PDA

View Full Version : No гадже?



ivail0oto94
03-03-2010, 18:21
Здр. :booooomb:
Аз не съм някъф голям фешанец/газар,от яките хора/,ама не съм и някъф обит без никво самочуствие. В моето дъскало има нали мацки ама 50% са заети, 30% са свободни и 20% са с мустак или с по 1 вежда :shock: Тея свободните обаче движат с газарите, където аз не мога да се впиша. Искам да си намеря мацка ама ако отида там и кажа нешо на някоя ще почнат едни базици до 12 клас няма да ме оставят намира :( Дайте някакви съвети как да се приспособя към готините и да си намеря найсетне жинЪ. :)

YouDontKnowMe
03-03-2010, 18:23
Не се променяй. Не се бутай никъде. Жените ще те оценят някой ден и сами ще дойдат при теб ;) Потърпи още малко.

gabi7u
03-03-2010, 18:25
жинЪ? понеже тази лигаво написана дума ме дразни и няма да споделя скъпоценния си отговор с теб :lol:

valdesbg
03-03-2010, 18:26
Абе, както и да го въртиш си говориш точно като тия фешан гАзАрЧеТа с "голямото" самочувствие.

По темата - седни си на Д-то и поработи над себе си. За жИни имаш време.

ivail0oto94
03-03-2010, 18:29
жинЪ? понеже тази лигаво написана дума ме дразни и няма да споделя скъпоценния си отговор с теб :lol:
Готина си! Искаш ли да излезем :oops:
Ако ти бях казъл:
Кефиш мъ шта скъсам! щеше ли да излезеш с мен? :P

aboutme
03-03-2010, 18:31
жинЪ? понеже тази лигаво написана дума ме дразни и няма да споделя скъпоценния си отговор с теб :lol:
Готина си! Искаш ли да излезем :oops:

:lol: :lol: :lol: Може и да се съгласи да знаеш .. :razz:

clockwork
03-03-2010, 18:32
но гаже, евридей парти уит литъл кypвс

gabi7u
03-03-2010, 18:40
жинЪ? понеже тази лигаво написана дума ме дразни и няма да споделя скъпоценния си отговор с теб :lol:
Готина си! Искаш ли да излезем :oops:
Ако ти бях казъл:
Кефиш мъ шта скъсам! щеше ли да излезеш с мен? :P

Готина съм да. :lol:
Понеже питаш така учтиво и си свободен, няма как да ти откажа шлЯдък. :-)

ама ако ми кажеш 'Кефиш мъ шта скъсам!' ш'ма късаш само насън :lol:

onestar
03-03-2010, 19:28
Яко избиваш комплекси, брат. :razz:

LoveRetroMusic
03-03-2010, 19:46
NO ГАДЖЕ -> ТУ ПАРТС -> САМТАЙМС ЛЮН, САМТАЙМС УИН!

xkorem
03-03-2010, 19:52
но гаже, евридей парти уит литъл кypвс
Не го схванах,но няма значение :-P

fenastz
03-03-2010, 19:54
Впиши се към газарите или фани някоя от 20-те процента и я обръсни. :)

kypo
03-03-2010, 20:22
купи си буквар, пишеш много неграмотно. колкото и да не ти се вярва, жените обичат мъже с акъл, а по правописа ти съде, че при теб е дефицит. нищо лично

producenta
03-03-2010, 23:21
ъъъ на колко си?

yamaha436
03-03-2010, 23:24
Ебати сайта за запознанства брат :lol: :D

HappyBoo
03-03-2010, 23:29
Порастни.

thefreak
03-04-2010, 00:17
Здр. :booooomb:
Аз не съм някъф голям фешанец/газар,от яките хора/,ама не съм и някъф обит без никво самочуствие. В моето дъскало има нали мацки ама 50% са заети, 30% са свободни и 20% са с мустак или с по 1 вежда :shock: Тея свободните обаче движат с газарите, където аз не мога да се впиша. Искам да си намеря мацка ама ако отида там и кажа нешо на някоя ще почнат едни базици до 12 клас няма да ме оставят намира :( Дайте някакви съвети как да се приспособя към готините и да си намеря найсетне жинЪ. :)

