PDA

View Full Version : "Газар" или "Нормален"



ro6lio
03-03-2010, 10:31
Интересно ми е защо повечето момичета днес харесват момчетата "газари" .Тоест дето пушат,бият,псуват и се даржат просташки,а не другите добри,мили и възпитани момчета..Питах една приятелка по тоя въпрос и тя каза: "Живота е пред мен рано ми е за добро момче ,с което да се задържа предпочитам по разпуснатите които не са сериозни..."И така тя си играе с доста момчета,които 2-3 месеца след това зарязва и така...а иначе мн ми харесва като характер.. Е добре какво трябва стана като тия "идоти" ли за да ме хареса едно момиче? :shock:
Вие сте :)

Deyan
03-03-2010, 10:53
Кво толкова й харесваш на характера? Че си играе с хората ли?

DevilWish
03-03-2010, 10:58
Еми има такива хора, които просто не търсят нищо сериозно и това е.Никой не е казал, че даден човек харесва само газари или само "нормални".Начина на държание не е определящ.Поне за мен.

ivcheto0o
03-03-2010, 11:16
А защо мислиш 4е трябва да се променяш заради нея ?Тогава няма да хареса теб,а този на които се правиш и какво постояно ще играеш цирк :? За всеки влак си има пътници,някое моми4е ще те хареса такъв какъвто си.

Rotate95
03-03-2010, 11:23
Напоследък си направих извода, че "лошите" момчета се търсят за мимолетна авантюра, а "добрите"-за сериозна и продължителна връзка.

cherinka
03-03-2010, 11:37
Кво толкова й харесваш на характера? Че си играе с хората ли?
Иначе те ще си играят с нея. :)

Аз лично харесвам такива жени. Вземат си необходимото от мъжете, зарязват ги и намират друга плячка. И така. :)

stern
03-03-2010, 12:20
А защо мислиш 4е трябва да се променяш заради нея ?Тогава няма да хареса теб,а този на които се правиш и какво постояно ще играеш цирк :? За всеки влак си има пътници,някое моми4е ще те хареса такъв какъвто си.

напълно съгласна!!!по-добре да те харесват за този който си, а не обратното...аз много съм се променяла, за да ме харесат, но разбрах, че няма никакъв смисъл и много повече ме харесват, ако съм си аз и дори май момчето, за което се променях, сега кът съм си аз, много повече ме харесва...

ShtrudeL
03-03-2010, 13:01
НЕнормален.
Нормалните са скучни и ...еднакви,а гъзарчетата са тъпи идиоти,които не заслужават внимание.

ToleaVS
03-03-2010, 14:11
Ако учехте повече или четяхте повече книги и т.н. нямаше да си задавате този въпрос.Това си е чиста психология на жените която гласи, че едно момиче в пубертетска възраст(12-17,18,19) даже и по-голяма търси само мимолетни кратки връзки(говоря глобално) или си падат само по така наречените "газари", обаче идва един период в който всичко това се обръща на 180 градуса.Те започват да търсят сигурнi момчета с по-спокоен характер и с ясни възгледи за своето бъдеще.Така че това си е чиста пубертетска работа, всичко си минава и тези така наречени "газарчета" после си остават самочни или си хващат други лапотии на по 13-16 години а те са над 19, защото немогат да си хванат момиче на тяхната възраст.Това е ;) всичко е до възрастта.Но да не забравяме, че има и изключения.
Не се обиждайте но това е истината. ;-) :::

ef4etyYy
03-03-2010, 14:22
НЕнормален.
Нормалните са скучни и ...еднакви,а гъзарчетата са тъпи идиоти,които не заслужават внимание.

Zarity
03-03-2010, 14:41
Такъв е живота,и аз съм като приятелката ти.Не ма ибе кой кво ше каже,нали ми е забавно. :-D

ef4etyYy
03-03-2010, 14:44
Такъв е живота,и аз съм като приятелката ти.Не ма ибе кой кво ше каже,нали ми е забавно. :-D да, но всеки рано или късно си намира майстора ..

filmimilmi
03-03-2010, 14:50
Приятелката ти не е нищо повече от курва. Ако я влече да спи с цигани - невъзпитани, нецивилизовани и мръсни, пак ли ще си съгласен с нея? Просто курва - спи с когото си иска, не щото едните са несериозни, другите пък са. Всичко е страшно субективно, за да сложиш под общ знаменател всички момичета и да питаш "какво искат момичетат". Истината е, че няма общи критерии. Всяка иска различно. За някои "добрите момчета" са предпочитаният избор, а за други "лошите".

