PDA

View Full Version : Как да постъпя??



lovetherain
03-03-2010, 13:52
Здравейте,преди няколко дни една приятелка (добра приятелка) ме запозна с едно момче,а преди това тя ми беше казала,че много го харесва.От няколко дни вече си пиша с момчето дори веднъж ме попита дали искам да излезем и аз отказах разбира се не искам приятелката ми да си помисли,че искам да и го взема или нещо подобно.Попитах го какво мисли за пр-ката ми и той каза че тя не му харесвала и непрекъснато пита кога ще излезем,искаш ли да излезем и прочее.Как да постъпя? :-#

Pustinqchka
03-03-2010, 13:55
Поговори с приятелката си първо, кажи й какво ти е казал и тя ще ти каже дали ще й бъде неприятно да излезеш с него или не.

veri313131
03-03-2010, 13:59
Поговори с приятелката си първо, кажи й какво ти е казал и тя ще ти каже дали ще й бъде неприятно да излезеш с него или не.

s7ank0
03-03-2010, 15:00
Поговори с приятелката си първо, кажи й какво ти е казал и тя ще ти каже дали ще й бъде неприятно да излезеш с него или не. eстествено че приятелката и ше и каже че няма проблем но всъщност отвътре ше и е мн гадно....но като се замисля не се сещам за друг вариант :?

tedytyy
03-03-2010, 15:20
Поговори с приятелката ти, за да е наясно как стоят нещата. Според мен не е удачно да излизаш с него, но ако момчето ти допада, се опитай да и го обесниш. Ако ти е истинска приятелка ще те разбере. Но въпреки всичко, смятам че просто трябва да се отдръпнеш от него.

NeENormalen
03-03-2010, 17:20
Постъпи както сърцето те съветва, а то те съветва - НЕ БЪРЗАЙ,
кажи на приятелката ти, че си пишете и й вметни в разговора, че е искал да излете и ти си отказала!!!(заради нея) кажи й също, че започваш да го харесваш по някакъв начин и да действа тя! Кво се офлянква, да говори с него, той да каже иска теб, ти каже твоя приятелка земе него и тъй :) :o :o :o

Paramour
04-07-2010, 18:32
Поговори с приятелката си! :) :)

nIkEnCeTy_bE
04-07-2010, 18:36
Защо ли така прави твойта приятелка? Според мен те използва. Може да е искала да провети, колко държиш на нея. Това е глупаво. Защо ще те запознава с него, като тя го харесва. Според мен не си заслужава да и вярваш. Ако харесваш момчето, опитайте. :)

dark40
04-07-2010, 19:13
Вече и за най-малкото се допитвате във този форум. Нямате ли си глава на раменете ?

kalaa2
04-08-2010, 20:36
pogovori s priqatelkata si i tqa 6ti kaje dali 6te i e priqatno

dewadwda
04-09-2010, 02:45
Направи си застраховка "ЖИВОТ"