PDA

View Full Version : Оголване...



dablow
03-04-2010, 08:50
Не знам дали е в правилния раздел , но...На колко години трябва да се оголи главичката на малкия ти приятел? :( :(

KpbCTHuKbT
03-04-2010, 09:16
Най-добре е докато си малък, на 7-8.

dablow
03-04-2010, 09:19
когато ми е станал не се оголва а когато опитам ме боли аз съм още малък но се притеснявам защото съм чувал че трябва да се оголи отрано ...

DjPiRgOs
03-04-2010, 09:41
Уперация на мен ми я прайха като бях на 5 годинки а можеби имаш късо гемче

BUBBLEGUM4o
03-04-2010, 09:51
когато ми е станал не се оголва а когато опитам ме боли аз съм още малък но се притеснявам защото съм чувал че трябва да се оголи отрано ...

Отиди в раздела за здравословните проблеми и дай 1вото "ФИМОЗА" там ще откриеш отговора

gandalfepi4
03-04-2010, 10:35
боже, престанете с тези операции! излиза че на всеки 2-ри човек са му правили нещо на кура!

пич, земи да пробваш да си умиеш пацата с топла вода, но продължително, търкай със сапуна и не се притеснявай от болката :) това най-вероятно става точно щото не си миеш оная работа като хората, а не от некво заболяване. ако имаше заболяване най-вероятно щеше да ти е пределно ясно гледай-това е фимоза http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/8/8c/Fimosis.jpg

сигурен съм че не ти е така патока, тъй че просто пробвай да засилиш хигиената. ако пък наистина нема ефект и кура ти прилича на фимозен е друг въпрос и се извинявам. късо гемче пък ако напишеш в гугъл също ще видиш, че е доста специфично нещо, което не може да се сбърка. просто пробвай да се умиеш и ако има някъв друг проблем пиши, който не е ясен пиши

NeENormalen
03-04-2010, 11:05
от 1 до 12-14, след това става опасно! и доста по болезнено!!!

gandalfepi4
03-04-2010, 13:39
деева ама ти си бил наистина много тъп... Вземи си измий мозъка и го поразмачкай малко,че да не закърнее.



По темата - Отиди на уролог.

ти па откъде намери да се обаждаш? нито съм казал нещо грубо, нито неверно, нито не изключих възможността да греша!

пак в една такава тема автора ми благодари (явно щото съвета ми е бил погрешен нали?), а точно същия проблем съм го имал и аз и затова си позволявам да давам мнение!

казах си мнението за причината, казах други възможни причини да потърси сам инфо ако иска и най-вече казах че може да греша и че ако е така се извинявам.

защо се палиш ти и с к'во право?

dablow
03-04-2010, 16:39
Meрси на всички за съветите. :) Със сигорност не е нещо такова за коете съм щастлив : http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/8/8c/Fimosis.jpg . Кожичката стига до най дебелата част на главичката демек е почти оголена но кожичката не може да стигне ръбчето .. мерси отново