някъф

фешанец

обит

никво

намира

найсетне
Тъй, тъй... не знам дали да ти говоря нормално, или как? Това е някакъв странен диалект, който ползваш. Не знам дали ще ме разбереш ако не го напиша като теб... както и да е. Пиша ти двойка за правопис и тройка за смисъл.
Въпросът ти, както го разбрах, е: Нямал съм гадже до сега, момичетата не ми обръщат внимание, как да променя това?
Поправи ме, ако греша.
На прост въпрос, прост отговор: Момичетата няма и да ти обърнат внимание, не си мисли, че на другите така отгоре им идва, валят момичета от ляво и дясно да ги заговарят и зарибяват, това не е така. Ако не си готов да се изправиш пред едно момиче и да се направиш на глупак, никой няма да ти обърне внимание. Трябва да привлечеш вниманието с нещо, не се случва просто така. Ако почнеш много да го мислиш и изпускаш всеки път момента, може само да съжаляваш. Никой не му пука какво на кой е казал и кой как се е изложил, пука ти само на теб. Ако спреш да се притесняваш какво някой мисли за теб е много по лесно. Отиваш запознаваш се, праиш се на идиот не се получава, 1-2 дена се чустваш яко тъпо и след това ти минава. Един път така, два пъти така и на десетия вземе, че стане. Това е най-лесния начин. Забрави си срама просто не ти трябва.

nymphadora
03-04-2010, 08:03
NO ГАДЖЕ -> ТУ ПАРТС -> САМТАЙМС ЛЮН, САМТАЙМС УИН!

да!да!да! :lol: :lol:

FromAutumToAshes
03-04-2010, 09:18
И нека силата бъде с теб

П.С. - сега видях к'во си писал на gabi7u... Ролф т'ва е вокалистката на Paramore (говоря за аватара) идиоте, хубава си вика :lol:

Melanie
03-04-2010, 12:52
Ти пък да не живееш само в даскалото? Това не е единственото място с жени..

Sh@d0w
03-04-2010, 12:52
Бъди себе си ,не се опитвай да приличаш на някого или да се правиш на такъв какъвто не си.

ReachlessGirl
03-04-2010, 12:57
Нужно ли е да е момиче от даскало .. :?
След като търсят това, което не си не се променяй само заради тях .. намери си момиче, което ще те хареса такъв какъвто си!!!

SkiCatA
03-04-2010, 15:26
Здр. :booooomb:
Аз не съм някъф голям фешанец/газар,от яките хора/,ама не съм и някъф обит без никво самочуствие. В моето дъскало има нали мацки ама 50% са заети, 30% са свободни и 20% са с мустак или с по 1 вежда :shock: Тея свободните обаче движат с газарите, където аз не мога да се впиша. Искам да си намеря мацка ама ако отида там и кажа нешо на някоя ще почнат едни базици до 12 клас няма да ме оставят намира :( Дайте някакви съвети как да се приспособя към готините и да си намеря найсетне жинЪ. :) Баси надутия шемет :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: - жинЪ МАЛЕЕЕЕ ще ма умориш :razz: :razz: :razz: :razz: .С сълзи са смях кат четох темата :razz: :razz:

wasch0
03-04-2010, 15:50
Здр. :booooomb:
Аз не съм някъф голям фешанец/газар,от яките хора/,ама не съм и някъф обит без никво самочуствие. В моето дъскало има нали мацки ама 50% са заети, 30% са свободни и 20% са с мустак или с по 1 вежда :shock: Тея свободните обаче движат с газарите, където аз не мога да се впиша. Искам да си намеря мацка ама ако отида там и кажа нешо на някоя ще почнат едни базици до 12 клас няма да ме оставят намира :( Дайте някакви съвети как да се приспособя към готините и да си намеря найсетне жинЪ. :)

някъф

фешанец

обит

никво

намира

найсетне
Тъй, тъй... не знам дали да ти говоря нормално, или как? Това е някакъв странен диалект, който ползваш. Не знам дали ще ме разбереш ако не го напиша като теб... както и да е. Пиша ти двойка за правопис и тройка за смисъл.
Въпросът ти, както го разбрах, е: Нямал съм гадже до сега, момичетата не ми обръщат внимание, как да променя това?
Поправи ме, ако греша.
На прост въпрос, прост отговор: Момичетата няма и да ти обърнат внимание, не си мисли, че на другите така отгоре им идва, валят момичета от ляво и дясно да ги заговарят и зарибяват, това не е така. Ако не си готов да се изправиш пред едно момиче и да се направиш на глупак, никой няма да ти обърне внимание. Трябва да привлечеш вниманието с нещо, не се случва просто така. Ако почнеш много да го мислиш и изпускаш всеки път момента, може само да съжаляваш. Никой не му пука какво на кой е казал и кой как се е изложил, пука ти само на теб. Ако спреш да се притесняваш какво някой мисли за теб е много по лесно. Отиваш запознаваш се, праиш се на идиот не се получава, 1-2 дена се чустваш яко тъпо и след това ти минава. Един път така, два пъти така и на десетия вземе, че стане. Това е най-лесния начин. Забрави си срама просто не ти трябва.

