PDA

View Full Version : Мисля,че имам булимия..



herassmant
03-03-2010, 16:42
Здравейте!
Бих искала да ми дадете съвет.Значи положението ми е такова.. Мисля си,че имам булимия.. Винаги съм обичала шоколада и сладките неща.. като по-малка бях пухкава(но не дебела) и след това си станах нормална уж.. смисъл всички ми казват така,че съм идеални килограми, 165см на 48 кг съм,преди месец бях 165 на 54-55,обаче се депресирвам постоянно за най-малкото нещо,мога от нищото да зарева,срам ме е понякога да говоря с хората,защото си мисля,че съм прасе и постоянно се тъпча със сладки неща,след това съжалявам и повръщам всичко,обаче повръщам 3-4 пъти на седмица,все пак се контролирам донякъде,изхвърлям храната в нас,за да няма... Какво да направя? Понякога много се измъчвам и рева с часове ... и никога не се чувствамдобре,винаги си мисля,че всеки,който ме погледне се отвръщава от мене,защото съм дебела.. и мразя и да излизам навън.Искам да спре това нещо.

zoreto
03-03-2010, 16:48
спи да се комплексираш и се захвани с нещо,от което наистина ще имаш полза- СПОРТ :)

amk933
03-03-2010, 20:42
Съвсем сериозно го казвам - ПСИХИАТЪР!

По-добре сега. След като успяваш да осъзнаеш като проблем, не би трябвало да се притесняваш да потърсиш помощ от специалист. Отивай на такъв и по-добре сега, докато още не си станала скелет и не ти се е превърнало слабеенето в тотална мания.

Успех. :)

ChessLAB
03-04-2010, 03:38
Е психиатъра е вариант но от последните които ти остават ако не успееш да се справиш с проблема (((= пред който стоиш може да пробваш да хапваш по малко сладко да се храниш здравословно плодове в тях има достатъчно глюкоза за организма и мозъкът зеленчуци и нещо не до там калорично, излез разходи се в парка потичай спри почини си после пак потичай ще видиш как ще те гледат с интерес мъжете. Поговори с приятели сподели на тях какво те мъчи ще видиш че ще те подкрепят и ще видиш че те харесват. Не си внушавай подобни неща че си дебела не се вкарвай в подобни коловози, разбирания и идеали за телосложение (((= А относно психотерапевта тъйкато не мисля че имаш нужда от медикаменти (= няма нищо лошо да се консултираш много спортисти, професионалисти и обикновенни хора се консултират с тях всички сме човешки същества и няма нищо срамно както казаха вече в това и в емоциите които изпитваме :)) Не сме богове а прото хора (((: Лек и спокоен ден от мен :) дано съм бил от полза :)

ImmortalSportFreak
03-04-2010, 08:43
Изхвърляш храната вкъщи за да няма... това е тъпо-вашите купуват храна а ти я хвърляш.. По-добре им кажи да не ти взимат сладки неща ами само плодове и продукти за готвене на манджи.Храни се пълноценно и спортувай!!!
Но това че повръщаш и се страхуваш да общуваш с хората защото мислиш че се отвръщават от теб е много лошо.Най-добре първо се консултирай със специалист- психиатър.Успех и не се притеснявай-колкото по-рано вземеш мерки толкова по-малка е опасността от задълбочаване на проблема. ;)

batkodoki
03-05-2010, 00:04
Здравейте!
Бих искала да ми дадете съвет.Значи положението ми е такова.. Мисля си,че имам булимия.. Винаги съм обичала шоколада и сладките неща.. като по-малка бях пухкава(но не дебела) и след това си станах нормална уж.. смисъл всички ми казват така,че съм идеални килограми, 165см на 48 кг съм,преди месец бях 165 на 54-55,обаче се депресирвам постоянно за най-малкото нещо,мога от нищото да зарева,срам ме е понякога да говоря с хората,защото си мисля,че съм прасе и постоянно се тъпча със сладки неща,след това съжалявам и повръщам всичко,обаче повръщам 3-4 пъти на седмица,все пак се контролирам донякъде,изхвърлям храната в нас,за да няма... Какво да направя? Понякога много се измъчвам и рева с часове ... и никога не се чувствамдобре,винаги си мисля,че всеки,който ме погледне се отвръщава от мене,защото съм дебела.. и мразя и да излизам навън.Искам да спре това нещо.

ВЪЗРАСТ?! той пола sic

бе Дете, ей сега дядката batkodoki ще си хапне яко два "дядо коледа" на половин цена от щоколаддддд :)

давай тел на Татко ти и да те "поправим " може и с бой!

хмм ти как го виждаш това?

ако не го виждаш НИКАК - ПСИХИАТЪР!!!