PDA

View Full Version : Как да се справя



Apricote
03-03-2010, 16:35
Това не е точно проблем а някакво странно чувство.. Преди месец и половина се запознах с едно момче. С него сме в една компания от приятели :) Още като се запознахме разбрах, че ме харесва непрекъснато ме гледаше и ми се усмихваше, гледаше все да ме заговори , а и негови приятели са ми казвали, че непрекъснато e говорил за мен , в скайп няма ден, в който да не ми пише :) Но в началото аз не изпитвах нищо към него В продължение на една седмица постоянно излизах и се срещахме постоянно си говорихме и пишехме :) Опознах го започнах да го харесвам и наистина да изпитвам нещо към него И така в продължение на 2-3 седмици.От едно училище сме и двамата. Той е с 1 година по малак от мен .Скоро вече наистина много му личеше че ме харесва и от неговия клас всички бяха разбрали Обаче аз се водя малко така като по "известните" в училище и непрекъснато всички му натякваха, че няма никакъв шанс с мен И всичко това продължи още два дни .. След това спря да се занимава с мен не си говорихме дори Само си пишем по скайп сега Обаче толкова много го харесвам .. Като не го виждам дори 1 ден както е днес и сякаш денят ми не е минал .. когато го видя ми става толкова хубаво и ми се иска да не свършва никога този момент Направо съм обсебена от него вече .. Всеки ден мисля за него и немога да спра .. Аз си мисля, че вече съм му омръзнала или пак се е отказал всички като му натякват, че няма да се получи нищо Никой не знае, че и аз го харесвам само аз си знам, а ако кажа ще ми се подиграват Всички си мислят, че го възприемам просто като приятел
Как да върна отново вниманието му ? :( И някога били ли сте толкова обсебени как се справяте с това :-o

П.п Стана много дълга история обаче вече месец крия това и няма с кой да споделя точно защото ще ми се подиграват и реших просто да споделя всичко тук Извинявам се за провописните малко бързам :)

w0sh
03-03-2010, 16:36
А ти какво чакаш да се случи ?

SpOrTs_GiRl
03-03-2010, 16:41
Айде пак "другите" .. А бе ей .. тези отношения са си само ПОМЕЖДУ ВИ .. Няма значение какво казват другите за вас - дали щяло се получи, дали няма ..
Говорете открито само двамата и се изяснете....

xkorem
03-03-2010, 16:42
Аз: искаш ли да излезем на кафе?
той: ако каже да
> излизате и почвате да си говорите,какво е правил днес той и така нататък..
така той ще разбере че имаш чувства към него..
опитай,може и да се получи :?

bloody04
03-03-2010, 16:48
да.. просто говори с него.. питай го дали те избягва.. и изобщо не трябва да ти пука от хорското мнение :? :)

HappyBoo
03-03-2010, 17:01
Така ще е, като се водите по акълите на другите..
той те е 'заебал' щото другите му казали, че няма смисъл
ти не искаш да му признаеш квото чувстваш щото другите ще ти се подиграват..
Не разбрахте,че когато става дума за чувства другите нямат никва роля в живота ви.
Какво можеш да направиш ли? ГОВОРИ с него. За тва са ви устите. ; )

lubomirky
03-03-2010, 18:28
Така ще е, като се водите по акълите на другите..
той те е 'заебал' щото другите му казали, че няма смисъл
ти не искаш да му признаеш квото чувстваш щото другите ще ти се подиграват..
Не разбрахте,че когато става дума за чувства другите нямат никва роля в живота ви.
Какво можеш да направиш ли? ГОВОРИ с него. За тва са ви устите. ; )

+1

Hopegiver
03-03-2010, 19:43
малее да не ти се подиграват...че тук във форума все 1 не може да ти се подиграват....
както казват останалите - ако не говориш , няма да бъдеш разбрана...
така, че говори с момчето... пък ще видиш какво ще стане натам и ще се справиш с полужението някак...

Take_That
03-03-2010, 20:47
Все на другите обръщате внимание, какво щели да кажат, какво щели да помислят. Вие за хората ли живеете? Поговори с момчето и му сподели чувствата си :)

BlueParadise
03-04-2010, 11:44
Когато някой като теб каже "другите" ми става смешно,а пак тва за "извистните" още повече ... :lol: :lol: .. относно проблема ти..та този проблем има толкова просто решение и ти самата го знаеш .. все още те харесва,просто е видял,че не му отвръщаш и е спрял да прави опити...дори и само до му подскажеш с нещо пак ще се върне неговия интерес... но най-добре му кажи просто и ясно - ХАРЕСВАМ ТЕ ! Това е абсолютно най-най-лесното което ТИ можеш да направиш .. :)

gret4ety
03-04-2010, 11:50
БЕ ти бебе ли си бе човек :shock: :shock: Ебахси лапешките изказвания :shock: :shock: :shock:
много му личеше че ме харесва и от неговия клас всички бяха разбрали Обаче аз се водя малко така като по "известните" в училище

нищо Никой не знае, че и аз го харесвам само аз си знам, а ако кажа ще ми се подиграват

Вари му кажи че го харесваш кфо толкова ... :x

NeENormalen
03-04-2010, 12:00
Дрън, Дрън... Абе ей момиче, заеби си репутацията като "по-известна", щот го харесваш рискувай всичко!!! кайи му по скайп ли там нз как ще му кажеш, но му кажи че имаш чувства към него!!! ОБИЧАЙТЕ СЕ!!!

peshost
03-04-2010, 18:01
Е затва се провалят връзки или изобщо не потръгват. Сърдете се на себе си. :)

Melanie
03-04-2010, 18:06
Ако заради другите вече не ти обруща внимание, ясна колко се е интересувал от теб.. :(

soul1199
03-04-2010, 18:51
Научи се да слагаш точки,кви са тия изречения,по средата да имаш главна буква. :shock: Та ся по темата:според мен се опитай да се сближиш отново с него,покани го на кафе,покажи му,че изпитваш нещо повече,закачай го и т.н. :)