PDA

View Full Version : Той каза ...



vesna12
03-04-2010, 18:05
Проблемът ми е следният: Влюбена съм в едно момче (условно В.),с което се познаваме от много малки. Лятото неговата и моята компания доста се събираха и имах някаква малка надежда,че нещо би могло да стане... В неговата компания има едно момче,което познава една от моите приятелки също от бебе и се заформи спор,кой от двамата познава нас от по-отдавна. След целия спор В. каза усмихвайки се ,че и на 30 да стана все ще си бъда малката Веси за него. Според вас думите категорично ли означават че никога не мога да бъда нещо повече за него? Трябва ли окончателно да се откажа и от малката си надежда и да спра да мисля за него или да се боря и да му покажа че съм не само малката Веси ? :?:
Аз все повече почвам да се навивам ,че момчетата са директни и няма скрито покрито при тях и че е време да се откажа , но все пак моля за съветите ви .Много ще са ми полезни и тези от мъжката част на форума :)

YouDontKnowMe
03-04-2010, 18:08
Бори се за него. Не знам какво друго да ти кажа. Аз бих му доказала, че си заслужава да е с мен .

DoctorMouse
03-04-2010, 18:26
много станахте момичетата с тоя или подобен проблем :D ...

ще повторя отново : НЕ ЧАКАЙ! ... на мен би ми харесало(нал момче съм) ... да дойде момичето до мене и да си излее душата .
Отиваш ... казваш му всичко направо... изливаш си душата (не го оставяш да си отвори устата докъто му се обясняваж) ... със влажен поглед ... тип puppy face :D ... след като си излееш душата... оставяш сичко на него...
Ако те харесва и той... тръгвате.... ако не-според мен няма да изгубиш приятелството му щом от толлко време са знайте.
Обаче знай едно - ще се получи ... задължително :D ... дано да съм те вдъхновил и насърчил ... :P

fc
03-04-2010, 18:47
Това ако излезе от мойта устата, ще значи че имаш шанс с мен. Просто се мотай до него и той ако не е тъп ще направи нещо.

ioana25
03-04-2010, 19:47
Може би наистина е най-добре да си му кажеш всичко-така ще си наясно дали той има чувства или не.

soul1199
03-04-2010, 19:53
определено това не е на добре,и все пак намекни му,че го харесваш,бори се за това,което искаш и не се предавай,късмет :)

m1nich3t0
03-05-2010, 07:33
Докажи му, че не си "малката Веси" :wink:

ChessLAB
03-05-2010, 07:56
Имам нещо подобно като проблем но съм на принципа никога не се отказвай докат не постигнеш целите и мчетите си защото ако се откажем от мечтите си и желанията които ни карат да се чувстваме добре и супер какво ни остава какво ще правим ще се примрим с това че не можем да имаме нещо или че не го заслужаваме и ще се насочим на другаде НЕ трябва да се борим за любовта на хората които обичаме защото са специални

Stan4o123
03-05-2010, 07:59
определено това не е на добре,и все пак намекни му,че го харесваш,бори се за това,което искаш и не се предавай,късмет :)

Позволи ми да не се съгляся с теб,аз пък мисля,че "определено е на добре",показва привързаност с това изявление...ние момчетата не "обичкаме" всичките си приятелки,по онзи лицемерен начин,по който вие го правите - Гоше,обичкам те братле...плс кил ми...Та,надяввам се схванахте-щом показва привързаност,значи те харесва поне мъничко :-D .

veri313131
03-05-2010, 08:59
eii spokoinoo :)) Kolko e razlikata v godiniti? Vinagi e taka.Chestno da ti kaja i pri men e takaa.. pishi lichno

vesna12
03-05-2010, 15:12
Две години ни е разликата и семействата ни са в много близки отношения Това също ме кара да мисля ,че са само приятелски отношенията ни и че той просто има нагласата към мен на нещо от рода на по-голям брат ...
Но няма значение, благодаря за мненията ви :)

filmimilmi
03-05-2010, 15:28
Не биха останали приятелски още за дълго ако му пуснеш. Ти решаваш. А и да си малка сега (12 годишна съдейки по ника ти), след 2 годинки може да заголиш бедро и ако до тогава не се е случило нещо с него (например да изпедерастее) няма начин да ти откаже (освен ако не си хубава разбирасе). 8-)

vesna12
03-05-2010, 15:44
Не биха останали приятелски още за дълго ако му пуснеш. Ти решаваш. А и да си малка сега (12 годишна съдейки по ника ти), след 2 годинки може да заголиш бедро и ако до тогава не се е случило нещо с него (например да изпедерастее) няма начин да ти откаже (освен ако не си хубава разбирасе). 8-)
:D :D

Като стана въпрос за възраст - след няколко месеца правя 18,а и за него няма изглед да изпедерастее,но просто нещата не са толкова лесни,колкото изглеждат...

filmimilmi
03-05-2010, 15:49
Не биха останали приятелски още за дълго ако му пуснеш. Ти решаваш. А и да си малка сега (12 годишна съдейки по ника ти), след 2 годинки може да заголиш бедро и ако до тогава не се е случило нещо с него (например да изпедерастее) няма начин да ти откаже (освен ако не си хубава разбирасе). 8-)
:D :D

Като стана въпрос за възраст - след няколко месеца правя 18,а и за него няма изглед да изпедерастее,но просто нещата не са толкова лесни,колкото изглеждат...

Лесни са, но само ако си хубава! 8-)
Успех!

soul1199
03-05-2010, 15:50
определено това не е на добре,и все пак намекни му,че го харесваш,бори се за това,което искаш и не се предавай,късмет :)

Позволи ми да не се съгляся с теб,аз пък мисля,че "определено е на добре",показва привързаност с това изявление...ние момчетата не "обичкаме" всичките си приятелки,по онзи лицемерен начин,по който вие го правите - Гоше,обичкам те братле...плс кил ми...Та,надяввам се схванахте-щом показва привързаност,значи те харесва поне мъничко :-D . :lol: или по-скоро я приема само,като фр 8)

Everytime
03-05-2010, 15:53
не винаги мъжката част са директни в такива отношения..Особено в любовни..Ако ти не му кажеш той няма как да разбере.Ние не гледаме по-далче от носа си и не забелязваме малките нещица.Кажи му го туй нещо.А за малката Веси..Ми може и да стане нещо ако опиташ :) :)
Късмет

ivcheto0o
03-05-2010, 15:56
Мисля 4е каквото и да правиш,както и да се държиш за него ще си останеш като малка сестри4ка.

vesna12
03-05-2010, 16:01
Всичко си е до човек и може би вместо да се чудя ще трябва да му намекна или направо да му кажа .В противен случай ще има да се чудя "Какво ли щеше да стане...".

Annihilati0N
03-05-2010, 17:01
Не познавам В., че да ти кажа. Попринцип това "За мене винаги ще си малката Веси" може да значи толкова много неща, че не ми се побират в главата. Покажи му, че го харесваш или видиш ли направо го извикай и си поговорете на 4-ри очи. Понякога това е по-добрия вариант. ;)

Take_That
03-05-2010, 17:34
Не виждам нищо лошо в това, което е казал. Не мисля, че е било умишлено и не мисля, че означава "Никога няма да бъдем нещо повече от приятели", все пак спора предполага тези негови думи :)... Покажи му,че имаш чувства към него :)