PDA

View Full Version : Моята сложна история...



sweetie15
03-03-2010, 20:02
Ами има едно момче, което твърди, че ме обича, в смисъл за мен малко преувеличава, защото не сме говорили мн мн, че чак да ме обича..както и да е и той иска да бъдем нещо повече от приятели, но аз съм влюбена в бившето гадже на най-добрата ми приятелка, който ми е най-добър приятел на мен....С него няма как да се получат нещата, в различни градове сме, приятелката ми няма да ми прости ако тръгнем пък и не съм сиг че той изпитва достатъчно силни чувства към мен...Но той пък е най=страхотния човек, който познавам - умен, свестен, хубав....всичко събрано на едно...нямам думи просто да ви опиша възхищението си :) Но знам, че е невъзможно да стане нещо между нас...просто няма начин....А другото момче...за него нзн...той е по-голям с цели 4г. от мен (аз съм на 15, той на 19) и са ни различни инт, мисленето, начина на живот....Но пък мислях да му дам шанс....Чудя се има ли смисъл да тръгвам с него само за да забравя този, когото наистина обичам...

sunshinepp
03-03-2010, 20:05
Мисля, че няма смисъл да използваш другото момче :)
И сама можеш да забравиш умния и свестния. .

Take_That
03-03-2010, 20:42
Не бъди с някого, към който не изпитваш нищо. Няма смисъл да се залъгвате взаимно.

xkorem
03-03-2010, 20:47
Не бъди с някого, към който не изпитваш нищо. Няма смисъл да се залъгвате взаимно.
1+ :)

DarknessAngel
03-03-2010, 20:50
Кажи на момчето,което те харесва,че няма как да стане. Мек начин за това няма. С другото момче - разстоянието е вероятен фактор за неблагоприятстване. От друга страна описанието ти за него е доста добро - ако искаш опитай. Колкото до риятелката ти - ако ти се разсърди,защото си с бившото й гадже прави си равносметка каква приятелка имаш до себе си. :lol:

nymphadora
03-04-2010, 08:07
тва е като извадено от турско сериалче :lol:

FromAutumToAshes
03-04-2010, 09:25
Ииии на третия ти братовчед по майчина линия съдеда харесва приятелакта ти и става един любовен пентаграм и всички заживявате нещастно и кратко(поради самоубийствата породени от невъзможната любов)

MaLkaTa_LaDy
03-04-2010, 11:40
Няма смисъл. По никакъв начин няма да ти помогне да си с някой, към когото не изпитваш чувства.

ivcheto0o
03-04-2010, 11:57
Не бъди с някого, към който не изпитваш нищо. Няма смисъл да се залъгвате взаимно.

BlueParadise
03-04-2010, 12:00
Не бъди с някого, към който не изпитваш нищо. Няма смисъл да се залъгвате взаимно.
+
П.С. - мисля,че това 19годишното момче също писа наскоро една тема тук,точно за вас ... :D :D :D

bloodylips
03-04-2010, 13:42
дори и да тръгнеш с друг няма да си щастлива и няма да направиш никого щастлив само ще си влошите взаимоотношенията по добре да си останете просто приятели и всички да продължите напред :)

soul1199
03-04-2010, 18:17
Не бъди с някого, към който не изпитваш нищо. Няма смисъл да се залъгвате взаимно.