PDA

View Full Version : За щастието... в мен



MetalZone
03-03-2010, 12:20
Благодаря на всички, които ще прочетат темата!

Добро утро, добър ден, добър вечер... абе здраво на все! Изписаните редове не са тъжни, не са депресарски и не пораждат сълзи. Няма да говоря за душевна болка и тъга. Всъщност може и да говоря... не се знай, знай ли се. Искам да споделя какво притежавам... какво ми дава сили всеки ден и какво прави усмивката на лицето ми адски широка, но и ме кара да плача... от щастие. Без това нещо аз бях едно депресирано детенце и бях затънал в глупости, ама това е друга песен... и както повечето от този раздел си мислех, че живота е... нищо, но не е. Ми този човек, това... божество ми показа светлата страна на нещата и ме промени изцяло. И до ден днешен... след 11 месеца и 24 дни аз не мога да си обясня как е възможно да има такова нежно същество с такова сърце? Форумни другари, тя е разкошна, прелестна, красива, тя е като кукличка, като малко човече с огромна усмивка. Туптящото нещо вътре в мен е тъй чувствително, тъй любящо и тъй необятно... благодарение на това малко човече. Това момиче е една огромна духовна сила за мен и всеки ден ми показва как сразява всички злини по пътя си. Когато легна вечер, гледам тавана и мисля за нея. Заспивам много време след като съм легнал. А когато заспя я виждам там в химерата… там в безкрайността. След като се събудя в главата ми кънти нейното име. Веднага щом отворя очи образът й ми изплува в главата. Бутам деня с нея, а след това е до мен и се чувствам... на безопастност и радостен. не спирам да мисля за нея и да искам не мога да спра. Обсебила ме е изцяло. И да искам не мога да я забравя, не мога да спра да я желая и не мога да престана да я обичам. Тя управлява всичко в мен. Тя е моята господарка а аз нейния роб. Не спира да ме бичува с любовните си камшици. Тя ми е всичко!! Поставям я пред всяко нещо и я ценя ужасно много! Не си я представям да я нараня… никога не бих го направил! Тя ме измъкна от бездната в която бях затънал. Тя ми вдъхна живот. Как да й се отблагодаря? Да извадя сърцето си и да й го поднеса в шепи? Да сложа душата си в хубава кутийка и да й я подаря? Да й дам вече мъртвото си тяло? Или просто да продължа да я обичам все така безумно много? Аз направих последното. Докато пиша… мисля затова колко много ме цени, колко много ме обича и какво означавам за нея. С риск да се повторя - тя е ПЕРФЕКТНА. Оставяме без думи всеки божи ден. Караме да плача от щастие... никога преди не съм плакал... НИКОГА. Тя ме разтапя. Всичките ми любими метъл групи на едно място да ги видя... няма да се зарадвам толкова много. В момента нямам търпение да я прегърна и да усетя как сърцето и как това магично нещо тупти близо до моите гърди. Всеки ден мисля как ще я приютя на сигурно в обятията си. Как ще отпивам от жарките й устни. Копнежа в мен расте с всяка минута. С всяка стотна! Никога преди не съм бил обичан и не съм се чувствал така. Никога преди не съм се влюбвал и не съм бил подвластен толкова много на някого. Не съм се доверявал на никого освен на нея. Затова време съм бил винаги нежен. Не съм казал една думичка на криво... една думичка!! Никога не сме се карали. Никога не сме си били сърдити. Напротив... всичко сразяваме с усмивки и обич. По дяволите... мамка му... толкова е хубаво да бъдеш обичан и да обичаш истински. Твърди се, че любовта не може да се опише, че чувството да бъдеш обичан не може да се изрази с думи. Всъщност, когато си отвориш душата и сърцето подходящите слова сами излизат от устните ти. Те се леят срещу човека, когато обичаш и нищо друго няма значение. И когато половинката ти отговори със същите чувства то ти ставаш съвсем друг човек. Всичко в теб коренно се променя и се разтапяш в магията на обичта. Тя ти дава сили да продължиш във всички трудни моменти, които срещаш по-пътя си. Вдъхва ти борба за живот. Изпълва те с положителна енергия и приятна топлинка. Сърцето ти почва да подскача игриво и ти дишаш по-учестено. Любовта те кара да рониш сълзи от радост, че си намерил човек, който споделя твоята емоция. Карате и да трепериш от тревога, когато този човек не е до теб. Да мислиш постоянно за него и затова как е, какво прави, дали се чувства добре. Шептиш името му всяка вечер благодарение на това могъщо чудо. Любов има!!! Аз съм момче и ще го твърдя това винаги!!! Не спирайте да търсите любовта! Обичайте се!

