PDA

View Full Version : Промяна в нея...



fenastz
03-03-2010, 16:01
Преди около два месеца се запознах с едно красиво момиче. Тя имаше връзка с друг от около година. С нея проведох няколко разговора, хареса ми като характер. Момичето наскоро прекрати връзката си. По принцип беше по-тих тип човек, но след като скъса с бившия се промени - бълва пълни простотии, слага се на почти всички момчета, а момчета в даскало - колкото искаш. С една дума се превърна точно в типа момиче, който не ми харесва.

Временно явление ли е това ? Струва ли си да се занимавам с нея ?

DoctorMouse
03-03-2010, 16:10
дали е временно : да
за колоко време ... неизвестно ... може да продължи и след пубертета :D
дали си заслужава ... зависи ... аз по принцип търся някфи сериозни връзки ... а това че тя са слага на сички момчета .... хич не е за занимаване ... няма смисъл да си тровиш живота със месеци само защото ти е харесала при първите 1-2 разговора.... намери нещо по значимо за теб :)

NeENormalen
03-03-2010, 16:17
Преди около два месеца се запознах с едно красиво момиче. Тя имаше връзка с друг от около година. С нея проведох няколко разговора, хареса ми като характер. Момичето наскоро прекрати връзката си. По принцип беше по-тих тип човек, но след като скъса с бившия се промени - бълва пълни простотии, слага се на почти всички момчета, а момчета в даскало - колкото искаш. С една дума се превърна точно в типа момиче, който не ми харесва.

Временно явление ли е това ? Струва ли си да се занимавам с нея ?
ПОСТОЯННО ЧОВЕЧЕ... няма да се оправи поне до 25-30 годишна възраст... това са така наречените к***и които ходят при "мъжаги" с мерцедеси и бмв-та и т.н. ... намери си свястна, ако не - търси там където най-малко очакваш да намериш( [-o< при грозните) все пак времето минава и човек се разхубавява :) или прави като мен... изчакай - тя сама ще те намери, а ти ходи при тези които си играят с мъжете и ги тъпчи докато не намериш своята полувинка \:D/ \:D/

bloody04
03-03-2010, 16:21
мм.. да би трябвало да е временно.. докато е обвързан всеки човек се държи различно.. и после изведнаъж разпуска когато всичко свърши.. мм защо направо не я питаш какво става с нея :) или пък направо я забрави.. :? може би и е такъв характера..

sladur4etyYy
03-03-2010, 16:22
супер много преувеличавате. момичето е имало много дълга връзка, не знам по какви причини тя е свършила, но е нормално сега да търси разнообразие. състоянието е временно и изобщо не означава, че девойката вече е ''развалена''. като се намери следващо момче, по което да хлътне така силно, както по предишния си, пак ще си стане каквато е била преди. а защо това ново момче да е бъдеш ти? ;]

SpOrTs_GiRl
03-03-2010, 16:28
Подкрепям мнението на DoctorMouse и мясля, че няма какво да допълня.

pads
03-03-2010, 18:14
определено..

LadyDi
03-03-2010, 18:16
А този, с когото е ходила, от същото училище ли е?
Имаш ли представа защо са се разделили?

На мен това ми прилича на защитна реакция на зарязано момиче - бившия, виж ме колко съм интересна, мога да имам всеки...

Разбира се, възможно е и да греша.

YouDontKnowMe
03-03-2010, 18:18
А този, с когото е ходила, от същото училище ли е?
Имаш ли представа защо са се разделили?

На мен това ми прилича на защитна реакция на зарязано момиче - бившия, виж ме колко съм интересна, мога да имам всеки...

Разбира се, възможно е и да греша.
А може и момчето да преувеличава, защото не е дотърчала специално при него. Поне според мен .

valdesbg
03-03-2010, 18:29
Марина се изрази доста точно. Ако преувеличаваше автора щяхте да го забележите всички.

fenastz
03-03-2010, 19:50
А този, с когото е ходила, от същото училище ли е?
Имаш ли представа защо са се разделили?

На мен това ми прилича на защитна реакция на зарязано момиче - бившия, виж ме колко съм интересна, мога да имам всеки...

Разбира се, възможно е и да греша.

Да, от същото училище е.
Не, не знам, но общи приятели ми казват, че той се е държал отвратително с нея (не знам доколко е вярно).