Zarity
03-03-2010, 14:54
Такъв е живота,и аз съм като приятелката ти.Не ма ибе кой кво ше каже,нали ми е забавно. :-D да, но всеки рано или късно си намира майстора ..
ще го почакам...

Dimana99
03-03-2010, 15:03
Кво толкова й харесваш на характера? Че си играе с хората ли?
И аз това се питам :-o

ScarletBite
03-03-2010, 15:34
Защото "добри, мили и възпитани" са добродетели, които най-често се срещат в една дама. :) На мъжете просто не им отива...

Привличат ме силни личности.Не обичам хленчещи и чувствителни момчета.Дори и да не са се разревали пред мен непременно, пак им личи... по обноските, по говора, по погледа... Не обичам да се опитва да се нагоди към мен или да ме впечатли.Не обичам да нямам предизвикателство пред себе си и да знам, че е достатъчно само да се усмихна, за да го накарам да прави каквото поискам.Не обичам да усещам, че е психически по-слаб или че моята компания го прави такъв.

fenastz
03-03-2010, 15:51
Защото "добри, мили и възпитани" са добродетели, които най-често се срещат в една дама. :) На мъжете просто не им отива...

Привличат ме силни личности.Не обичам хленчещи и чувствителни момчета.Дори и да не са се разревали пред мен непременно, пак им личи... по обноските, по говора, по погледа... Не обичам да се опитва да се нагоди към мен или да ме впечатли.Не обичам да нямам предизвикателство пред себе си и да знам, че е достатъчно само да се усмихна, за да го накарам да прави каквото поискам.Не обичам да усещам, че е психически по-слаб или че моята компания го прави такъв.


А какво е правилното държание ?

sladur4etyYy
03-03-2010, 15:55
Кво толкова й харесваш на характера? Че си играе с хората ли?
Иначе те ще си играят с нея. :)

Аз лично харесвам такива жени. Вземат си необходимото от мъжете, зарязват ги и намират друга плячка. И така. :)

съгласна съм.

а по темата- важното е момчето да е интересно и да умее да създаде привличане у момичето, а дали е ''добро'', ''лошо'', ''нормално'' или ''ненормално''- не е от особено значение. трябва да си разбира от занаята. :wink:

NeENormalen
03-03-2010, 16:09
Слушай пич и аз ИЗГЛЕЖДАМ (http://riva.bg/files/old/46/45704-7b.jpg) гЪЪЪЪЪЪЪЪзар, но не съм!!!... И си нямам приятелка от 1 година и нещо вече. Просто седя в сянка и изчаквам момента, тя сама ще ме намери \:D/ [-( :wink:
По между другото гъзар се пише с ЪЪЪЪ защото идва от синонима на дупе 8-)

ScarletBite
03-03-2010, 16:47
Защото "добри, мили и възпитани" са добродетели, които най-често се срещат в една дама. :) На мъжете просто не им отива...

Привличат ме силни личности.Не обичам хленчещи и чувствителни момчета.Дори и да не са се разревали пред мен непременно, пак им личи... по обноските, по говора, по погледа... Не обичам да се опитва да се нагоди към мен или да ме впечатли.Не обичам да нямам предизвикателство пред себе си и да знам, че е достатъчно само да се усмихна, за да го накарам да прави каквото поискам.Не обичам да усещам, че е психически по-слаб или че моята компания го прави такъв.


А какво е правилното държание ?
Има ли универсално такова?
Това, което е правилно за мен, е грешно за друга.

Лично аз обичам да чувствам, че човекът срещу мен е уверен в себе си и е такъв, какъвто е - приел е недостатъците си и ни най-малко не се срамува или комплексира заради тях.Човек, чието излъчване казва "аз съм това и това, имам това и това, мога да ти дам това и това и търся това и това".Някой, който не се опитва да влиза в глупави готови модели за свалки, а действа импулсивно, с жар и страст, но никога прибързано.
Абе мъжкар ми трябва сега, писна ми да се занимавам с момченца 8-)

fenastz
03-03-2010, 17:04
Защото "добри, мили и възпитани" са добродетели, които най-често се срещат в една дама. :) На мъжете просто не им отива...

Привличат ме силни личности.Не обичам хленчещи и чувствителни момчета.Дори и да не са се разревали пред мен непременно, пак им личи... по обноските, по говора, по погледа... Не обичам да се опитва да се нагоди към мен или да ме впечатли.Не обичам да нямам предизвикателство пред себе си и да знам, че е достатъчно само да се усмихна, за да го накарам да прави каквото поискам.Не обичам да усещам, че е психически по-слаб или че моята компания го прави такъв.


А какво е правилното държание ?
Има ли универсално такова?
Това, което е правилно за мен, е грешно за друга.

Лично аз обичам да чувствам, че човекът срещу мен е уверен в себе си и е такъв, какъвто е - приел е недостатъците си и ни най-малко не се срамува или комплексира заради тях.Човек, чието излъчване казва "аз съм това и това, имам това и това, мога да ти дам това и това и търся това и това".Някой, който не се опитва да влиза в глупави готови модели за свалки, а действа импулсивно, с жар и страст, но никога прибързано.
Абе мъжкар ми трябва сега, писна ми да се занимавам с момченца 8-)

Ами надявам се да има...

Иначе според мен при една "свалка" е хубаво жената да предразположи мъжа, за да може да покаже най-доброто от себе си. Защото е възможно момчето да е качествено, но да не знае как да ти го покаже.

Макар че май съм много претенциозен :-D

Nakadah
03-03-2010, 17:15
Интересно ми е защо повечето момичета днес харесват момчетата "газари" .Тоест дето пушат,бият,псуват и се даржат просташки,а не другите добри,мили и възпитани момчета..Питах една приятелка по тоя въпрос и тя каза: "Живота е пред мен рано ми е за добро момче ,с което да се задържа предпочитам по разпуснатите които не са сериозни..."И така тя си играе с доста момчета,които 2-3 месеца след това зарязва и така...а иначе мн ми харесва като характер.. Е добре какво трябва стана като тия "идоти" ли за да ме хареса едно момиче? :shock:
Вие сте :)

ебати определението направи за газар...

аз в коя категория тогава спадам като карам кола за стотици хиледи, имам няколко хубави къщи, часовника ми е Omega, и носа злато, хубави дрехи, обиколил съм света, имам добро образование(Университета е в топ 30 в света) но не пия нито пуша нито се бия....

само не казвай че съм към нормалните.... щото нормалните дори 1 от тея неща нямат...


ех.... България....

SpOrTs_GiRl
03-03-2010, 17:17
Защото днешните момичета са .. тъпи пу*ки, за това. :)

Pa3yMeH
03-03-2010, 17:22
аз в коя категория тогава спадам като карам кола за стотици хиледи, имам няколко хубави къщи, часовника ми е Omega, и носа злато, хубави дрехи, обиколил съм света, имам добро образование(Университета е в топ 30 в света) но не пия нито пуша нито се бия....



Не, ти си от бизнесмените :D

По темата :
Ако съм те разбрал правилно, ти си от "нормалните" . Аз също 8-) Всяко момиче си е със собствен вкус - не всички харесват гъзарчета :)

YouDontKnowMe
03-03-2010, 17:29
Интересно ми е защо повечето момичета днес харесват момчетата "газари" .Тоест дето пушат,бият,псуват и се даржат просташки,а не другите добри,мили и възпитани момчета..Питах една приятелка по тоя въпрос и тя каза: "Живота е пред мен рано ми е за добро момче ,с което да се задържа предпочитам по разпуснатите които не са сериозни..."И така тя си играе с доста момчета,които 2-3 месеца след това зарязва и така...а иначе мн ми харесва като характер.. Е добре какво трябва стана като тия "идоти" ли за да ме хареса едно момиче? :shock:
Вие сте :)
И на мен ми е интересно. Правят се на много големи. Гледам , около мен малките (8ми клас) всичките са се огледали в някакви плейбойчета , футболистчета и (не знам да нарека тези типове, които пият , пушат трева) "пропадняци". Аз, като се замисля, май не ги харесвах тези типове тогава (7-8ми клас). Днес са ми забавни, но понякога ми става много жал, че някои момчета имат потенциал, но не го развиват . Ама кой да ги насочи, ако не незаинтересованите им (очевидно) родители.

fogdog
03-03-2010, 17:41
Курвите си ходят с гЪзарите а такива в България има в излишък :( :x

YouDontKnowMe
03-03-2010, 17:41
Защото "добри, мили и възпитани" са добродетели, които най-често се срещат в една дама. :) На мъжете просто не им отива...

Привличат ме силни личности.Не обичам хленчещи и чувствителни момчета.Дори и да не са се разревали пред мен непременно, пак им личи... по обноските, по говора, по погледа... Не обичам да се опитва да се нагоди към мен или да ме впечатли.Не обичам да нямам предизвикателство пред себе си и да знам, че е достатъчно само да се усмихна, за да го накарам да прави каквото поискам.Не обичам да усещам, че е психически по-слаб или че моята компания го прави такъв.
Интересно. Авторката е дала определение на газар-"тоест дето пушат,бият,псуват и се даржат просташки".
"добри, мили и възпитани" - защо един мъж да не е добър , мил и възпитан ? Защо това трябва да го прави "хленчещ и чувствителен"?
Ако един мъж има добро сърце, ако помага на околните, грижи се за разни животинки, търпите с всичките ти капризи -това слаб ли го прави ? За мен това е сила.
Ако се държи възпитано, мило, ако е кавалер - пречи ли ти ? Това не значи, че е ревльо. Какво , предпочиташ да те псува ли ?
Един добър, мил и възпитан човек може да те превъзхожда с психическата си сила многократно. Ако има акъл в главата си , няма да ти даде лесно да се качиш на нея. Ще ти каже тактично да си събираш парцалките и - out.

wasch0
03-03-2010, 17:42
Ако учехте повече или четяхте повече книги и т.н. нямаше да си задавате този въпрос.Това си е чиста психология на жените която гласи, че едно момиче в пубертетска възраст(12-17,18,19) даже и по-голяма търси само мимолетни кратки връзки(говоря глобално) или си падат само по така наречените "газари", обаче идва един период в който всичко това се обръща на 180 градуса.Те започват да търсят сигурнi момчета с по-спокоен характер и с ясни възгледи за своето бъдеще.Така че това си е чиста пубертетска работа, всичко си минава и тези така наречени "газарчета" после си остават самочни или си хващат други лапотии на по 13-16 години а те са над 19, защото немогат да си хванат момиче на тяхната възраст.Това е ;) всичко е до възрастта.Но да не забравяме, че има и изключения.
Не се обиждайте но това е истината. ;-) :::


напълно прав

ro6lio
03-03-2010, 18:50
youdontknowme аз съм момче :D но няма значение ..
ам за този дето вика "имам всичко.." ами браво имал си възможност постигнал си го ... към коя категория бих те сложил ами към "надутите" :)

YouDontKnowMe
03-03-2010, 18:53
youdontknowme аз съм момче :D но няма значение ..
ам за този дето вика "имам всичко.." ами браво имал си възможност постигнал си го ... към коя категория бих те сложил ами към "надутите" :)
Извинявай извинявай :-) Каква съм заспала..

Assshley
03-03-2010, 19:26
Кво толкова й харесваш на характера? Че си играе с хората ли?
Иначе те ще си играят с нея. :)

Аз лично харесвам такива жени. Вземат си необходимото от мъжете, зарязват ги и намират друга плячка. И така. :)
На същото мнение съм.

nasty_f
03-03-2010, 19:59
Не,абсолютно и категорично- НЕ!
И само още едно нещо- тази твоя приятелка,без извинение,от едно изречение ми стана ясно,че е лекомислено,ограничено и жалко същество,не си заслужава да я харесваш!

AllEyesOnME
03-03-2010, 20:09
Всяко нормално, уважаващо себе си момиче ще предпочете един готин, забавен и непредсказуем пич (описан от теб като "гъзар") пред скучен и водещ монотонен живот мухльо! (споменат по-горе като "нормален") Просто това им е в природата.
Както ти няма да избереш пъпчива метълка със странни зъби и още по странен дъх, рошава коса и смешен грим пред красивата мацка (наричана от някой комплексари "кифла", но това е въпрос за отделна тема.)

