PDA

View Full Version : Как да се сближа с тях?



KumchoValcho
03-04-2010, 15:31
здравейте
Значи.. момче на 14 съм, в нов клас тая година. В класа ми има 2 момчета, много са печени, лафим си и т.н., но не сме особено близки. В смисъл колко да си размениме няколко приказки, обаче не съм от хората, на които ще споделят нещо по-сериозно. Понякога се събират групичка и ходят да играят билярд, примерно. Поканиха 1 моя фр, но мен не. Не го приемам лично де, но мисълта ми е, че явно аз някак страня от тях. Не знам как да се сближа с тях повече. А те са супер готини хора, не са някакви надувковци, гъзарчета и т.н.
Какк да се сближа повече с тях? :)
В смисъл то е ясно, че трябва повече да си лафя с тях, но не знам какво точно.. Току-що си чатих с единия и каквото и да го питам ми отговаря с 1-2 думи, а не искам да съм някакъв досаден.. :-o
Не знам как примерно да ги поканя да ходим до магазина заедно, защото те не биха ми отказали, но не искам да го правят, само и само да не се обидя нещо.. Защото както казах, те са много точни хора

someonerandom
03-04-2010, 15:41
Еми как да ти го кажа-то си е до характерите.Ако просто нямате общи интереси и не си пасвате,няма как да стане.И аз познавам хора,с които няма как да бъдем особени приятели заради това,и аз знам,че аз съм такъв за някои.Просто не може да се промени понякога :)

BebYlzZz
03-04-2010, 15:59
тези неща не могат да станат така изведнъж....може би с времето ще се сближите повече :?

Eliii
03-04-2010, 18:41
Колкото поече се стремиш да се харесаш на някого, толкова повече той се отдръпва. Бъди себе си, общувай... всичко идва с времето си ;)

nIkEnCeTy_bE
03-04-2010, 19:04
Еми нормално. Надали си им досаден или противен. Просто ново даскало, нов клас, не очаквай да сте кат братя. Покани ги да излезете. Както казах, бъди себе си. Това ще ти помогне във взаимотношенията с хората. Добре, че не са надуфки, че като виждам какви ги има при нас. Ако не стане нищо, имаш и други приятели. Има и други класове. Все пак недей прави нещо, с което ще им паднеш в очите.

ShowMeHowToLie
03-04-2010, 20:03
Отпусни пред тях, бъди себе си...И аз бях така и аз съм колкото теб..По принцип съм адски открит и несрамежлив човек..Обаче първите няколко седмици така се бях сдухала от класа, че дори и аз не можах да се позная..И аз като теб исках да се впиша в обстановката...Писахме си говорихме, си и пак нещо не беше наред накрая казах майната му и си се отпуснах и сега се сприятелих с всички.. :] Просто говори с тях като с близки хора... :P

nefchi_bs
03-05-2010, 07:36
Нямам как изведнъж да се сприятелите толкова много...И аз бях така миналата година..До Май месец не се имах много много със класа,но цяло лято излизахме и така ..

justwondering
03-05-2010, 08:03
Отпусни пред тях, бъди себе си...И аз бях така и аз съм колкото теб..По принцип съм адски открит и несрамежлив човек..Обаче първите няколко седмици така се бях сдухала от класа, че дори и аз не можах да се позная..И аз като теб исках да се впиша в обстановката...Писахме си говорихме, си и пак нещо не беше наред накрая казах майната му и си се отпуснах и сега се сприятелих с всички.. :] Просто говори с тях като с близки хора... :P
Същото. И аз първите седмици бях много притеснена, но накрая намерих хора, с които си паснахме. Аз просто се отпуснах по-лесно и сега ми е супер. :wink:

XxStupidMuffinxX
03-05-2010, 11:46
Охх .. не знам да ти кажа :D ..
С времето ще се сближите ;)

liim0nka
03-05-2010, 17:26
всичко ще дойде от самосебе си..
не знам дали от даскало ви организират някакви турнири по футбол, баскетбол,някакъв спорт..но ако се подготвяте(класа ви) за турнири и ако участавате.. ако загубите или спечелите..определено ще се сближите.все пак сте отбор, едно цяло :)
Така един мой приятел се сближи много с класа си, а преди почти не си общуваха.. :)