аз ти пиша 6 за парвопис
и 6 за смисъл :-P

soul1199
03-04-2010, 16:05
Впиши се към газарите или фани някоя от 20-те процента и я обръсни. :) :lol: :smt023

NeENormalen
03-04-2010, 16:14
Виж ся, фифти - фифти... Самтаймс Люн, Самтаймс УИН!!!
ПТ- Играй смело, не се променяй, бъди себе си! нещата ще се наредят, живота ти се струва къс, но всъщност е абсолютно обратното, за всичко си има време и времеееее... пий, пуши, забавлявай се :) тя сама ще дойде
:smt030 :smt033 :smt103 :smt101 :smt061 :smt055 :smt057 :smt059 :smt059 :smt059 :smt051

pussucetka
03-04-2010, 16:33
:razz: Не , не , нее спука ме от смяхх :lol:

myNameIsImmortal
03-04-2010, 18:13
Не се променяй. Не се бутай никъде. Жените ще те оценят някой ден и сами ще дойдат при теб ;) Потърпи още малко.

Точно. Но ще чака доста, а не малко..
Има много критерии, по които трябва да се дискутира..
Кой е казъл, че трябва да имаш гадже от твоето даскало? 8)

xPafx
03-04-2010, 18:16
Тръгни гол...ако имаш кво да покажеш се ш намериш някоя да ти се върже...или фани някоя за путката... :oops:

vesito13
03-04-2010, 18:20
Виж ся, фифти - фифти... Самтаймс Люн, Самтаймс УИН!!!
ПТ- Играй смело, не се променяй, бъди себе си! нещата ще се наредят, живота ти се струва къс, но всъщност е абсолютно обратното, за всичко си има време и времеееее... пий, пуши, забавлявай се :) тя сама ще дойде
:smt030 :smt033 :smt103 :smt101 :smt061 :smt055 :smt057 :smt059 :smt059 :smt059 :smt051 :-D Съгласна :)
Самтаймс Люн, Самтаймс УИН!!! 8-)

BGbullet
03-04-2010, 18:30
NO ГАДЖЕ -> ТУ ПАРТС -> САМТАЙМС ЛЮН, САМТАЙМС УИН!

да!да!да! :lol: :lol:

да, това не е шегааааа :grin: :grin: :grin:

Eliii
03-04-2010, 18:31
Аз ти препоръчвам да си вземеш някоя от ония с мустаците - мноо са страстни ;) :D ((От опит знам))

А иначе: ЗАЩО, ПО ДЯВОЛИТЕ, ЦЕЛИЯ СВЯТ УМИРА ДА СИ ИМА ГАДЖЕ?!?!?!?! Хора! Не разбирате ли колко е яко да си сингъл?! Сваляш се, с който ти падне, приятели от другия пол, колкото искаш, никой не те ревнува и не ти държи сметка... Рай! :grin:

xPafx
03-04-2010, 18:36
Аз ти препоръчвам да си вземеш някоя от ония с мустаците - мноо са страстни ;) :D ((От опит знам))

А иначе: ЗАЩО, ПО ДЯВОЛИТЕ, ЦЕЛИЯ СВЯТ УМИРА ДА СИ ИМА ГАДЖЕ?!?!?!?! Хора! Не разбирате ли колко е яко да си сингъл?! Сваляш се, с който ти падне, приятели от другия пол, колкото искаш, никой не те ревнува и не ти държи сметка... Рай! :grin:
Държиш се като разгонена кучка...лепват ти прякор жиголо..изпадаш в очите на хората..ебаси,кво по-яко от тва :grin: :grin:

0utrageous
03-04-2010, 20:55
NO ГАДЖЕ -> ТУ ПАРТС -> САМТАЙМС ЛЮН, САМТАЙМС УИН! :razz:

YYY
03-04-2010, 21:17
Момиченценценцен от твоето училище не си хващай! Или тя ще ти доскочее или ти на нея (по-вероятно) по-бързо. Загледай се за някоя приятелка на твой приятел. Така става най-лесно. Без да се срамуваш му казваш! После почваш с комплиментите.Колкото по-оригинален комплимент толкова по-бързо и лесно ще станат нещата. :) Успех!

allucard14
03-04-2010, 23:11
tfa e ebahti skapaniq sait trudih se 1000 4asa da napi6a edna tema,i teq bezmoza4ni moderatori ili admini ili kakvito sa e taka mi q iztriha...ne podozirah 4e ste tolko zadrusteni pone 1 pat ostanah s vpe4atlenie 4e saita e hubav...uvi- smurdi pove4e ot zele v bidon... :?

Annihilati0N
03-04-2010, 23:14
tfa e ebahti skapaniq sait trudih se 1000 4asa da napi6a edna tema,i teq bezmoza4ni moderatori ili admini ili kakvito sa e taka mi q iztriha...ne podozirah 4e ste tolko zadrusteni pone 1 pat ostanah s vpe4atlenie 4e saita e hubav...uvi- smurdi pove4e ot zele v bidon... :?

А както ти беше казано 100 пъти - никой не го интересува, че твоя софтуер не поддържа кирилизатор. Това е български сайт и писането на български език е задължително ! От там нататък проблема е твой и ако толкова искаш някой в тоя според теб "шибан" сайт да ти помогне си намери компютър, от който можеш да пишеш на кирилица !

Zaritu
03-05-2010, 09:18
NO ГАДЖЕ -> ТУ ПАРТС -> САМТАЙМС ЛЮН, САМТАЙМС УИН!

хАЬХАуьхаУЬХах :lol: :razz:

suantito
03-05-2010, 10:15
но гаже, евридей парти уит литъл кypвс

Кирилицата Из Нот Дет :grin: :grin:

Eliii
03-05-2010, 11:59
Аз ти препоръчвам да си вземеш някоя от ония с мустаците - мноо са страстни ;) :D ((От опит знам))

А иначе: ЗАЩО, ПО ДЯВОЛИТЕ, ЦЕЛИЯ СВЯТ УМИРА ДА СИ ИМА ГАДЖЕ?!?!?!?! Хора! Не разбирате ли колко е яко да си сингъл?! Сваляш се, с който ти падне, приятели от другия пол, колкото искаш, никой не те ревнува и не ти държи сметка... Рай! :grin:
Държиш се като разгонена кучка...лепват ти прякор жиголо..изпадаш в очите на хората..ебаси,кво по-яко от тва :grin: :grin:

Ми, дааа...
1. Далеч по-добре е да се хванеш с някой дрисльо, той да те лъже, че те обича безкрайно много (( :lol: )), после да те оправи и да те зареже, а ти да рониш сълзи за него и да си режеш вените или да се бесиш в името на любовта.
2. Живея, както на мен ми харесва и не ми дреме за мнението на другите.
3. Излез от филма!! Нищо не е като по Дисни ченъл, кака :x

П.С: Съжалявам за спама - не се сдържах :-D

dead_princess
03-05-2010, 12:35
Такъв като тебе никога няма да погледна дори 8-)

GossipGirl89
03-05-2010, 13:28
Не се променяй. Не се бутай никъде. Жените ще те оценят някой ден и сами ще дойдат при теб ;) Потърпи още малко.

+1

и се научи да пишеш, защото не знам дали си "фешанец" ама със сигурност си неграмотен

dreamer4etoo
03-05-2010, 19:50
Не се променяй. Не се бутай никъде. Жените ще те оценят някой ден и сами ще дойдат при теб ;) Потърпи още малко.

+1

и се научи да пишеш, защото не знам дали си "фешанец" ама със сигурност си неграмотен

+1 :D

BlueParadise
03-05-2010, 19:52
Не се променяй. Не се бутай никъде. Жените ще те оценят някой ден и сами ще дойдат при теб ;) Потърпи още малко.
+

valioti
03-05-2010, 20:31
пич не им се връзваи на базиците стани по отворен просто промени стила си на обличане стани по модерен не фе6ан ли там както им викаш просто се обличаи прилично не некъв смъкнат или такова излушваи момичетата заговаряи ги даже и да не връзват и накрая ще хванеш някоя мадама дори и да не е мис бг хващтаи които подбира ...... така че трупаи опит с всякви половината в тоя саит за залухари от сякаде и пишат някви тъпотии че чак дразнат ще намериш гадже времето учи на всичко

incarnati0n
03-05-2010, 21:33
NO ГАДЖЕ -> ТУ ПАРТС -> САМТАЙМС ЛЮН, САМТАЙМС УИН!
йес вее :razz: :razz: :razz: :razz: :lol: :lol: :lol: :lol:

pebals
03-06-2010, 10:05
оффф божее..ми недей да ходиш като ще те базикат :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

georgerrrrr
03-06-2010, 21:40
Абе всяка тема една и съща.. кво се спичате толкоз.. Кажи си :"аз съм най готиния" и go ...

boniboon
03-06-2010, 22:20
NO ГАДЖЕ -> ТУ ПАРТС -> САМТАЙМС ЛЮН, САМТАЙМС УИН!
:) :razz:

ShinBG
03-06-2010, 23:36
Попринцип бих написЪл нещу смислено разбираш ли ма или не ма разбираш ако не ма разбираш ша ти обеснЪ. НО в този случай нямам как да се здАржа и да напиша някоя така да се каже простотия.

Та да попитам автора а бе брат от кое село си.. :D

А ако говориш така с момиче можеш само да си мечтаеш да е с теб. :D :D