PDA

View Full Version : Какво трябва да се учи ?



Infinity
03-03-2010, 09:15
Въпроса сигурно ми е малко глупав 8-) , но какво трябва да се учи ,за да се стане диетолог. :-o
Ще се радвам на всякакви отговори. :)

ecstazy
03-03-2010, 09:18
съжалявам, не съм запозната но прегледай този форум http://www.bb-team.org/forums/viewthread/31584/

mrtn
03-03-2010, 10:06
Еми диетолог е лекар, тоест рябва да учиш медицина и след това да специализираш. Някъде около 10 години ще трябва да учиш общо.. :)
Нищо лично, но за мене тази професия диетолог, е толкова ненужна.. има къде, къде по-добри специалности в медицината, където можеш да получиш добра реализация, нещо друго не си ли харесваш?

Infinity
03-03-2010, 11:40
Честно казано никога не съм се замисляла , дали не ми харесва друга специалност , но тази точно определено знам, че ми харесва и
ме влече. Доходна е + това. 8-)
/ то и други доходни има , дори много по-доходни , но какво
по-хубаво от това , да харесваш работата си . / :)
Ноо... 10 годинии! :o :-o Прочетох във другия форум за някакъв курс,
ако някой е чувал нещо да се обажда.

mrtn
03-03-2010, 18:32
Съмнява ме да става с курс..
Трябва да си специализираш, то си е като медицинска дисциплина..

ospower
03-03-2010, 18:38
Честно казано никога не съм се замисляла , дали не ми харесва друга специалност , но тази точно определено знам, че ми харесва и
ме влече. Доходна е + това. 8-)
/ то и други доходни има , дори много по-доходни , но какво
по-хубаво от това , да харесваш работата си . / :)
Ноо... 10 годинии! :o :-o Прочетох във другия форум за някакъв курс,
ако някой е чувал нещо да се обажда.

Курс казваш. Личи си, че искаш да ти е лесно и въпреки това да получаваш много пари. Да знаеш, че няма да стане.

ameli
03-03-2010, 19:18
Медицина (Химия, Биология .. )

Infinity
03-07-2010, 10:50
Не , не искам да ми е лесно , напротив искам да съм си човек на място / заслужено място / :)
А каква специалност трябва ? :-o
И в медицинския в София влиза ли се с матура по химия , защото знам , че има места на , които приемат така. :)