PDA

View Full Version : Отново наранена и отново простих.Докога?



BuBuy
03-03-2010, 19:42
Здравейте пак съм аз...Вчера бях при приятеля ми в тях и му разглеждах снимките и видях едни снимки от един купон дето аз не исках да отида и купана беше у тях,там е работата,че снимките които видях много ме нараниха една от тях беше той с една негова приятелка в кревата под завивките и са се гушнали имаше и други подобни,незнам какво да си мисля той ми каза,че нямало къде да спи и тя го викнала да спи при нея и нищо не били правили.Незнам дали да му вярвам,но дори факта,че са в едно легло и са гушнати не е ли достатачен :? замислям се след като той не може да ми прости,че съм си чатила с някъв си,аз трябва ли да му простя това... :(
BTW Те с това момиче преди са ходили,както се казва старата любов ръжда не хваща...и веднъж като бяхме скарани той и беше говорил,че я обича,че не му пука за мен и подобни,това беше отдавна де...Той казва,че му е най-добрата приятелка,обаче не мисля,че това са приятелски отношения...

onestar
03-03-2010, 19:45
Не, не трябва.

Чела съм ти историите... защо му прощаваш всичко? Защо се унижаваш до такава степен? Остави го да се развива... ти продължи напред.

sunshinepp
03-03-2010, 19:49
Мисля, че не става въпрос за " аз направих това, а той онова..сега да му простя ли . . "
Става въпрос за това, че ти му нямаш доверие.. Да! Може би ти е станало гадно , но мисля че ако го погледнеш в очите и го попиташ защо и той отново ти даде същия отговор също толкова красноречиво, няма да се чудиш дали да прощаваш . .
Помисли известно време и реши сама дали да вярваш или не :)

Така бих постъъпила аз :)

Опа след като видях горния пост .. ще ти прочета другите теми и пак ще коментирам :-)

След кратък прочит на останалите тии теми мнението ми се променя рязко :)
След всичко това, което е ставало мисля че е време да теглиш чертата , да го оставиш и да започнеш на ново .. :)
Не виждам смисъл да продължавате . . :?

Emilen
03-03-2010, 20:23
Явно го обичаш. Това е проклятието на този, който обича - знае какво трябва да направи, а не може... Ще му прощаваш, докато успее да превърне и последната капка обич у теб в болка и разочарование. После ще го оставиш. Едно от основните неща, на които се крепи една връзка е доверието. При вас то е вече сериозно разклатено...

KpucuTo0o92
03-03-2010, 20:36
Не съм чела предишни твой теми но от другите мнения мисля че той не се държи по начина, по който заслужаваш...знаеш ли когато човек обича прощава и прощава-да няма лошо да простиш всички сме хора и грешим,но помисли колко повече може да те нарани и го остави докато е рано.

Take_That
03-03-2010, 20:41
Този път не му прощавай.....

Hopegiver
03-03-2010, 20:42
Не, не трябва.

Чела съм ти историите... защо му прощаваш всичко? Защо се унижаваш до такава степен? Остави го да се развива... ти продължи напред.

по скоро ти се развивай - остави него да се връща в миналото....тоест де с е ретардва...
инече съм съгласен с мнението.

Faces
03-03-2010, 21:00
Как може да му простиш това особено след като има и история с това момиче ? Това е грубо просташко и тотално неуважително към теб,ще ходи да се гушка и спи с няква в едно легло...Толкова ли го обичаш или толкова нямаш себеуважение ? Което и да е от 2-те зарежи го тоя не заслужава нищо бахти боклука честно :?

DarknessAngel
03-03-2010, 21:04
Остави го да осъзнае, че в тази връзка не само ти трябва да правиш компромиси. Дръж се хладно - той трябва да усети, че е сгрешил. Ако не се получи - знаеш сама. :)

Auby
03-04-2010, 01:41
Явно го обичаш. Това е проклятието на този, който обича - знае какво трябва да направи, а не може... Ще му прощаваш, докато успее да превърне и последната капка обич у теб в болка и разочарование. После ще го оставиш. Едно от основните неща, на които се крепи една връзка е доверието. При вас то е вече сериозно разклатено...

+

anonimchetou
03-04-2010, 05:32
ами защо не му кажеш това което казваш на нас? За мен нещата които прави той не са редни ,даже изобщо не мисля че е редно да лежи гушнат в бивша приятелка на която е казвал че я обича докато е с теб а сега твърди че са приятели.. Има нещо гнило. Помисли си дали искаш да продължаваш така и дали занапред няма да стане по-лошо. Ти си знаеш.

antifashionshit
03-04-2010, 06:02
Явно го обичаш. Това е проклятието на този, който обича - знае какво трябва да направи, а не може... Ще му прощаваш, докато успее да превърне и последната капка обич у теб в болка и разочарование. После ще го оставиш. Едно от основните неща, на които се крепи една връзка е доверието. При вас то е вече сериозно разклатено...
ква връзка кат той като гледам си я върти на малкия пръст -.-

Assshley
03-04-2010, 07:32
Без да съм чела предните ти истории ще ти кажа само едно - съмненията пораждат истини,а любовта ти пречи да видиш истината.Зарежи го преди да те е наранил още повече.;) Той не те уважава.

Snickers
03-04-2010, 08:00
Ще му прощаваш, докато успее да превърне и последната капка обич у теб в болка и разочарование. После ще го оставиш.Съгласна съм, ще го оставиш и някак няма да ти пука толкова, вече ще си претръпнала... :/

Alli
03-04-2010, 08:52
не знам влюбен ли е още в старата си приятелка,но щом търси внимание у нея,значи е загубил интерес към теб,което значи че те приема за даденост...а това хич не е хубаво,ако ти е много трудно да го оставиш то отдръпни се малко от него да види,че може да те загуби

FromAutumToAshes
03-04-2010, 09:15
Отново наранена и отново простих.Докога?


Докато не спреш да го позволяваш.

bloodylips
03-04-2010, 13:47
всичко си има граници не мислиш ли че вече прекаляваш с прощаването ?
опитай да продължиш напред така ще е най-добре за теб с времето всичко ще ти мине :)

soul1199
03-04-2010, 17:16
остави го,според мен не си струва

anyfany2
03-04-2010, 17:21
Мога ли да попитам авторката кой набор е ? (хи-хи)
[[ нищо лично.. )) :)
А относно темата:


Остави го да осъзнае, че в тази връзка не само ти трябва да правиш компромиси. Дръж се хладно - той трябва да усети, че е сгрешил. Ако не се получи - знаеш сама.

Alex4o0o
03-04-2010, 17:54
От твойте теми разбрах че той само си играе с теб!Не му прощавай всичко мисля че не го заслужава,а и вече е свикнал че може да прави всичко и накрая да му се разминава!Пазкарвай го докато е време преди да те е наранил необратимо!!!
Ай сиктир!

blue_ice
03-04-2010, 18:19
прошката е хубаво нещо, но в твоя случай мисля, че не е трябвало да му прощаваш .. не заслужава

BuBuy
03-05-2010, 09:40
Мога ли да попитам авторката кой набор е ? (хи-хи)
[[ нищо лично.. )) :)
А относно темата:


Остави го да осъзнае, че в тази връзка не само ти трябва да правиш компромиси. Дръж се хладно - той трябва да усети, че е сгрешил. Ако не се получи - знаеш сама.
92 съм