Пухче, обичам те!!! :smt007

cherinka
03-03-2010, 12:22
И аз те обичам, пухче. :-)

HappyBoo
03-03-2010, 12:24
Прекрасни думи. Евала за написаното. Желая ви много любов,въпреки, че като гледам не липсва. :)

stern
03-03-2010, 12:31
направо ме разплака с това твое съобщение...да сте много щасливи двамата и да се обичате! де и човека, които аз много обичам, да можеше да каже поне една добра дума за мен, но не може..за него все ще си остана един злетак, колкото ли внаги да съм до него и да му давам цялата си любов...той тва никога няма да го разбере, като тебе и най-вече да го оцени...
:(

NqkfaNikakva21
03-03-2010, 12:46
Прекрасни думи. Евала за написаното. Желая ви много любов,въпреки, че като гледам не липсва. :)

ivcheto0o
03-03-2010, 12:54
Наистина наи-после нещо положително.
Пожелавам ви още мнооого щастие и любов :)

DevilWish
03-03-2010, 12:59
Направо настръхнах :-) Желая ви много любов :-) И на всички останали във форума де.Айде дано и аз да имам късмета новият ми приятел да говори така за мен след време :-)

ShineDownnn
03-03-2010, 13:18
Прекрасни думи. Евала за написаното. Желая ви много любов,въпреки, че като гледам не липсва. :)

Take_That
03-03-2010, 14:05
Невероятно ..... Обичайте се все така.... :-)

pisety000
03-03-2010, 14:55
Просто страхотни думи.Шапка му свалям на момчето.. евала.. Пожелавам ви страшно много щастие,любов ,мн усмивки и да продължите да се обичате и за в бъдеще толкова много :)

ef4etyYy
03-03-2010, 14:58
Направо настръхнах :-) Желая ви много любов :-) И на всички останали във форума де.Айде дано и аз да имам късмета новият ми приятел да говори така за мен след време :-) искрено ти го пожелавам, заслужаваш го...
за автора браво, много се радвам за вас, продължавайте да се обичате все така силно и не се разделяйте, каквото и да става! :smt007 :smt007

това е истината, любов и щастие има, стига само да ги потърсиш и да им позволиш да се доближат до теб, да позволиш на себе си да ги изживееш... :smt007

Snickers
03-03-2010, 14:59
Човече, разплака ме, ама аз съм си ревла, де. :Д
Иначе браво за прекрасните думи, явно приятелката ти е късметлийка. Обич/Любов желая!

MetalZone
03-03-2010, 15:04
Винаги е хубаво да прочетеш красиви думи! От сърце благодаря за пожеланията! Желая ви същото и на вас! ^^

psych0
03-03-2010, 15:06
Прекрасни думи. Евала за написаното. Желая ви много любов,въпреки, че като гледам не липсва. :)

hug4i
03-03-2010, 16:56
:-) Преди всичко ще ти кажа 1 голямо "ОБИЧАМ ТЕ!!!!" ...мдаа,наистина съм голяма късметлийка,след като имам теб! Благодаря ти за всичко,което си направил за мен,за това,че беше до мен в трудни моменти,че ме подкрепяш във всичко,че ме караш да се чувствам най-щастливото момиче на този свят!!! Знай,че винаги ще те лодкрепям и ще ти давам всичко!! Раздавам ти се на 100% ...мнеее на 101% ^^ Не знам,дали някой някога те е обичал или ще те обича толкова силно...много се съмнявам.
Ти си повече от перфектен..дори това звучи твърде слабо!Както като характер,така и визия! (тази усмивка...човек убивам да я гледам цял ден! ) Ти ми даваш наистина много! Ти ми вдъхваш сили да се справям с трудностите! Каквото и да стане... колко и да ме нараниш без да искаш—никога не си го правил и знам че няма да го направиш)... пак ще бъда с теб и няма да се разделим! Никога няма да ти се разсърдя..1-во защото няма да ми дадеш повод,за да го направя и 2-ро защото просто не мога!! Обожавам това огромно сърце,което бие в теб!
Обичам те,мъник!!!! :smt007 :-)

nymphadora
03-03-2010, 17:02
Повече такива теми да има!
Успех и занапред :)

SpOrTs_GiRl
03-03-2010, 17:46
Знам какво изпитваш. :)
Дано да е вечно!