PDA

View Full Version : Толкова ли е газарско??



Barrmana
03-04-2010, 11:23
Момче съм и съм от малък град,но скоро ще кандидатствам на края на годината и се изнасям..свежар съм хубаво момче,не съм някои луд :Д, но пък,не пуша и още по малко не се бия,в смисъл такъв не съм някакъв отворен който да иска да бие секи втори..повечето момичета обичат отворени "биячи" които пушат и т.н .. някакви постоянно ми се правят на "биячи" и на големите вече пичове,в смисъл,дори и да искъм немога да ги бия,защото изобщо не го правя,а те по цял ден се мелят и нищо друго не правят,постоянно някакви отворени "пичове" почват да ми говорят глупости,познавам хора които могат да ги смелят , но пък неискъм да го правя просто да не стават проблеми,защото си мисля че от тези работи полза няма..но някои от тях продължават и мноу се дразня..неискъм да стават разни глупости,неискъм също така да се бия за Абсолутно НИЩО..та то няма причина..идва при теб и ти казва..ти ли си бияча ? .. боже .. ако имате някакви съвети към такива "комплексари" .. и как точно да се справям с такива като тях .. без бой и глупости дайте савети,моля без убиди

ospower
03-04-2010, 11:28
Послушай какво ти казва сърцето, а не какво искат момичетата.

Между другото, да пушиш отдавна не е на мода. Както и да се биеш. :)

SmilezZz
03-04-2010, 11:42
На тези изобщо не им обръщай внимание..

Наистина много добре правиш,като не пушиш и биеш..Много ме дразнят такива..Мислят си,че може да решават всичките си проблеми с бой :? :?

onestar
03-04-2010, 11:49
Те не струват. Не са нищо.
От друга страна ти СИ. Не е нужно да се променяш, за да се харесаш на момичета, нито да ставаш "бияч" след като не го искАш.

Убий идиота с мълчание... или просто му покажи, че си повече от него, но е смешно да се стига до бой. :)

Everytime
03-04-2010, 11:52
Те не струват. Не са нищо.
От друга страна ти СИ. Не е нужно да се променяш, за да се харесаш на момичета, нито да ставаш "бияч" след като не го искАш.

Убий идиота с мълчание... или просто му покажи, че си повече от него, но е смешно да се стига до бой. :)

+ 1 :)

remix1912
03-04-2010, 12:58
Те не струват. Не са нищо.
От друга страна ти СИ. Не е нужно да се променяш, за да се харесаш на момичета, нито да ставаш "бияч" след като не го искАш.

Убий идиота с мълчание... или просто му покажи, че си повече от него, но е смешно да се стига до бой. :)

+1 не се променяй заради някой друг.Бъди себе си
Идиота не може да го убиеш с мълчание,защото около него ще ми още идиоти,според които мълчанието е израз на слабост и незнание.Направи така,че на края той да се окаже изложелия се.

h0usel0ve3r
03-04-2010, 14:04
Така говорите .. ама сте адска рядкост вече такива момичета,които харесват нас - ,,нормалните" момчета.Аз нито пуша,нито съм мислил някога да си решавам проблемите с бой.Пък и в същото време нямам голям проблем с момичетата.
моят съвет към тебе е :
бъди ВИНАГИ себе си и НИКОГА не налагай мнението си с бой ... то тва просто няма смисъл както казваш.За момичето ще си му дойде времето,когато ще се появи някоя,която ще хареса външното и вътрешно теб,не някой идиот,който се мисли за някой,който не е!
:grin: :)

AFT
03-04-2010, 14:38
Не е нужно да си "бияч", за да те харесват и уважават хората. Просто не бъди женски полов орган. Стига с тея глупости като "нормални момчета". В тоя форум всеее такива НОРМАЛНИ има и все се оплакват, че не ги харесвали и мрънкат, че момичетата били тъпи - ами, как да те харесат като си ня'къв бъзльо примерно? А тва за пушенето и пиенето е абсолютната глупост, реално на един човек с капка мозък няма да му пука дали пушиш или пиеш.

stamat94
03-04-2010, 17:00
И аз сам като теб , но в повечето случай , въобще не им обръщам внимание на тези ''много големите'' :D

NamelessRomantic
03-04-2010, 18:08
Тъжно...
Днес се издигат два основни култа.Към простотията и по-фолк културата и към "генгста" обществото и рапа..Попаднал си в компания на суб-човешки индивиди,избиващи комплекси и преживявайки като пародия на това,което и да искат не могат да бъдат - големи хора на 13-16 години.Глупаво е.Не оневинявам другите уж култури,или по-скоро култове,но просто това излиза отпред в контраста днес.Карай кола на 13,пий,сбий се,напуши се,после се хвали пред "дружките" че си бил в районното и имаш досие.
Ура.
Нека да се уточним...
http://i290.photobucket.com/albums/ll274/n3normalen/funny_junk301.jpg

NamelessRomantic
03-04-2010, 18:10
Не е нужно да си "бияч", за да те харесват и уважават хората. Просто не бъди женски полов орган. Стига с тея глупости като "нормални момчета". В тоя форум всеее такива НОРМАЛНИ има и все се оплакват, че не ги харесвали и мрънкат, че момичетата били тъпи - ами, как да те харесат като си ня'къв бъзльо примерно? А тва за пушенето и пиенето е абсолютната глупост, реално на един човек с капка мозък няма да му пука дали пушиш или пиеш.
Интересно ми е имаш предвид под бъзльо...