PDA

View Full Version : мазна и белеща се кожа



ivan141
03-03-2010, 15:39
Здравеите имам голям проблем кожата ми е супер мазна и се бели. Примерно като се изкапя кожата ми се опава толкова се стяга че немога да си кажа името и почва да се бели след половин час вече се е омазнила и пак се бели като я намажа с крем се оправя ама нали ми е мазна кожата и гледам да не го правя мисля за мазната кожа да използвам хума да почна да си правя маски ,може ли да се далжи беленето от мазната кожа и какво щте кажете за маските от хума. мерси за помоща предварително и говоря за лицето

zoreto
03-03-2010, 15:42
Ползвала съм хума ,но тя изсушава и от това става беленето.Ако примерно след моене с хума си сложи някакъв крем за лице хидратиращ най-добре мисля,че няма да имаш проблеми,НО не забравяй ,че никак не е полезно кожата на лицето да е мазна ,нито е естетически красиво.Опитай с крема след хумата дано се получи :)

misskapriss
03-04-2010, 19:47
Най-добре е да отидеш на дерматолог,той ще ти каже какво ти е и евентуално ще ти изпише нещо :)

batkodoki
03-04-2010, 23:16
Здравеите имам голям проблем кожата ми е супер мазна и се бели. Примерно като се изкапя кожата ми се опава толкова се стяга че немога да си кажа името и почва да се бели след половин час вече се е омазнила и пак се бели като я намажа с крем се оправя ама нали ми е мазна кожата и гледам да не го правя мисля за мазната кожа да използвам хума да почна да си правя маски ,може ли да се далжи беленето от мазната кожа и какво щте кажете за маските от хума. мерси за помоща предварително и говоря за лицето

а да беше указала и ВЪЗРАСТ - вероятно щяха да се намерят готови да помогнат!