PDA

View Full Version : Аз ли съм му виновна?



BebYlzZz
03-04-2010, 16:13
С едно момче от моя клас преди бяхме супер добри приятели. Споделяше ми абсолютно всичко и нах-вече кой харесва.Правех супер мн за него-давах му скайповете на момичеатата,запознавах ги , казвах му импулсите им и т.н. Обаче тая година изведнъж спря. Един ден в час до мен долетя една бележка на която той си беше чатил с някои друг и там пишеше че харесва една от най-добрите ми приятелки. Казах на другите момичета но не и на нея. Обаче без аз да разбера те й казали и естествено аз бях черната овца. От тогава той се държи супер гадно с мен. Всъщност той дори не ми говори не ми казва дори здравей-все едно съм призрак. Да не говорим че веднъж ми "заби нож в гърба". Не искам предишното ни приятелство...просто поне да не се държим така. Все пак от 7 години сме заедни и ся дори няа се поздравяваме? В същото време не мога да му го кажа в прав текст щот нз как ще реагира, не мога да му го кажа и по скайпа щот ме е блокирал. Кво да правя???

Callisto
03-04-2010, 16:47
И що за приятел е щом не може да ти просто за такава дреболия?
Вярно сбъркала си, но какво толкова не можеш да върнеш времето назад. Всеки заслужава 2ри шанс, за да се поправи! Защо и ти не му напишеш бележка или смяташ, че няма да е погледне?

bog4eto
03-04-2010, 16:52
Не си виновна ти,но няма откъде да знае,ако те е страх да му го кажеш. :-o

nIkEnCeTy_bE
03-04-2010, 19:12
Кажи му всичко в очите. Кажи, че държиш на него и искаш старото му приятелство.

ThePowerOfLove
03-04-2010, 19:21
Отиваш и говориш с него! Друг вариант няма, или поне аз не виждам..

Everytime
03-04-2010, 19:22
че за някфа глупост ти обръща гръб? Ако питаш мен като го срещнеш го спри и поискай да поговорите ако ти е бил скъп приятел,пък ако не остави го :)