Ясно е, че темата ти е породена от завист към момчетата които биват харесвани, за това ето го и моят съвет:
Вместо да завиждаш на другите, търси грешките в себе си и прави всичко възможно да ги поправиш! Успех!

ro6lio
03-03-2010, 20:18
Аз не завиждам!Смятам се за специален и единствен!А и имам приятелка...Тази тема я пуснах, защото се дразня от това, че яките,добри момчета(като някой мои приятели),които се държат добре с момичетата ,възпитано и отчтиво не са харесвани а тия другите "идиоти-газари"забиват момичета!Дано да съм бил ясен :? :-D

AllEyesOnME
03-03-2010, 20:25
Повярвай ми, разбрах какво имаш предвид, но явно аз не съм бил достатъчно ясен! Прочети още няколко пъти мнението ми по-горе, прочети и това което ще ти напиша сега:
Жените (в това число и тийнчетата) харесват мъже! Мъже с които да им бъде приятно, не такива които ги обсипват с комплименти и са като послушни кученца. Независимо какво ще ти каже едно момиче, то дълбоко в себе си търси мъжа който ще я накара да настръхне.. мъж който тя не може да контролира! Мъж който е непредвидим! Мъж какъвто трябва да бъдеш и ти ако искаш да бъдеш желан!

kypo
03-03-2010, 20:34
е некви гимназиални пикли може да харесват всякакви, ама ще им дойде акъла и на тях.
аз мога да ти кажа какво харесват жените, щото аз с ученичките немам нищо общо вече, нямаме общи теми и не ги знам кво харесват. та истинските жени харесват леко тайнствени, сериозни мъже, взели живота си в ръце или поне с ясен план какво ще правят в бъдеще, които ще могат да им бъдат опора, с мозък, който сече като бръснач. разни сополи и безидейни типове нагоре след "даскало" не се харчат да ти кажа...

DarknessAngel
03-03-2010, 21:33
По въпроса ти : Част от момичетата са на принцип,че "гъзарите" са по-атрактивни,по-висока цел и като техни половинки ще имат и привилегии. Не мога да обясня точно,не ми е и работа.
Лично мнение : Предпочитам момчета с улегнал характер - да можем да разговаряме на различни теми,да имаме какво да научим един от друг, да има малко от малко повече "акъл" от мен, да има мечти и желание за просперация. Естествено дали има наличност на такива индивиди в днешно време не ми е известно. :lol:

YoUcANNOtiMaGiNe
03-03-2010, 21:46
Интересно ми е защо повечето момичета днес харесват момчетата "газари" ... Е добре какво трябва стана като тия "идиоти" ли за да ме хареса едно момиче? Вие сте Защото повечето момичета в днешно време са такива , и доста от предишните коментари си признаха , че спадат към тая категория :smt021 , аз се радвам , че НЕ съм от тях и мисля , че е много по - яко да си с някое свястно момче , което знаеш , че държи на теб и не би те изоставило просто за кеф както останалите . ;-) А тия ` гъзари ` са просто едни боклуци , поне за мене и те съветвам да не ставаш и ти такъв и да не бъдеш един от многото ( тъпаци и идиоти ) \:D/ , бъди себе си , ако приятелката ти не те оценява , то бъди сигурен , че ще се намери друга , която да те оцени . :-D :-P

whocaress
03-03-2010, 22:01
Всяко нормално, уважаващо себе си момиче ще предпочете един готин, забавен и непредсказуем пич (описан от теб като "гъзар") пред скучен и водещ монотонен живот мухльо! (споменат по-горе като "нормален") Просто това им е в природата.
Както ти няма да избереш пъпчива метълка със странни зъби и още по странен дъх, рошава коса и смешен грим пред красивата мацка (наричана от някой комплексари "кифла", но това е въпрос за отделна тема.)

Ясно е, че темата ти е породена от завист към момчетата които биват харесвани, за това ето го и моят съвет:
Вместо да завиждаш на другите, търси грешките в себе си и прави всичко възможно да ги поправиш! Успех!


това беше най-добрия коментар, който бях чела от доста време насам.. Евала! ;д

ReachlessGirl
03-04-2010, 11:10
Интересно ми е защо повечето момичета ..
.. може повечето да харесват такива, но не са всички .. :? Аз не виждам смисъл в кратките връзки затова си подбирам момчетата ..

п.с. това, че едно момче е готово за сериозна връзка и не е лигав женкар, на който му пука само за оня в гащите не значи, че е скучен .. :?

gret4ety
03-04-2010, 11:41
Газар :P :P

NeENormalen
03-04-2010, 11:45
(не знам да нарека тези типове, които пият , пушат трева) "пропадняци".
ЕЕЕйййй сега ще се обиждаме ли? :P ...
ПТ-виж човече, Бъди такъв какъвто си, не е нужно да се променяш (било то за момиче, приятел или майка и баща) ти си си ти и това е! живееш си твоя живот, дишаш си въздуха, гледаш си кефа, а нещата от живота сами ще те наобиколят. Просто бъди търпелив... Живота дава на всеки го урок, просто трябва време...ще имаш от всичко... ТЪРПЕНИЕ брадъре мой! :smt030 :smt033 :smt044 :smt060 :smt057 :smt059

BlueParadise
03-04-2010, 11:55
Ами времената се менят,хората също,повечето момчета стават лоши и газари и съответно повечето момичета харесват тоя тип хора.. Абе просто казано - времената са такива !

