PDA

View Full Version : Любов от разстояние?!



kari7yy
03-03-2010, 19:30
Искам да ми дадете съвет как да постъпя..
Ходя с едно момче от 1 месец.Страхотно се чувствам като сме заедно,не бях изпитвала това чувство повече от година.Но той сега е 12 клас и след няколко месеца иска да ходи да учи извън града.Неска си говорихме и той ме остави да избера-дали сега да се разделим докато още не се е получило нищо сериозно между нас или да продължим да ходим докато той замине.само дето тогава ще е много по-трудно и за двама ни да се разделим.. сега не знам какво да избера.. за 1 месец се привързах към него както и той към мен и не знам сега ли е по-добре да сложим край,макар че сме в едно дск и имаме заедно часове и постоянно ще се виждаме.. Моля ви,помогнете..Според вас кое е най-правилното решение.. не мога да реша самичка... :cry:

sunshinepp
03-03-2010, 19:39
А защо няма вариант да останете заедно и след като замине? :-o

XTREMEFREERIDE
03-03-2010, 19:44
А защо няма вариант да останете заедно и след като замине? :-o

Няма ли начин ?

hug4i
03-03-2010, 19:46
бе то сиг има ама трябва мн силна воля...

nasty_f
03-03-2010, 19:56
Останете заедно.Ако чувствата ви прерастнат в нещо повече и ако си имате доверие ще останете заедно,на колкото и км да сте един от друг.Това ще стимулира и теб да учиш и да отидеш при него.Има вариянт през времето,в което не сте заедно да се срещнете с други хора,може да е нещо мимолетно,задоволяване на нужди и т.н.,но може и да намериш човека,който ще е с теб във всеки смисъл на думата....

Take_That
03-03-2010, 20:44
Бъдете заедно.

balu4ka
03-04-2010, 05:25
Останете заедно,съдбата си знае работата (;.

kari7yy
03-04-2010, 06:33
благодаря за светите.. но снощи говорихме той ми каза че не искал да са връща често , за това реших да не сме заедно,но пак ще си излизаме и ще поддържаме отношениям пък ако ни е писано да сме заедно по-нататък,ще се случи :)

Take_That
03-04-2010, 10:22
благодаря за светите.. но снощи говорихме той ми каза че не искал да са връща често , за това реших да не сме заедно,но пак ще си излизаме и ще поддържаме отношениям пък ако ни е писано да сме заедно по-нататък,ще се случи :)

Съжалявам ....

ivcheto0o
03-04-2010, 12:06
Моя съвет е да продължите д асте заедно докато замине,а за след това съдбата си знае работата.Изживеите си връзката и хубавите моменти без да мислите 4е след х месеца няма да сте заедно.

sweetyytweety
03-04-2010, 12:11
откажи се от него :( тва е най-добрия избор според мен

ospower
03-04-2010, 12:13
Ще си намериш друг. "Малко" са момчета на тоя свят...

Melanie
03-04-2010, 12:40
По-добре останете заедно, не е чак толкова трудно. Аз вече 7 месеца се справям с разстоянието Бургас - София ;)

Dimana99
03-04-2010, 12:54
По-добре се разделете...

kari7yy
03-04-2010, 15:46
мерси.. утре пак ще говоря с него.. и аз мисля тези последни месеци да сме заедно пък после каквото стане...

soul1199
03-04-2010, 16:37
Останете заедно.Ако чувствата ви прерастнат в нещо повече и ако си имате доверие ще останете заедно,на колкото и км да сте един от друг.Това ще стимулира и теб да учиш и да отидеш при него.Има вариянт през времето,в което не сте заедно да се срещнете с други хора,може да е нещо мимолетно,задоволяване на нужди и т.н.,но може и да намериш човека,който ще е с теб във всеки смисъл на думата....

pepschy
03-04-2010, 17:58
благодаря за светите.. но снощи говорихме той ми каза че не искал да са връща често , за това реших да не сме заедно,но пак ще си излизаме и ще поддържаме отношениям пък ако ни е писано да сме заедно по-нататък,ще се случи :)

ти си знаииш най-добрее ..! ! ! :)

vesito13
03-04-2010, 18:01
благодаря за светите.. но снощи говорихме той ми каза че не искал да са връща често , за това реших да не сме заедно,но пак ще си излизаме и ще поддържаме отношениям пък ако ни е писано да сме заедно по-нататък,ще се случи :)Ти сама го каза, ако ви е писано да сте заедно, то ще се случи :) Каквото и да стане не съжалявай за нищо ;)

kukli4kata001
03-04-2010, 18:35
Останете заедно,съдбата си знае работата (;.
ах много съм съгласна. Съдбата верно си знае работата. :-D

ilenceto92
03-07-2010, 13:44
Кирилицата е задължителна!
kalpazanka

SmilezZz
03-07-2010, 13:49
Останете заедно засега..Опитайте любовта от разстояние - но наистина е трудна..Но пък ако си имате доверие и се обичате,всичко ще бъде наред

Neopitom3na
03-07-2010, 15:32
Ако се обичате ще намерите начин да сте заедно и като замине

ilenceto92
03-09-2010, 16:45
Останете си заедно и после ако той си намери някоя по - добра от теб... тогава ще е края... :P не се притеснявай позната ми е тази ситуация :)

Iceshark
03-09-2010, 16:51
Искам да ми дадете съвет как да постъпя..
Ходя с едно момче от 1 месец.Страхотно се чувствам като сме заедно,не бях изпитвала това чувство повече от година.Но той сега е 12 клас и след няколко месеца иска да ходи да учи извън града.Неска си говорихме и той ме остави да избера-дали сега да се разделим докато още не се е получило нищо сериозно между нас или да продължим да ходим докато той замине.само дето тогава ще е много по-трудно и за двама ни да се разделим.. сега не знам какво да избера.. за 1 месец се привързах към него както и той към мен и не знам сега ли е по-добре да сложим край,макар че сме в едно дск и имаме заедно часове и постоянно ще се виждаме.. Моля ви,помогнете..Според вас кое е най-правилното решение.. не мога да реша самичка... :cry:

абе бахти тъпото, слушай --> ще си идва за weekend-а и ще си се чушкате ! Толко ли е трудно ? Сега има и друго .. той там може да пръц пръц други момичета ама нали и теб щи е кеф бре :? хм хм ? И ще "се обичате" ;) ! Така че , ако нямаш симпатии към др момче, оставаи с това, чакаш ПЕТЪК за *уя и тва е момичее ;)
ако не , разделяте се , фащъш някое др момче и готово ;) .. и някое дето не е 12ти клас :D :D :D

PainMonopoly
03-10-2010, 07:47
Имаш още поне 6 месеца с него. Не мисли за тези неща още от сега.

Знаеш ли колко неща може да се случат за 6 месеца?

Реши в последния момент.

Ако прецениш, че това е човека за тебе, че имате бъдеще заедно, че си струва да стискаш зъби, останете заедно. Ако и без това ти е дотегнало от него - разкарай го. Като минат няколко месеца които сте прекарали в разстояние пак си направи равносметка много ли ти е зле и можеш ли да продължаваш така.

paniko
03-10-2010, 10:58
връзка от разстояние си е ад..не мога да си представя как някои хора успяват,аз вече полудявам..ама има още 6 месеца бе момиче,откъде знаеш,че ще ходите още дотогава?

yuyuto
03-10-2010, 14:09
Любов от разстояние не става, от личен опит твърдя.

zuzito00
03-12-2010, 22:36
Мила, мога да ти дам своя съвет от личен опит. Не се разделяйте! Аз ходя с мойто момче от 6 месеца а сме били заедно само 3 :-) Ако наистина се обичате нищо няма да ви раздели! Помни хубвите неща изискват време! Помисли колко ще ви е хубаво когато не сте се виждали примерно седмица :oops:
Така че , останете заедно, обичайте се и си ВЯРВАЙТЕ! :oops: :oops: :oops: :)

GossipGirl89
03-12-2010, 22:58
Любовта от разстояние е трудно нещо и не е за всеки. Трябва и двамата много да се обичате и да имате стабилни психики. Не мисли още от сега кое как ще е - като му дойде времето ще му мислиш, сега си изживей яките моменти с него :)