XTREMEFREERIDE
03-03-2010, 20:00
супер много преувеличавате. момичето е имало много дълга връзка, не знам по какви причини тя е свършила, но е нормално сега да търси разнообразие. състоянието е временно и изобщо не означава, че девойката вече е ''развалена''. като се намери следващо момче, по което да хлътне така силно, както по предишния си, пак ще си стане каквато е била преди. а защо това ново момче да е бъдеш ти? ;]

LadyDi
03-03-2010, 20:47
А този, с когото е ходила, от същото училище ли е?
Имаш ли представа защо са се разделили?

На мен това ми прилича на защитна реакция на зарязано момиче - бившия, виж ме колко съм интересна, мога да имам всеки...

Разбира се, възможно е и да греша.

Да, от същото училище е.
Не, не знам, но общи приятели ми казват, че той се е държал отвратително с нея (не знам доколко е вярно).
Ами, разбери, ако имаш възможност. Но и аз мисля, че е временно състояние, без значение какви са причините. Хората не се променят ей-така, с едно щракване на пръсти... Има някаква причина да се държи така. Най-логичната беше, че е зарязана. Но може и да е друго. Може наистина да иска разнообразие... или нещо друго, знам ли :)
Но не се отказвай толкова бързо от нея.

nymphadora
03-04-2010, 08:06
дори и да е защитна реакция е постъпила глупаво.. :?
няма да е зле някоъ да и отвори очите

FromAutumToAshes
03-04-2010, 09:30
А този, с когото е ходила, от същото училище ли е?
Имаш ли представа защо са се разделили?

На мен това ми прилича на защитна реакция на зарязано момиче - бившия, виж ме колко съм интересна, мога да имам всеки...

Разбира се, възможно е и да греша.


(nod)

soul1199
03-04-2010, 18:54
Преди около два месеца се запознах с едно красиво момиче. Тя имаше връзка с друг от около година. С нея проведох няколко разговора, хареса ми като характер. Момичето наскоро прекрати връзката си. По принцип беше по-тих тип човек, но след като скъса с бившия се промени - бълва пълни простотии, слага се на почти всички момчета, а момчета в даскало - колкото искаш. С една дума се превърна точно в типа момиче, който не ми харесва.

Временно явление ли е това ? Струва ли си да се занимавам с нея ?защо не й кажеш,че преди ти е харесвала повече,според мен тя не знае,какво иска или пък бившия й много я е наранил и тя се опитва да го превъзмогне по най-лошия начин

fenastz
03-04-2010, 20:50
Преди около два месеца се запознах с едно красиво момиче. Тя имаше връзка с друг от около година. С нея проведох няколко разговора, хареса ми като характер. Момичето наскоро прекрати връзката си. По принцип беше по-тих тип човек, но след като скъса с бившия се промени - бълва пълни простотии, слага се на почти всички момчета, а момчета в даскало - колкото искаш. С една дума се превърна точно в типа момиче, който не ми харесва.

Временно явление ли е това ? Струва ли си да се занимавам с нея ?защо не й кажеш,че преди ти е харесвала повече,според мен тя не знае,какво иска или пък бившия й много я е наранил и тя се опитва да го превъзмогне по най-лошия начин

Ами, хм, не сме толкова близки иначе бих поговорил на тази тема с нея...

myNameIsImmortal
03-04-2010, 21:02
Преди около два месеца се запознах с едно красиво момиче. Тя имаше връзка с друг от около година. С нея проведох няколко разговора, хареса ми като характер. Момичето наскоро прекрати връзката си. По принцип беше по-тих тип човек, но след като скъса с бившия се промени - бълва пълни простотии, слага се на почти всички момчета, а момчета в даскало - колкото искаш. С една дума се превърна точно в типа момиче, който не ми харесва.

Временно явление ли е това ? Струва ли си да се занимавам с нея ?защо не й кажеш,че преди ти е харесвала повече,според мен тя не знае,какво иска или пък бившия й много я е наранил и тя се опитва да го превъзмогне по най-лошия начин

Ами, хм, не сме толкова близки иначе бих поговорил на тази тема с нея...


ти си й 1вия по нейно желание, а не можете да поговорите на тази тема...
Смятайййййййй..
Въпреки всичкo, се пробвай да поговориш с нея, за да изясните какво е станало, та се е променила толкова много.. :-o

fenastz
03-06-2010, 16:14
Благодаря на всички, които се отзоваха, и ми стискайте палци утре :-D

ReachlessGirl
03-06-2010, 16:20
мм периода след раздяла повечето го превръщат точно в такъв тип поведение .. важното е да не остане така както е сега .. :-o

Изчакай я ..