PDA

View Full Version : скарахме сеее ;((



danibebi
03-03-2010, 09:04
Здравейте..момичето за което съм пускала тема,скарахме се [заради един въпрос] и тя не иска да има нищо общо с мен.Поне така мисля.Премахна ме в скайп и ме блокира в импулс :( А много искам пак да сме приятелки..какво мога да направя и как да разбера дали на нея и пука..т.е. дали и тя тайничко иска,но не го признава :( Плс съветче..

ecstazy
03-03-2010, 09:08
съжалявам, не знам за кое момиче си пускала тема.. :D но тя от твойто училище ли е ? ако е от твойто училище и наистина държиш на нея вземи и нещо хубаво което смяташ че ще й хареса дръпваш я подаряваш й го, казваш й че съжаляваш и т.н. не си искала да става така ... защо не отидеш до тях , със същите намерения - подарък и извинения....покажи й че държиш на нея...другия вариянт е да изчакаш малко да й помине.. но аз бих предпочела да действам на момента.. ииии не те съветвам да говорте по тела, скайп или импулс (ако те отблокира) най добре си е очи в очи успех и дано се оправите :)

danibebi
03-03-2010, 09:28
съжалявам, не знам за кое момиче си пускала тема.. :D но тя от твойто училище ли е ? ако е от твойто училище и наистина държиш на нея вземи и нещо хубаво което смяташ че ще й хареса дръпваш я подаряваш й го, казваш й че съжаляваш и т.н. не си искала да става така ... защо не отидеш до тях , със същите намерения - подарък и извинения....покажи й че държиш на нея...другия вариянт е да изчакаш малко да й помине.. но аз бих предпочела да действам на момента.. ииии не те съветвам да говорте по тела, скайп или импулс (ако те отблокира) най добре си е очи в очи успех и дано се оправите :)

Не сме в едно училище..[може би след месеци ще сме] :D защото аз искам да отида да уча там където и тя учи.Казвала съм и,че имам нужда от нея,не живеем близо,но ще изчакам да и помине и незнам какво ще правя :( :-)

nIkEnCeTy_bE
03-03-2010, 09:39
Това да не е за момичето, дето си я питала онзи неудобен въпрос. Еми най добре се вижте по някъв начин. То така по скайп и аз мога да кажа, че не ми пука. Отиди до нейното даскало например, хвани я като излиза отиди при нея, надали тогава ще избяга. Поговорете, обясни и, че не си искала така да стане, че съжеляваш, че държиш на нея. Всичко, което ти е на сърце. ;)

danibebi
03-03-2010, 16:41
Това да не е за момичето, дето си я питала онзи неудобен въпрос. Еми най добре се вижте по някъв начин. То така по скайп и аз мога да кажа, че не ми пука. Отиди до нейното даскало например, хвани я като излиза отиди при нея, надали тогава ще избяга. Поговорете, обясни и, че не си искала така да стане, че съжеляваш, че държиш на нея. Всичко, което ти е на сърце. ;)

Да,,но след скарването ни се виждахме няколко пъти и тя се държеше студено.Дори последния път каза,че съм говорила за нея ии ми каза "абе не говори за мене да не те наритам" или нещо от сорта :x :x Но пак искам да сме приятелки..особенно в новото училище ще имам нужда от нея :( незнам,дано всичко се оправи.

danibebi
03-03-2010, 19:52
Хайде давайте съвети де :(

ecstazy
03-03-2010, 19:55
защо не отидеш до тях? сега това ми идва на ум, да отидеш до тях, да й се извиниш,да й кажеш че имаш нужда от нея ... :-o

danibebi
03-07-2010, 20:21
Мисля да направя нещо по въпроса.Тя наистина ми липсва,беше страхотна приятелка :(

titinkaa
03-08-2010, 09:47
Отивай до тях,то така нищо няма да се оправи като стоиш,действай.

danibebi
03-08-2010, 10:47
Отивай до тях,то така нищо няма да се оправи като стоиш,действай.

