особено това да ти е за първи път - или се привързваш адски много към човека, или обратното-отдръпваш се.Привързването е ясно,но да се отдръпнеш може да има много причини за това,може да се чувства засрамена,може да се чувства употребена,може да мисли ,че просто си искал да спиш с нея.. решението е да поговорите и да я предразположиш да ти кажи как стоят нещата в действителност,а не да ти се измъква с отговора"намери си по-достойна"
+1
А може и да се е отвратила от себе си . Ако някои нейни близки, на които тя много държи , (било майката , сестрата , приятелки) са против воденето на полов живот в такава възраст , може това да е довело до объркване и тя наистина да не се чувства достойна за теб. Точно ^ , че може да се е почувствала използвана .

clockwork
03-03-2010, 17:18
проблема е в нея, не се опитай да я разбереш няма да стане! По добре я забрави за известно време и после пак я налазвай, и аз едно време имах такъв проблем.

onestar
03-03-2010, 18:48
проблема е в нея, не се опитай да я разбереш няма да стане! По добре я забрави за известно време и после пак я налазвай, и аз едно време имах такъв проблем.
Да я забрави и после да я налази ?? Не мисля, че ще се получи.

Хората казаха, говори с нея. Попитай за проблема, възможно е да я е срам да ти сподели... бъди внимателен.

clockwork
03-03-2010, 18:49
проблема е в нея, не се опитай да я разбереш няма да стане! По добре я забрави за известно време и после пак я налазвай, и аз едно време имах такъв проблем.
Да я забрави и после да я налази ?? Не мисля, че ще се получи.

Хората казаха, говори с нея. Попитай за проблема, възможно е да я е срам да ти сподели... бъди внимателен. то не е само мислене ми и опит! Може би не се изразих правилно предния път, имах предвид тя да си мисли че си я забравил.

soul1199
03-04-2010, 18:59
Нещо си оплескал и девойката се е стреснала. А предвид че ти си и първия.. това влияе на доста неща. Май.. няма какво да направиш вече :)

Опитай се поне да разбереш къде си сбъркал, за да не повтаряш същата грешка отново.

sasha_90
03-04-2010, 19:33
Говори с нея.Отговорът се крие в нея.

xSANYAx
03-05-2010, 18:31
Просто си негър и затова тя сигурно не те харесва :S