PDA

View Full Version : Не знам какво да правяя :((((((



sexyzai4e
03-03-2010, 12:56
Значи проблема ми е следния :): от два месеца съм в нов клас и много харесвам един мой съученик...знам че и той ме харесва,но др момичета от класа го ревнуват и не му дават да припарва до мен.Щом се доближи идва някоя от тях и почна уж да го прегръща и да му казва колко го обича! Наскоро бяхме на един купон с него и той цяла вече ми пускаше тайно ръце..няколко пъти се опитахме да се усамотим,но все идваше някоя от тях.Накрая той се опита да ме целуне а аз знаех че ще дойдат (както и стана) и се дръпнах.Той явно ми се е обидил и вече не общува с мен.... :( даже не ми казва здравей в клас а аз умирам за него...Някакви идеи как да си го върна? Няколко пъти се опитах да говоря с него,но ме отрязва с предтекст че има работа сега или неговите приятелки не му дават :?

HappyBoo
03-03-2010, 13:00
Защо си се дръпнала? Кво ако ви видят? Нормално е да се е обидил след като си го одрязала така. Пробвай да говориш с него, докато не те изслуша но без да ставаш нахална. Ако толкова все ти бяга му пиши в скайп това което каза на нас. :)

DevilWish
03-03-2010, 13:00
Остави го.Нима искаш такъв, на който живота му е контролиран от стадо ревниви кучки?Не му тичай зад дупето ;)

ivcheto0o
03-03-2010, 13:20
Кото си се дръпнала си е помислил,4е не изпитваш същото.Поговорете,друг на4ин няма или ти отиди и го целуни без да ти пука коя какво щяла да каже :)

veri313131
03-03-2010, 13:49
Поговорете друг начин няма.Той сега си мисли,че нямаш чувства към него.Успех!

Take_That
03-03-2010, 14:00
Поговорете друг начин няма.Той сега си мисли,че нямаш чувства към него.Успех!

Подкрепям :)

ef4etyYy
03-03-2010, 14:40
Кото си се дръпнала си е помислил,4е не изпитваш същото.Поговорете,друг на4ин няма или ти отиди и го целуни без да ти пука коя какво щяла да каже :)

justwondering
03-03-2010, 16:26
Той се опита да те целуне, твой ред е.
Отиди и го целуни пред тях. Нека умрат от яд!

SpOrTs_GiRl
03-03-2010, 16:34
Найстина - защо му се дръпна?! ... Какво ти пука, че тая или оная ревнувала .... Момчето си е твое - нали и двамата се харесвате .. И на него не би трябвало да му пука особено, че на "Пенка" от класа не й се нравело .. Ай сиктир, бе ........

bloody04
03-03-2010, 16:52
дам.. и аз съм напълно съгласна с ivcheto0o
особено за последното :-) :D

Sh@d0w
03-04-2010, 13:00
Държи се като дете,не си му дала целувка и веднага се цупи...ако изпитва нещо към теб надали щеше да се откаже толкова лесно от теб немислиш ли?

sexyzai4e
03-04-2010, 13:15
Държи се като дете,не си му дала целувка и веднага се цупи...ако изпитва нещо към теб надали щеше да се откаже толкова лесно от теб немислиш ли?
най вероятно,защото днеска като се опитах да му обесня защо съм се одръпнала и че причината не е в това че не го харесвам, първо се направи на ударен и каза че бил пиян,а после явно е разказал на приятелките си и ми смееха и подмятаха някакви шегички цял ден... Но сама съм си виновна...

yamaha436
03-04-2010, 13:22
Ебати и аз искам така да идват и да ме прегръщат ама има само 1хубава от нашия клас ... :D

SkiCatA
03-04-2010, 15:29
Остави го.Нима искаш такъв, на който живота му е контролиран от стадо ревниви кучки?Не му тичай зад дупето ;) -- Кратко ясно и точно си го казал/а. 8-) 8-) 8-)

FromAutumToAshes
03-04-2010, 15:35
Кифленски истории...

Първото което е има много лесен начин да ги разкараш тия, съответно да ги разкараТЕ ако го искате и двамата ;)
И второто кво ти пука, че са щели да дойдат целуни го, сран ли те е ? Леле.. Е заради такива неоринтирани като тебе страдат хората оО Не конкретизирам за пола ти ;) Това да си неориентиран е човешко качество, не само на един от двата пола. Със здраве ;)

wasch0
03-04-2010, 15:40
Кото си се дръпнала си е помислил,4е не изпитваш същото.Поговорете,друг на4ин няма или ти отиди и го целуни без да ти пука коя какво щяла да каже :)

soul1199
03-04-2010, 16:58
напиши му бележка,че ще го чакаш след дск някъде и че не приемаш отказ,дай му бележката и той като я прочете ще отиде на тва място,според мен той е решил,чe не го харесваш и за тва се държи така с теб,абе чудя се,как може да ти пука,дали някоя ще отиде при него или някви такива,аз ако съм пред всички ще го целуна и няма да ми пука 8)

egois74e
03-04-2010, 17:43
мн идеи ми минаха през ума, но когато прочетах следната част от последния ти пост се чудя какво мислиш още:

а после явно е разказал на приятелките си и ми смееха и подмятаха някакви шегички цял ден... Но сама съм си виновна....

Не ти ли е ясно колко държи на теб щом те прави за смях.. или просто е с лапешки акъл и 'не приема откази' и е решил, че трябва да се гаври с теб... хубаво си помисли {}{}