Проблема е,че незнам къде точно живее,защото не съм ходила до тях преди това :( Ноо незнам,ще направя нещо..

L0ST
03-08-2010, 11:15
Ако пък и дадеш линк към предишната ти тема, че по незапознатите да добият представа :D ...


Амиии, чакаи я пред училище всеки ден и и се извиняваи, говори с нея и т.н., тя ще види че държиш на нея и пак ще станете приятели. Направи нещо, което тя те е карала, а теб те е било страх или не си искала..там нещо като по тези романтични/драматични филми... :grin:

danibebi
03-10-2010, 19:40
Направих някакъв последен опит,но нищо не стана и вече се отказвам. :( Яд ме е,защото на една друга нейна фр. дет казваше,че я е предала и незнаеше дали са фр. (така ми е казвала) и прости, а на мен един въпрос не ми прости,дори започвам да си мисля,че не се е карала с др и фр.а просто е било заблуда :-x :-x много ме е яд и съм разочарована от нея :-# искам да и кажа всичко това и да си излея душата пред нея,според вас ще е ли добре да го направя? дайте мнение плс :cry:

L0ST
03-10-2010, 19:45
Ами кажи и...

Се пак къв е тоя въпрос?

ecstazy
03-10-2010, 19:46
Направих някакъв последен опит,но нищо не стана и вече се отказвам. :( Яд ме е,защото на една друга нейна фр. дет казваше,че я е предала и незнаеше дали са фр. (така ми е казвала) и прости, а на мен един въпрос не ми прости,дори започвам да си мисля,че не се е карала с др и фр.а просто е било заблуда :-x :-x много ме е яд и съм разочарована от нея :-# искам да и кажа всичко това и да си излея душата пред нея,според вас ще е ли добре да го направя? дайте мнение плс :cry: да, лично аз така бих направила надявам се да се оправят нещата успехи :)

nIkEnCeTy_bE
03-10-2010, 19:46
Сега защо нея изкарваш виновна? Не искаше да ни кажеш въпроса. Сигурна съм, че си могла да си замълчиш. Сега не я обвинявай нея, защото ти съжеляваш. Да не си я питала, нямаше да умреш. Трябваше да оцениш приятелството и преди да я питаш такъв неудободен въпрос. Щом си ходила до даскалото и и си говорила с нея, отиди пак. Кажи и каквото казваш и на нас.

danibebi
03-10-2010, 19:53
Сега защо нея изкарваш виновна? Не искаше да ни кажеш въпроса. Сигурна съм, че си могла да си замълчиш. Сега не я обвинявай нея, защото ти съжеляваш. Да не си я питала, нямаше да умреш. Трябваше да оцениш приятелството и преди да я питаш такъв неудободен въпрос. Щом си ходила до даскалото и и си говорила с нея, отиди пак. Кажи и каквото казваш и на нас.

не съм говорила с нея,няма смисъл..казах една фр да я пита дали иска да си пишеме,а тя ме е нарекла "пача" :? в крайна сметка,ако толкова ме ценеше нямаше да развали приятелството ни заради един въпрос.На другите всичко прощава,а на мен.. :? освен това и се извиних 1000 пъти..е какво иска повече?! :x

L0ST
03-10-2010, 19:54
Освен това, което те посъветваха, може би трябва да се замислиш каква приятелка ти е БИЛА, щом не може да ти прости един въпрос..

Разбира се има и значение това, което си я попитала. Най-вероятно си засегнала някоя много лична тема, а ако не и, просто приятелката ти никога не се е интересувала от теб и никога не те е считала за толкова голяма приятелка, както ти считаш нея.

danibebi
03-10-2010, 20:01
Освен това, което те посъветваха, може би трябва да се замислиш каква приятелка ти е БИЛА, щом не може да ти прости един въпрос..