AllEyesOnME
03-04-2010, 17:01
Ами времената се менят,хората също,повечето момчета стават лоши и газари и съответно повечето момичета харесват тоя тип хора.. Абе просто казано - времената са такива !

Не съм съгласен! Още от древни времена това е така! Най-простият пример който мога да ти дам е с животните. - Женските избират мъжки които са силни, с алфа поведение, такива които да защитят семейството! Това търсят и жените.. а да ми обясняваш, че момчетата се променят и стават лоши.. просто ще ти кажа, че грешиш!
И искам да подчертая, че псевдо-гъзарчетата които вие намирате за готини само защото пият, пушат, друсат се и се държат просташки.. са далеч от истината! За да приема някой за готин той трябва да притежава редица качества. Такива които тези "гъзарчета" които вие описахте не познават! И с риск да се повторя с по-горното си мнение: Жените харесват мъже които знаят какво правят.. не такива които пускат тема в тийнпроблем с въпроса защо най-добрата му приятелка не го обича, дали да признае на момичето от съсения клас, че я обича и тайно си мечтае за нея при положение, че дори не се познават или се питат какво да си говорят с момиче когато излязат заедно! Това е реалността! Приемете я!

Alex4o0o
03-04-2010, 18:00
Добре признавам си...и аз харесвам гАзарите...просто лошите момчета имат неустоим чар! :grin:

myNameIsImmortal
03-04-2010, 18:11
ъъ? От кога пушенето и пиенето се води за критерий за момчетата тип "гъзари" ?!
Няма такова нещо..
Това, че повечето момичета предпочитат "гъзарчетата" е друг въпрос.
Много има да се говори по тази тема, но няма никакъв смисъл, щото половината момичета от форума ще кажат, че те не са от тях, и търсят сериозни и мили момчета, но не могат да ги намерят. Другите 30% дори няма да погледнат темата, защото са твърде готини да дават обяснения.
Е остават 20% от тези които са писали и са казали, че предпочитат милите и сериозни момчета :)
Е - сам си прави изводи! :)

Sham
03-04-2010, 18:16
съдържанието и плоската философщина в теми като тази ми докарват главоболие(

blue_ice
03-04-2010, 18:16
нещо средно е най-добре

topeto35
03-04-2010, 18:37
Наистина е така но веднаш едно от така наречените лоши мом4ета се закачаше с мен одарих го много силно и като падна момичетата седяха до него и на мен не ми обръщаха внимание.Ем какво трябва да направя да скоча от блока ли ????

TalasamchoOOD
03-04-2010, 18:56
Добре признавам си...и аз харесвам гАзарите...просто лошите момчета имат неустоим чар! :grin:

Тихо, че сега мухльовците ще те залеят с въпростии как и те да станат такива :D :D :D мълчии си там ...

xPafx
03-04-2010, 18:59
Аз пък си имам мой тип момче-Миро :oops:

vesito13
03-04-2010, 19:35
Защото "добри, мили и възпитани" са добродетели, които най-често се срещат в една дама. :) На мъжете просто не им отива...

Привличат ме силни личности.Не обичам хленчещи и чувствителни момчета.Дори и да не са се разревали пред мен непременно, пак им личи... по обноските, по говора, по погледа... Не обичам да се опитва да се нагоди към мен или да ме впечатли.Не обичам да нямам предизвикателство пред себе си и да знам, че е достатъчно само да се усмихна, за да го накарам да прави каквото поискам.Не обичам да усещам, че е психически по-слаб или че моята компания го прави такъв.Това е мнението, което най-много отговаря на моя начин на мислене :)

sasha_90
03-04-2010, 19:36
Предпочитам нормални момчета и не е защото съм на почти 20 години.Винаги съм била на мнение,че бих се чувствала щастлива със скромно момче,а не някой,който пие,пуши,...

