PDA

View Full Version : Ами ако свалям бивхето гадже на приятелка..



emotional95
03-04-2010, 15:59
Курвенско ли ще бъде ако свалям момчето, с което току що приятелката ми е скасала и което предполага че обича?? :( :( :( :-o

stoenski965
03-04-2010, 18:59
просто поговори с нея ако тя няма против... ДЕйствАЙ !! :) :)

blackydesign
03-04-2010, 20:49
Курвенско ли ще бъде ако свалям момчето, с което току що приятелката ми е скасала и което предполага че обича?? :( :( :( :-o

Курвенско - не, но подло - ДА!
Т'ва е най-отвратното нещо, което можеш да направиш!

Annihilati0N
03-05-2010, 00:48
Ако ти е истинска приятелка няма да ти кажа НЕ го зарибявай, но вътрешно ще й е супер гадно. Аз лично не бих се задявал никога с приятелката на най-добрия ми приятел дори и да са разделени от година ;)

girlche
03-05-2010, 00:52
Курвенско ли ще бъде ако свалям момчето, с което току що приятелката ми е скасала и което предполага че обича?? :( :( :( :-o

ъм, че обича?! а защи е скъсала с него :shock:
Ми поговори с нея,но честно казано несмятам ,че ще и стане хубаво :(

SmilezZz
03-05-2010, 13:27
Подло е :? :?
Ти как ще се почувстваш,ако беше на нейното място :?

iceangel
03-05-2010, 14:09
Курвенско - не, но подло - ДА!

nyxu
03-05-2010, 19:36
Курвенско - не, но подло - ДА!

;)





защо пък курвенско да е? :lol: :?

emotional95
03-05-2010, 20:24
другия проблем е ,че те късат, фащат се постоянно :? :?

nePovtOrima11
03-13-2010, 09:09
Курвенско ли ще бъде ако свалям момчето, с което току що приятелката ми е скасала и което предполага че обича?? :( :( :( :-o

Курвенско - не, но подло - ДА!
Т'ва е най-отвратното нещо, което можеш да направиш!
Напълно съм съгласна едва ли на мен би ми станало приятно ако мене ми извърти такъв номер някоя "приятелка"... :smt012 :)

LittleCuteStar
03-13-2010, 20:45
Миии .... Според мен нетрябва да го правиш но послушай себе си !
Ако смяташ чш си многоооо влюбена поговори НО ако не си остави и мисли за друго ;)

creativemax
03-14-2010, 17:06
Подло е...
Та нали за това сте приятели???

twilightHeart
03-17-2010, 17:51
Пффф приятелство?! Всичко е фейк в тоя свят. Ако мисли, че го "обича" (пхахахахахахахахахаха) защо го е скъсала? Пък, и ако той те харесва ти какво си виновна, че предпочита теб, а не нея?! Освен това, ако наистина много го харесваш действай. При положение, че смяташ, че ще я заболи гледай никой да не разбира за връзката ви (ако стане такава де).
Поне аз така бих направила. Приятели,приятели ама утре тя може да се обърне срещу теб за глупости, а ти да си изпуснала голям шанс.

Paramour
04-07-2010, 17:23
Пффф приятелство?! Всичко е фейк в тоя свят. Ако мисли, че го "обича" (пхахахахахахахахахаха) защо го е скъсала? Пък, и ако той те харесва ти какво си виновна, че предпочита теб, а не нея?! Освен това, ако наистина много го харесваш действай. При положение, че смяташ, че ще я заболи гледай никой да не разбира за връзката ви (ако стане такава де).
Поне аз така бих направила. Приятели,приятели ама утре тя може да се обърне срещу теб за глупости, а ти да си изпуснала голям шанс.
+ ::]

nIkEnCeTy_bE
04-07-2010, 18:18
Еми ако сте твърде добри приятелки - подло ще е да. Ама щом са скъсали, значи е имало за какво. Много е тъпо ся така, късаш с някой, после пак тръгвате, и така няколко пъти. Според мен първо поговори с момчето, питай го дали ще стане нещо изобщо, дали да се занимаваш. И след това говори с твойта приятелка, да не стане после така напразно да си развалите приятелстовото, за момче което не си е заслужавало. ;)

iliana007
04-07-2010, 22:16
Вижте ся при мен стана с16тото ,най-добрата ми приятелка има6е един фр с който ск1са и докато ходиха аз бях влюбена в него и след като ск1саха той запо4на да ме харесва и са влюби в мен :) като казах на мойта фр, тя полудя , бе6е мноо добра фр и ме разбра ,се пак не с1м искала да става така, и след време той ми предложи и аз приех и ся ако сте сигурни 4е имате мноо доб1р приятел би трябвало да ви разбере а ако не харесвате 4ак толкова много бившият му/й ви с1ветвам да не се захващате с него или нея . :) \:D/ \:D/ \:D/

kalaa2
04-08-2010, 21:25
deistvai a pak ako raazbere pone 6te stane qak skandl 8-)

Sisi7u
04-10-2010, 12:25
Курвенско ли ще бъде ако свалям момчето, с което току що приятелката ми е скасала и което предполага че обича?? :( :( :( :-o
не курвенско, а предателско ще бъде ;]]