Разбира се има и значение това, което си я попитала. Най-вероятно си засегнала някоя много лична тема, а ако не и, просто приятелката ти никога не се е интересувала от теб и никога не те е считала за толкова голяма приятелка, както ти считаш нея.

Добре,ще ви кажа въпроса.Приемам и критики :? Попитах я дали "би д*хала на някой сладур" :? и други приятелки съм ги питала и са реагирали съвсем на шега..а и нея съм я питала други такива "тъпи" въпроси,но тя се засегна на този :? знам,че е тъпо и съжелявам,но немога да върна времето назад.. :( преценете вие дали си е струвало за такъв въпрос да се развали приятелство..

L0ST
03-10-2010, 20:04
еее не е чак така лошо според мен :D ...



От тука идва следващият ми ъпрос: вие кой клас сте? Да не сте 5ти?
Ако сте 5ти клас и тя си има "сериозен" приятел, нищо чудно, че се е обидила...

danibebi
03-10-2010, 20:13
еее не е чак така лошо според мен :D ...



От тука идва следващият ми ъпрос: вие кой клас сте? Да не сте 5ти?
Ако сте 5ти клас и тя си има "сериозен" приятел, нищо чудно, че се е обидила...

не,аз съм 8-ми..тя е 9-ти :D

L0ST
03-10-2010, 20:18
Нали разираш, че това не е чак такъв въпрос, че да развали едно истински приятелство (или е...нз..някоя момиче да каже :D )..?

Както и да е, аз заминавам да си гледам сериалите, за нощес съм педвиил 3:
Изгубени
24
др.Хаус :grin: :D

danibebi
03-10-2010, 20:21
Нали разираш, че това не е чак такъв въпрос, че да развали едно истински приятелство (или е...нз..някоя момиче да каже :D )..?

за мен не е :? точно заради това ме разочарова адски много и искам да и кажа всичко..може би на живо няма да имам достатъчно смелост :lol: предпочитам по интернет..ноо тъй като мисля да уча в нейното даскало ии..незнам :-o

ecstazy
03-10-2010, 20:45
Нали разираш, че това не е чак такъв въпрос, че да развали едно истински приятелство (или е...нз..някоя момиче да каже :D )..?

за мен не е :? точно заради това ме разочарова адски много и искам да и кажа всичко..може би на живо няма да имам достатъчно смелост :lol: предпочитам по интернет..ноо тъй като мисля да уча в нейното даскало ии..незнам :-o ще те съветвам само 1 НЕДЕЙ по интернет.. по интернет и аз мога да кажа че не ми пука за някого, че обичам някого, че съм правела не знам си к'во.. в смисъл тя може пак да те отреже, но ти няма как да й видиш очите, дали лъже следишш ли ми мисълта ;дд ако ше говориш с нея те съветвам очи в очи - искрено,лесно,ефективно :)

usa4ever
03-11-2010, 06:42
Нали разираш, че това не е чак такъв въпрос, че да развали едно истински приятелство (или е...нз..някоя момиче да каже :D )..?

Както и да е, аз заминавам да си гледам сериалите, за нощес съм педвиил 3:
Изгубени
24
др.Хаус :grin: :D
И аз гледам същите сериали по същото време :D .Гледала ли си House?Ако да постъпи като него(прави се,че не ти пука и тя е поредната кучка която си можела да оправляваш,но не си,защото си се изцепила) .

dan40123
03-11-2010, 07:06
ако си я питала дали тя би д/ухала на някой, и тя се е обидила, то явно че тя вече го е правила и е помислила че си правиш бъзик с нея. използвай си главата малко 8-)

nIkEnCeTy_bE
03-11-2010, 08:32
ти пък по-дискретно не можа ли да я попиташ?! може би се е обидила от начина, по който си я питала. нормално е да си споделяте такива работи, особенно в тази възраст. Не е кой знае какъв въпрос - вярно.