FairyDust
03-05-2010, 17:29
Ммммм ., Пфф.,таакиааа гъзариии да земаат се скрииятт,, Аммм предпочитаммм Неноооормалните.. имаа тръпкаа.. ии гоолямо удоволствииее с тяхх ,, а и са многоо печении... :smt003

xSANYAx
03-05-2010, 17:34
защото момичетата за които имаш впредвид,са кифли.. ако си харесаш някое нормално свясно момиче няма да се питаш такива въпроси :)

Annihilati0N
03-05-2010, 17:37
ъъ? От кога пушенето и пиенето се води за критерий за момчетата тип "гъзари" ?!
Няма такова нещо..
Това, че повечето момичета предпочитат "гъзарчетата" е друг въпрос.
Много има да се говори по тази тема, но няма никакъв смисъл, щото половината момичета от форума ще кажат, че те не са от тях, и търсят сериозни и мили момчета, но не могат да ги намерят. Другите 30% дори няма да погледнат темата, защото са твърде готини да дават обяснения.
Е остават 20% от тези които са писали и са казали, че предпочитат милите и сериозни момчета :)
Е - сам си прави изводи! :)

Мисля, че тя имаше в предвид, че се хвалят с това колко пият и колко джойнтче са изпушили. ;)

Alex4o0o
03-05-2010, 17:48
Ммммм ., Пфф.,таакиааа гъзариии да земаат се скрииятт,, Аммм предпочитаммм Неноооормалните.. имаа тръпкаа.. ии гоолямо удоволствииее с тяхх ,, а и са многоо печении... :smt003

заповядай в лудницата :D :D мъжката част само чака такива будали като тебе :-P

moneycomeme
03-05-2010, 18:28
Какво значи ,,гъзар'' и какво ,,нормален''?Това са страшно относителни понятия.Пак категоризации.Ако питаш конкретно за момичето-то си ти е казало,но не мисля,че е нужно да се правиш на различен от самия себе си само и само да я спечелиш.Момичето е било искрено.

soul1199
03-05-2010, 18:41
Еми има такива хора, които просто не търсят нищо сериозно и това е.Никой не е казал, че даден човек харесва само газари или само "нормални".Начина на държание не е определящ.Поне за мен.така е :) авторе,тва,че тя ти е отговорила по тоя начин не означава,че всички момичета мислим по този начин,аз определено харесвам,някой добър,мил и свестен :)

pussucetka
03-05-2010, 22:02
Интересно ми е защо повечето момичета днес харесват момчетата "газари" .Тоест дето пушат,бият,псуват и се даржат просташки,а не другите добри,мили и възпитани момчета..Питах една приятелка по тоя въпрос и тя каза: "Живота е пред мен рано ми е за добро момче ,с което да се задържа предпочитам по разпуснатите които не са сериозни..."И така тя си играе с доста момчета,които 2-3 месеца след това зарязва и така...а иначе мн ми харесва като характер.. Е добре какво трябва стана като тия "идоти" ли за да ме хареса едно момиче? :shock:
Вие сте :)

Еми гледай сега .. Всеки човек е различен .. Явно тя иска само да си играе .. Но някой ден ще се опари с огъняя .. :? .. Аз например не харесвам гъзарите .. а точно обратното .. възпитаните и мили момчета .. които знаят за какво са на този свят .. а не като тази твоя приятелка, която е доста тъпа . :wink:

ChessLAB
03-05-2010, 22:21
НЕнормален.
Нормалните са скучни и ...еднакви,а гъзарчетата са тъпи идиоти,които не заслужават внимание.

С промити и празни глави, бъди този който си ако не те харесва заради това което си значи нямате бъдеще заедно, но ако мислиш че си заслужава боти се за нея но не се прави на нещо което не си !

vanesa0pld
03-05-2010, 22:34
А защо мислиш 4е трябва да се променяш заради нея ?Тогава няма да хареса теб,а този на които се правиш и какво постояно ще играеш цирк :? За всеки влак си има пътници,някое моми4е ще те хареса такъв какъвто си.

ShinBG
03-05-2010, 23:07
Братле зарежи не се променяй само за да се харесаш на някой така тъпчеш себе си и нищо хубаво няма да видиш.

П.С. Баси като чуя ГАЗАРИ и сеедно имам глисти, гадни натегачи мислищи ,че са повече от другите ,а на края стават п*дали ! ! ! :D :o

Fo7y
03-06-2010, 08:46
Ле леее :D :grin: