PDA

View Full Version : Помогнете ?!?



kingkong23
03-04-2010, 07:58
Значи доста отсъствах тази година сигорно към 200 извинени имам но днеска съм мн кофти кашлям хремав съм и .. не съм за даскало но наще ма карат да ходя щото много съм отсъствал и трябва да наваксвам какво да правя помогнете :(

ImmortalSportFreak
03-04-2010, 08:36
Отиди на даскало.Много ще ти се натрупа.Утре преди даскало отиди на лекар да ти даде нещо против кашлица и ако докторът прецени че трябва да си стоиш вкъщи ще ти даде бележка.

kingkong23
03-04-2010, 09:01
Ама като се запъхтя малку и почвам да кашлям пък в даскало сички дигат прахоляк викат няма да издържа и пък сме на 4-тия етаж и като съм болен като се качвам мн почвам да кашлям даже един път преди доста години повърнах ... а пък наще ма карат да ходя и немога да ги обедя :smt089

Abigoria
03-04-2010, 18:29
Много ги обичам такива лигльовци като тебе. Училището ти е задължение, приеми го като такова. Не ми се вярва тея 200 извинени да са били от болести. Или отиваш, или държиш изпити по всички предмети, за да можеш да завършиш годината. И то на целия материал :) Your choice

batkodoki
03-04-2010, 23:38
Значи доста отсъствах тази година сигорно към 200 извинени имам но днеска съм мн кофти кашлям хремав съм и .. не съм за даскало но наще ма карат да ходя щото много съм отсъствал и трябва да наваксвам какво да правя помогнете :(

ПОЛ&ВЪЗРАСТ?!

(+ gsm на Татко ти, по възможност!)

FlowerPower
03-05-2010, 07:22
Ако всичките 200 неизвинени са от болест, не ходи на училище а направо при личния си лекар. Трябва ти нещо за имунитет- спортувай, храни се правилно, обличай се топло, пий витамини, рибено масло, яж чесън :D и мисля, че няма да имаш повече отсъствия по болест :)