danibebi
03-11-2010, 11:21
ако си я питала дали тя би д/ухала на някой, и тя се е обидила, то явно че тя вече го е правила и е помислила че си правиш бъзик с нея. използвай си главата малко 8-)

Изобщо не се бях замислила :lol: Иначе аз я питах по скайп,но ако говоря с нея ще е на живо.А не по интернет.. :)

L0ST
03-11-2010, 13:06
ти пък по-дискретно не можа ли да я попиташ?! може би се е обидила от начина, по който си я питала. нормално е да си споделяте такива работи, особенно в тази възраст. Не е кой знае какъв въпрос - вярно.

Как да я пита по-дискретно :D ?
"Абе, видиш ли го оня пич, ей там? Малеее ако ми падне бих му направила една...а ти?" ? :D

danibebi
03-11-2010, 13:57
ти пък по-дискретно не можа ли да я попиташ?! може би се е обидила от начина, по който си я питала. нормално е да си споделяте такива работи, особенно в тази възраст. Не е кой знае какъв въпрос - вярно.

Как да я пита по-дискретно :D ?
"Абе, видиш ли го оня пич, ей там? Малеее ако ми падне бих му направила една...а ти?" ? :D

хах :D :D :D

Molzinka
03-11-2010, 14:48
Обади й се и й се извини или й пиши sms :-o

nIkEnCeTy_bE
03-11-2010, 17:46
Еми пак щеше да бъде по добре от - абе ти духала ли си ?! :D Ей така да го изръсиш - явно не го е очаквала.

danibebi
03-11-2010, 17:59
Еми пак щеше да бъде по добре от - абе ти духала ли си ?! :D Ей така да го изръсиш - явно не го е очаквала.

ем,аз я попитах дали "би духала" а не "духала ли е"?! 8-) утре ще се видиме и ако имаме възможност ще поговориме :( дано нещата се оправят..чее.. :x :?

L0ST
03-11-2010, 18:24
Абе я земи ни дай скайпа и, че да я итаме за кво ти е сърдита? :D

nIkEnCeTy_bE
03-11-2010, 18:50
Ще вземе да ни нахрани недей така :D И все пак, както казах, не мисля, че въпроса е кой знае какъв, ама всеки си има различен характер. Можеше и без този въпрос да мине.

danibebi
03-11-2010, 19:07
Не за скайп не мисли,моля те :D то е ясно защо ми се сърди..нямам търпение да дойде утре,че да се разбереме,,ще направя последен опит за сдобряване и ако не стане.. :(

L0ST
03-11-2010, 19:14
Ами не е ами..и аз не виждам от къв зор ти е толкова ядосана


Извинявай, ма ми е интересно по къв случаи я пита оя въпрос? :D

Утре смятам да питам някое момиче от класа, да видя как ще реаргира :D :grin:

nIkEnCeTy_bE
03-11-2010, 19:24
L0ST не всички мислят като нас :D Най много да ти каже - на теб ли ?! :D Базикам се :D Еми пробвай, щом толкова искаш да си върнеш нейното приятелство, настоявай. Ама ако не се навие, няма да и лазиш в краката я. :?

danibebi
03-11-2010, 19:34
L0ST не всички мислят като нас :D Най много да ти каже - на теб ли ?! :D Базикам се :D Еми пробвай, щом толкова искаш да си върнеш нейното приятелство, настоявай. Ама ако не се навие, няма да и лазиш в краката я. :?

Естествено :? Най-много да и се ядосам и да я пратя на майната й.. :lol: :lol: :lol: амм..ще видиме :grin:

danibebi
03-11-2010, 19:36
Ами не е ами..и аз не виждам от къв зор ти е толкова ядосана


Извинявай, ма ми е интересно по къв случаи я пита оя въпрос? :D

Утре смятам да питам някое момиче от класа, да видя как ще реаргира :D :grin:

Емм казах и,че искам да я питам нещо като фр.да не се обижда и да си остане м\у нас.. 8-) ии я питах..яко ми се нервира.. :? каза ми и,че е мислела,че нещо ме тревожи пък аз кво съм я питала :D ..нямам думи просту :grin:

L0ST
03-11-2010, 19:37
Абе дано не отговори така... :D .. Както и да е, каквото и да стане, ти ще намериш и други, по-добри прители ...

Явно при теб нивото на хормоните е по-високо, че да я разпитваш такива работи...пък тя нали е по-дърта от теб...нейното е по-ниско... :D :D

И ако не се разберете, се пак можеш да ни дадеш скайпа и да си поприказваме с нея :D :D :D

nIkEnCeTy_bE
03-11-2010, 19:37
с това не доказваш, че много ти пука, но все пак ти си знаеш. ти я познаваш. надявам се да се оправите все пак, ако ти е истинска приятелка, ще ти прости.

danibebi
03-11-2010, 19:57
Със сигурност нейното ниво на хормони е по- ВИСОКО ..но това вече няма да го обсъждам :D аз само да си кажа :D иначе и аз се надявам да се оправиме..пука ми,но като виждам,че на нея не и пука и по този начин тя ме провокира :?

nIkEnCeTy_bE
03-11-2010, 19:59
Ти пък от къде ти е хрумнало такива работи да питаш. пък и щом беше казала, че не само нея си питала. ттц съмняваш ме :D базикам се :D иначе явно момичето е искало нещо да споделиш това онова.. пък ти.. 8-)

L0ST
03-11-2010, 20:02
ооо, да, вярно че беше питала и други момичета това...Това ме навява е една мисъл - Искаш да участваш в нещо групово и с тея въпроси ги предразполагаш :D

nIkEnCeTy_bE
03-11-2010, 20:06
Хаха недей така бе :D Има сериозен проблем тука :? тцтц бива ли така :D за какви работи си мислите :D

Chacho
03-11-2010, 20:08
Купи й вибратор. Бахти пародията на проблем.

danibebi
03-11-2010, 20:14
ооо, да, вярно че беше питала и други момичета това...Това ме навява е една мисъл - Искаш да участваш в нещо групово и с тея въпроси ги предразполагаш :D

аа ти ме разбиваш :grin: :lol: не е така..знаеш го :D

danibebi
03-12-2010, 11:22
Обадих и се и после ще се видиме,,само,,че май няма да е на саме :? нищо де..дано се оправиме..пожелайте ми успех плс :(

Fruity
03-12-2010, 11:45
Е,добре..хубаво е,че се бориш за приятелството си,обаче,ако не стане-Еми,ОК.Недей да се впрягаш толкова.Едва ли това ще ти е последната приятелка...Малко грубо звучи,обаче т'ва са си детски въпроси,нищо,че и аз съм се тормозила за такива неща..обаче времето им мина и не ми пука.
Иначе,похвално е,че искаш да запазиш приятелството между двете ви.. и се надявам да стане и то да продължава много дълго..но се вкарваш в няк'ви супер сложни филми.Много хора минават в живота ти и си отиват.

danibebi
03-12-2010, 14:25
Е,добре..хубаво е,че се бориш за приятелството си,обаче,ако не стане-Еми,ОК.Недей да се впрягаш толкова.Едва ли това ще ти е последната приятелка...Малко грубо звучи,обаче т'ва са си детски въпроси,нищо,че и аз съм се тормозила за такива неща..обаче времето им мина и не ми пука.
Иначе,похвално е,че искаш да запазиш приятелството между двете ви.. и се надявам да стане и то да продължава много дълго..но се вкарваш в няк'ви супер сложни филми.Много хора минават в живота ти и си отиват.

Да,но тя в живота ми бе важна.Приятелка..точно каквато исках..ии днес не успяхме да се видиме :cry: ам времето ще покаже..