PDA

View Full Version : Сълзене на очите.



Lucca
03-04-2010, 15:00
Здравейте,
Някъде от 5-6 дена очите ми сълзят, когато не мигам около 15тина секунди.Това се получи след 3-4 дена игра на компютъра от към 20:00 часа до 4-5 сутринта и съответно недоспиване.От 2 дена не съм гледал ТВ и не съм пускал компютъра, но разликата не е голяма..Очите преди ми бяха бая подпухнали, а сега много малко.Моля за съвет.Да отида ли на лекар да ме прегледат?Или просто да си дам почивка около седмица или повече?

Gllory
03-04-2010, 15:12
Не стой повече толкова време на компютара .... :shock:
почивай ..докъто не спре сълзенето :?

anna93
03-04-2010, 15:27
Не стой повече толкова време на компютара .... :shock:
почивай ..докъто не спре сълзенето :?

+1 Толкова време на компа никак не е полезно почини си няколко дена, а след това намали времето за седене пред компа.

batkodoki
03-04-2010, 23:45
Здравейте,
Някъде от 5-6 дена очите ми сълзят, когато не мигам около 15тина секунди.Това се получи след 3-4 дена игра на компютъра от към 20:00 часа до 4-5 сутринта и съответно недоспиване.От 2 дена не съм гледал ТВ и не съм пускал компютъра, но разликата не е голяма..Очите преди ми бяха бая подпухнали, а сега много малко.Моля за съвет.Да отида ли на лекар да ме прегледат?Или просто да си дам почивка около седмица или повече?

искам да послушаш дядя си Хаус в лицето на наше Смирение: :)

виж: ако трябва да избираш м/у 4ядрен процесор и супер Монитор - вземи второто!!!

изхвърли ТОЗИ монитор, който ползваш!
инвестирай малко пари от неговата продажба или друго, но в нов качествено нов монитор!!!

xSANYAx
03-06-2010, 08:15
Напълно заслужено е сълзенето,толкова много време от такова близко разстояние,абе това игрите понякога са коварни..