PDA

View Full Version : Трябва ми малко помощ и подкрепа от ВАС



ot4aqn89
03-04-2010, 03:17
Здравейте Аз съм едно момче на 20 Скоро ставам на 21 (17 март) Преди дни прекратих връзка със момиче което е на 16 и не ми излиза от главата. Причината поради която не съм с нея вече е че много я ревнувах въпреки че не ми е изневерила но понякога ми е давала поводи и мисля че това ме докара до такава ревност . Другото което е че една от най добрите и приятелки въобще не ме харесва и мисля че до някаде тя се влиае от нейното мнение . Когата сме говорили тя ми казва че ме обича и че държи на мен ,но е по добре да се разделим от колкото да се измъчваме . Но за мен това не е решение . Много мислих над този въпрос и осъзнах че мога да се променя заради нея. Въпроса ми е такъв може ли някой да ми даде мнение как да я накарам да ми даде шанс , как да ме посъветва какво да направя Въпреки че съм минал по този път и знам какво е в момента съм много ама много объркан. Мерси предварително на всички !!!

wasch0
03-04-2010, 04:55
Покани я на кафе или ако не се съгласи я извикай настрани.. кажи й, че много я обичаш и искаш втори шанс.. ще направиш всичко възможно, за да се промениш..

antifashionshit
03-04-2010, 06:09
Здравейте Аз съм едно момче на 20 Скоро ставам на 21 (17 март) Преди дни прекратих връзка със момиче което е на 16 и не ми излиза от главата. Причината поради която не съм с нея вече е че много я ревнувах въпреки че не ми е изневерила но понякога ми е давала поводи и мисля че това ме докара до такава ревност . Другото което е че една от най добрите и приятелки въобще не ме харесва и мисля че до някаде тя се влиае от нейното мнение . Когата сме говорили тя ми казва че ме обича и че държи на мен ,но е по добре да се разделим от колкото да се измъчваме . Но за мен това не е решение . Много мислих над този въпрос и осъзнах че мога да се променя заради нея. Въпроса ми е такъв може ли някой да ми даде мнение как да я накарам да ми даде шанс , как да ме посъветва какво да направя Въпреки че съм минал по този път и знам какво е в момента съм много ама много объркан. Мерси предварително на всички !!!
Поговори с нея, кажи и че искаш да се съберете. Пък ако не се получи няма да е края на света, нали? :)

vikitolove
03-04-2010, 06:47
проблема и на двама ви е,че си нямате доверие :?
поговорете,исяснете си нещата и ако стигнете до извода,че не можете да сте един без друг трябва да се научите да си вярвате :) иначе то връзка ли е ако нямате доверие един в друг :?

п.п. и аз имам рд на 17 :lol: 8-)

FromAutumToAshes
03-04-2010, 09:38
Ако й пукаше толкова много за теб и те обичаше, дали щеше да се влияе от чуждо мнение ? Не мисля :? И още нещо.. Пука ли ти и на теб дали приятелката й те харесва или не. И това изказване не ми звучи пристойно за човек който ще навършва 21 години оО Нищо лично. Успех :)

Take_That
03-04-2010, 10:18
проблема и на двама ви е,че си нямате доверие :?
поговорете,исяснете си нещата и ако стигнете до извода,че не можете да сте един без друг трябва да се научите да си вярвате :) иначе то връзка ли е ако нямате доверие един в друг :?

п.п. и аз имам рд на 17 :lol: 8-)

Nапълно съм съгласна с vikitolove :)

NeENormalen
03-04-2010, 11:36
Здравейте Аз съм едно момче на 20 Скоро ставам на 21 (17 март) Преди дни прекратих връзка със момиче което е на 16 и не ми излиза от главата. Причината поради която не съм с нея вече е че много я ревнувах въпреки че не ми е изневерила но понякога ми е давала поводи и мисля че това ме докара до такава ревност . Другото което е че една от най добрите и приятелки въобще не ме харесва и мисля че до някаде тя се влиае от нейното мнение . Когата сме говорили тя ми казва че ме обича и че държи на мен ,но е по добре да се разделим от колкото да се измъчваме . Но за мен това не е решение . Много мислих над този въпрос и осъзнах че мога да се променя заради нея. Въпроса ми е такъв може ли някой да ми даде мнение как да я накарам да ми даде шанс , как да ме посъветва какво да направя Въпреки че съм минал по този път и знам какво е в момента съм много ама много объркан. Мерси предварително на всички !!!
Не си струва човече, по добре я забрави и си намери момиче на твоята възраст и на твоя акъл. Тези 16 годишните още реят из небесата и незнаят кво искат (поне повечето де) ... УСПЕХ В ТЪРСЕНЕТО \:D/

MaLkaTa_LaDy
03-04-2010, 11:38
Не се праменяй заради някаква си любов!

ivcheto0o
03-04-2010, 12:00
Първо не мисля 4е трябва да се променяш заради някого.Ако все пак искаш да се промениш го направи заради себе си.
Проблема наи-вероятно е в твоярта ревност,която се съмнявам да успееш да преодолееш.
Поговори с нея може и да ти даде шанс.

ot4aqn89
03-04-2010, 12:01
Благодаря ви на всички до някаде мога да кажа че все още изпитва нещо към мен поне това мисля но сега се опитвам да го разбера

Lincheto
03-04-2010, 12:16
А струва ли си да се промениш заради нея ?

Определено опитай да преодолееш ревността си. Това ще пречи на всичките ти връзки.

А пък момичето не може да се влиае така от мнението на страничен човек. Нали държи на теб ?
Ако ще се събирате, гледай да не влиза трети човек във връзката ви. До нищо хубаво няма да доведе.

ot4aqn89
03-04-2010, 14:01
Благодаря отново Аз отностно няма какво да променям въпроса е ревността ми тя провали всичко а това дали тя иска да е с мен казва че иска просто била сигурна че пак ще го направя и не заслужавам 3ти шанс а не 2ри

и другото което е кажете ми някоя песничка с която мислите че мога да се позасегна лекичко от към това как се чувствам аз

nikity9926
03-04-2010, 16:37
Пич, момичетата в пубертета понякога сме много объркани. Знам сега за какво си мисли тя, тъй като съм на 15 (с една година разлика). Тя вирее някъде си, но не винаги е така. Обича те, но... извинявай ама на нея ѝ се прави секс сега (ако не сте правили, ето една причина). Съвета ми е Просто я остави, все пак си по-възрастен и по-зрял от нея. Намери си момиче на твоите години, а пък ако продължаваш да мислиш за нея, върви някъде където има мн жени на твойта възраст и си намери някоя... Усмихни се, не се предавай! :wink: :smt023 \:D/

w0sh
03-04-2010, 16:40
Язък ти за годините.

soul1199
03-04-2010, 17:13
Първо не мисля 4е трябва да се променяш заради някого.Ако все пак искаш да се промениш го направи заради себе си.
Проблема наи-вероятно е в твоярта ревност,която се съмнявам да успееш да преодолееш.
Поговори с нея може и да ти даде шанс.

pepschy
03-04-2010, 17:48
емиииии .. честно да ти кажа аз може да съм на 14 години ..ноо проблема ми е подобен .. смисъл ..защото от моя страна .. има много ревнот и то от най-добрата ми приятелкаа..а от негова страна от най-добрия му приятел..причината е може би ..защото си нямаме довериие ..но се опитай наистина да се промениш .. защтото рано или късноо всичко свършваа.. :-P :)

YouDontKnowMe
03-04-2010, 17:57
Ти си на 20, търсиш сериозна връзка. Тя е на 16 и изобщо не й е до това. Може просто да си е търсила причина да те "разкара". Не се хаби с нея, намери си момиче на годините ти, от твоята среда.

Evellon
03-04-2010, 18:45
ти си на 20, а търсиш съвет от 13-14 годишни... добър си, бате :razz: